trawa

Autor Wątek: WH 40K: Dawn of War  (Przeczytany 60842 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Christoph

WH 40K: Dawn of War
« dnia: Kwiecień 30, 2004, 03:54:47 pm »
http://www.thq.co.uk/games/product/Warhammer%2B40,000%3A%2BDawn%2Bof%2BWar?ProdPla
Zapowiada się całkiem ciekawa gra w świecie WH 40K 8) Co sądzicie?
amiętaj: wszystko co napiszesz może zostać wykorzystane przeciwko Tobie.

A tak przy okazji - Iced Earth rządzi :D

Offline Wosho

WH 40K: Dawn of War
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 11, 2004, 09:04:13 am »
Sadzimy ze znajac Relic bedzie genialne i obysmy sie nie zawiedli....

Offline Nekromanta

WH 40K: Dawn of War
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 21, 2004, 11:16:29 am »
Widząc trailery można powiedzieć że "WH40k: Dawn of War" będzie miało najpiękniejszą grafike ze wszystkich gier RTS, a co do grywalności to zobaczymy...................

P.S. Relic odwali kawał dobrej roboty (patrz: Homeworld i Homeworld 2)  :)
img]http://img243.imageshack.us/img243/6788/forstargodsbb1cq5.jpg[/img]

Offline Filip

WH 40K: Dawn of War
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 02, 2004, 05:58:43 pm »
Fajnie ze ktoś zwrócił uwagę na tą grę. Grafa jest super, ale jedyne czego sie boje to to ze może być mały wachlarz jednostek i ulepszeń. Jezeli jednak moje obawy sie nie sprawdzą to gra przebije Red Alerty i napewno bede wiedział co chce na gwiazdkę;)
Stand And Fight
Live By Your Heart
Always One More Try
I’m Not Afraid To Die
Stand And Fight
Say What You Feel
Born With A Heart Of Steel"

Offline Baldwin

WH 40K: Dawn of War
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 05, 2004, 12:21:28 am »
O ile ostatnimi czasy przestałem się interesować grami komputerowymi, to sądze,że po premierze wpomnianej tu gry znów się pobawię w stratega komputerowego.

Offline Shrek

WH 40K: Dawn of War
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 06, 2004, 05:33:05 am »
I stało się zagrałem w wersie beta grałem speis marins i powiem tylko jedno gra jest super morzliwośći zmiany regimentów są olbrzymie samych regimentów nie ma za dużo rodzai ale  , w podstawowym regimencie jest 4 speis marin z 4 bolterami morzna dokupić 5 marins do tego regimentu , czempiona rużne bronie np miotacze ognia , bolt i 3 ine bronie bazuke też morzna dokupić  :)  są bochaterowie i super zrobiona walka wręcz   polecam

  pozdrawiam
edni jedzą, aby żyć, inni żyją, aby pić

Offline zim

WH 40K: Dawn of War
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 06, 2004, 06:40:49 am »
ale zdaje sie ze niestety grywalnych armii sposrod calego uniwersum bedzie (chyba) tylko 4 :(
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline Achilles

WH 40K: Dawn of War
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 08, 2004, 06:01:35 pm »
No tak to stanowczo za mało może bedzie dodatek? :) :D
Alle gdzie można ściągnąć wersje beta wie ktoś?
img]http://img70.imageshack.us/img70/4055/28uh2.jpg[/img]

Offline zim

WH 40K: Dawn of War
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 09, 2004, 08:00:46 am »
heh dobry jestes Achilles. gra jeszcze nie wyszla a Ty jush o dodatku prawisz :) nie sadze zeby dodatek (nawet jesli jakis wyjdzie) zrobil az tak rewolucyjne zmiany w samej grze.
z tego co pamietam to dostepne beda:
Space Marines
Chaos Space Marines
Orks
...
czwartej frakcji nie pamietam :( ale mimo wszystko zapowiada sie smakowity kasek. oby gejmplej szedl w parze z oprawa wizualna...
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline wiśnia

WH 40K: Dawn of War
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 09, 2004, 09:38:11 am »
Nie tylko Achilles myśli o dodatku, produdecent też. Wystarczy wejść na stronkę podaną na początku tematu i spojrzeć na ankietę :)  Czwartą rasą są Eldarzy, ale już w dodatku ma się już pojawić kolejna.

Shreku w jaki sposób udało ci się zagrać w beta wersję?
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline zim

WH 40K: Dawn of War
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 09, 2004, 10:18:42 am »
ja pierdziele ...dla mnie to zenada jeszcze przed wyjsciem gry zapowiadac dodatek. jakby nie mozna bylo tego zawrzec w podstawce, skoro jush pisza co bedzie w dodatku. toz to bezczelne wyciaganie kasy z portfeli biednych graczy. w takich przypadkach jestem za 'piractwem' :P
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Barbarossa

  • Gość
WH 40K: Dawn of War
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 18, 2004, 11:42:30 pm »
Oooooo, właśnie skończyłem dawn of war single player. W sumie, na poziomie normal, zajęło mi to jakieś 7-8 godzin. Przy czym gra  horrendalnie długo ładuje misje (po 10 minut), więc część tego czasu nie miała nic wspólnego z graniem. Zmywałem, ścierałem stolik i generalnie wariowałem czekająć, aż się ścierwo skończy ładować.

OK, grafiki śliczne, engine dobry (żadnych zwisów, nawet zbytnio nie zwalniało na moim starym blaszaku), klimat warhammerowo-fajny.

Natomiast tryb Single Player to jakiś żart. 11 misji dla gracza space marine. Żadnych kampanii dla innych ras. Zrobienie ostatniej misji zajęło mi ok kwadransa - moje trzy plutony "rozpoznawcze" space marines wpadły w demona i go rozwaliły. Jak zobaczyłem, że to koniec gry... Poczułem się wielce rozczarowany. Skoro poprzestali na 11 scenariuszach, to mogli je dopracować. Olali ten aspekt totalnie.

Multi player wcale nie prezentuje się wystarczająco rewelacyjnie, by wynagrodzić beznadziejny SP. Rasy są do siebie podobne.

Generalnie gra to maszynka do wyciągania kasy. Dobry engine i trzy misje na krzyż, żeby wszyscy kupili kolejne dodatki (pewnie będą ze trzy, jeden dla każdej rasy). Jeśli ktoś się zastanawia, czy wydać na to kupę kasy, to niech sobie daruje, to ździerstwo i idealne uzasadnienie moralne dla wszelakiego piractwa. Chyba, że jest się famnatykiem warhammera, jak ja, wtedy można. Jak nie, to lepiej sobie popykać w Starcrafta.

Offline Deytonus

WH 40K: Dawn of War
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 19, 2004, 08:05:13 am »
Skoro tak mówisz ...
A, jeśli można, podaj swoją konfigurację, ok ? Mimo wszystko wierzę w potęgę Relica i muszę sam sprawdzić, co jest z tą grą nie tak .

W końcu jak na razie to wyłożyli się tylko na Impossible Creatures czy jakuś tak . a WH 40k jest na tym silniku, więc może w tym problem z misjami ?
Bo ten engine ma już te kilka lat ... szkoda, że nie przerobili engine'u HW2  ;)

Offline Osqar

WH 40K: Dawn of War
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 19, 2004, 08:12:22 pm »
Ja osobiście jestem głęboko zasmucony :(

U mnie nie pójdzie, wiec niestety jedyny mój kontakt ograniczył się do chwilki pogrania u qmpla...
SPodobało się, bo jakże....
Ale ja w to raczej prędko nie pogram :?
b]Beware the elves...[/b]

Barbarossa

  • Gość
WH 40K: Dawn of War
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 19, 2004, 10:24:56 pm »
Ja mam już ciut truchławy komputer, myślę o kupnie nowego.

- Niskobudżetowe GeForce200MX czy jakoś tak za dwie stówy dwa lata temu nabyte.

- 256 ramu, w miarę dobrego

- Athlon 1,7

- Twardy dysk 40 GB

Do tego system mam już solidnie zrypany, trzeba by przinstalować, bo rózne dziwne rzeczy wyczynia.

I gra chodzi dośc płynnie, choć na najniższych ustawieniach. Jedyną anomalią, którą zauważyłem, jest właśnie zaskakująco długi czas ładowania się misji, szczególnie "filmików" zrobionych na enginie. Jak napisalem - do 10-15 min, bez żadnej przesady. I z tego, co czytałem na necie, nie tylko ja mam ten problem.