trawa

Autor Wątek: Wilczarze-rozpiska  (Przeczytany 5955 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kamyk

Wilczarze-rozpiska
« dnia: Marzec 30, 2004, 05:07:34 pm »
Chcialbym zaczac grac w konfrontacje wilczarzami i prosilbym o podanie mi rozpiski w miare dobrej abym wiedzial co mam kupic i zebym mogl grac na turniejach czyli prosilbym o rozpiske na 300pts w ktorej bedzie grave guardian.
racovia pasy, z Korona do ekstraklasy!!!

Offline war2bone

Wilczarze-rozpiska
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 30, 2004, 05:15:00 pm »
hi ... witam nowego potencjalnego gracza ...

na poczatek polece ci przestudiowanie tematu o wolfenach ... najlepiej kilka ostatnich stron ... rozpiski powinny byc tam .... jak znajdziesz to bardziej sprecyzuj pytanie np
jakim stylem lubisz grac ? czy chcesz miec duzo modeli ? dlaczego grave guardian jest zbyt drogi ?

o ile dobrze pamietam to tylko 2 wersja sie w miare oplaca
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Kamyk

Wilczarze-rozpiska
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 30, 2004, 05:52:39 pm »
poczytalem...i chcialbym tak jak prawdziwe wilki biec na oslep w strone wroga i zatluc go, czyli ofens. i chcialbym miec predatorow w armii (oni sa w boxe 3szt. za 170?) i grave guardiana.czemu uwazacie go za zbyt drogiego?
racovia pasy, z Korona do ekstraklasy!!!

Offline Fenris

Wilczarze-rozpiska
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 30, 2004, 06:57:36 pm »
Cytat: "Kamyk"
poczytalem...i chcialbym tak jak prawdziwe wilki biec na oslep w strone wroga i zatluc go



Ojojoj prawdziwe wilki tak napewno nie robia. Zdecydowanie ich polowania polegają na bardzo przemyślanej strategii i współdziałaniu w grupie niż waleniu na pałę na ofiarę :) .
A teraz co do modeli, ten strażnik grobów to zdecydowanie wyspecjalizowana jednostka na undedy, natomias przy jego dość przeciętnych statach koszt 41-45 pkt to troszkę przy dużo.
Skoro chcesz mieć te predki to w sumie juz elity madsz więc dobrze byłoby dopchac taka rozpę "miesem" w postaci wojowników, i hunterow i ewentualnie westalek.
Z bohaterów najczęściej spotyka się w grze Watchera.
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Boodzik

Wilczarze-rozpiska
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 30, 2004, 07:17:54 pm »
Ja przymierzam się do gry wilczarzami. IMHO to ciekawa armia. Co myslicie o czymś takim??

Strażnik
3x Warrior
1x Westalka
2x Predator

W sumie 304 punkty. To moja pierwsza rozpiska do konfry wiec moga być błędy :).
______________________
One more beer and heavy metal and I'm just fine.

Zgodnie z doktryną i kodeksem naszej partii, chamstwu i kolesiostwu mówimy zdecydowane RACZEJ NIE.

Offline Alchemik

Wilczarze-rozpiska
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 30, 2004, 07:22:28 pm »
Cytat: "Boodzik"
Ja przymierzam się do gry wilczarzami. IMHO to ciekawa armia. Co myslicie o czymś takim??

Strażnik
3x Warrior
1x Westalka
2x Predator

W sumie 304 punkty. To moja pierwsza rozpiska do konfry wiec moga być błędy :).


Bardzo porzadna rozpiska. Watcher generuje calkiem dobra dyscypline, 4 miesa do zapychania pola (warriors + westalka) + dwa czolgi do czyszczenia pola. OK!
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Fenris

Wilczarze-rozpiska
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 30, 2004, 07:26:19 pm »
Owszem owszem całkiem niekiepska aż 7 modeli na 300 pkt, przecietni gracze ( nie midnory i gobole) wystawiaja jakieś 10-12 więc takich 7 przyjemniaczków może troszke krwi napsuć. Teraz naucz się dobrze tym grac i bedzie git ;)
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline war2bone

Wilczarze-rozpiska
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 30, 2004, 08:20:05 pm »
Cytat: "Kamyk"
chcialbym miec predatorow w armii (oni sa w boxe 3szt. za 170?) i grave guardiana.czemu uwazacie go za zbyt drogiego?


mozna "zwyklego" predzia kupic ma o 1 mniej resa [ porownywalem do wzoru b ] i nie ma hard boiled a kosztuje 10 ptk mniej

a grave guardian to cos na undeadow i wtedy sie bardzo dobrze wg mnie oplaca ale 2 wzor bo w razie czego ma ten kontratak
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Vallarr

Wilczarze-rozpiska
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 30, 2004, 08:25:25 pm »
ja na 300 wystawiam 9 - 4x hunter , 2x sacred vestal , 2x warrior za 32 pkt , watcher :P
Boodzik=> rozpa calkiem , calkiem , ale why masz zwykla vestalke jak bez problemu wejdzie sacred , a nawet howling ;) napisz tylko ktora wersja predkow i warriorow - imho najlepsze predki to krwii i wersja B (sword ;) ) a drozsi woje sa lepsi - to tyle ;)
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline war2bone

Wilczarze-rozpiska
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 30, 2004, 08:36:40 pm »
a co myslicie o tym ? :

1 Agyar @ 131.0 Pkt
     * Zbroja Kernysa
     Zbroja Kernysa [13.0]

1 Straznik Grobow (B) @ 45.0 Pkt

1 Wyjacy Lowca @ 28.0 Pkt
     #Oszczep [0.0]

2 Wojownik (B) @ 50.0 Pkt

2 Lowca @ 48.0 Pkt

Liczba modeli: 7


Total Armia Cost: 302.0


osobiscie bym wywalil guarda i dal predratora krwi ale ze zalozyciel topicu chcial go to niech ma

w sumie cala rozpiska na atak wyjacy lowca jest po to by dzieki instynktownemu strzelaniu wybierac ledwo cieple cele z walki i ich dobijac ... no albo cokolwiek z tym :P
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Ryogaty

Wilczarze-rozpiska
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 30, 2004, 09:36:08 pm »
Może wywalić Agyara a wrzucić dwóch predków krwii i kwiatuszki? Na czym polega ta przemiana w podpakowanego predka? (supersayan :P ) Tzn jakaś fuzja z kwiatuszkiem, ale czy są jakieś testy itp?
amten frajer z drugiej strony to odwieczny wróg,
Rozkaz pada, rzucasz granat, on już jest bez nóg.
Miał 20 lat jak ty i chciał rzucić też.
Ty dostaniesz wielki order, z niego tryska krew.

Offline Alchemik

Wilczarze-rozpiska
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 30, 2004, 09:41:38 pm »
Zwykły predator Krwi po poswieceniu takiej driady zmienia sie w potworka krwawego:)

MOV    15  
INI    5  
ATT    6 / 13  
DEF    6 / 9  
SHOOT    -  
Fear    -9  
DIS    2
War Fury, Born Kiler, Tough

Ogolnie bajer - 4 kosci w walce 1/1
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Ryogaty

Wilczarze-rozpiska
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 30, 2004, 09:51:27 pm »
tyle to wiem, nawet doczytałem, że ilość możliwych do wystawienia kwiatuszków zależy od ilości kapłanów w armii (czyli musi posiadać przynajmniej devouta - np strażnika run który sam w sobie też jest słodki - może zwiększyć res innego wilczarza o 2). Chodzi mi o to czy są jakieś duperele w stylu:
- muszą się stykać podstawkami
- wymagane jakieś rzuty
- muszą wykonać durny taniec i krzyknąć scalenie (kto oglądał DB. GT ten wie o co chodzi :P )
amten frajer z drugiej strony to odwieczny wróg,
Rozkaz pada, rzucasz granat, on już jest bez nóg.
Miał 20 lat jak ty i chciał rzucić też.
Ty dostaniesz wielki order, z niego tryska krew.

Offline Maru1

Wilczarze-rozpiska
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 30, 2004, 10:33:14 pm »
Khem .... co do Strarznika Grobów - musze stanac w jego obronie :P
- pan za 41 p ma War fury przeciw swszystkim złym rasom i 8 strachu - co juz kilka razy okazało sie byc niesamowitym bonusem - poza tym wramach ruchu poscigowefo moze naskoczyc na przeciwnuka - zdolnosc Leap (co daje efekt szartzy)
- pomijajac to ze jest slicznym modelem :)
co do wilczków na 300 p
to moja wersja wyglada mniejwiecej tak :) i (podaje ocene artystyczna modeli  dodatkowo)
Strarznik 76 (7/10 - ach niekturzy go kochaja a inni nienawidza)
2x hunter (6/10)
2x warior (7/10 - bardzo durzo zalerzyod umiejetnosci malujacego odnosnie tych modeli)
predek 60p (5/10 - ten stary 9/10 ci nowi)
GG 41 (grawe Guardian) (8/10 i nowy 9/10)
tu obcjonalnie (warior za 32p(6/10) , westalka za 32 8/10), kusznik za 31p 7/10))
razem 8 figsów i 306 p
- hunterzy sa jednak bardzo przydatni - przyjmuja plomby na siebie i biegaja 17.5  (a potem ci co dali sie nabrac szarrzuja na nich idealnie na twojwe kontrz szarże z prtedka cz wachera)

acha mozna wsadzic tanszego predka np za 50p lub za 58 i wtedy sakred westalke (9/10) na 311p - miesci sie :) (ale nirzszy strach)  

czy to działa - tak :) - ale ta rozpiska wymaga dobrego liczenia i miarki w oku - kontrszarrze i wystawianiu na wabia figurek (acha i niema to jak belisariusz uciekajacy przez 3 rundy poza stół po spotkanu z GG :P
rup Bellamy'ego szczerniały i suchy
Wisi pod Kingston, aż brzęczą łuńcuchy

Offline BeRsErK

Wilczarze-rozpiska
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 30, 2004, 11:31:34 pm »
Primo - bravo - znowu mnie oczy bola od błędów itp. (nie, to już nie jest śmieszne :/ )
secundo - nie ma war fury przeciwko wszystkim złym rasom a tylko na 3 z nich + na gobliny.
Leapem nie możesz szarżowac w ruchu pościgowym, możesz dojść za jego pomocą do przeciwnika w szarży i to jedyny sposób aby zaszarżować leapem ;) (masz to rozpisane w Faq'u, z którym radze sie zapoznac zanim napiszesz takie sensacje ;) )