Autor Wątek: Shadow Warriors  (Przeczytany 15822 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nilgar

Shadow Warriors
« dnia: Listopad 19, 2002, 11:55:49 am »
:?: Ponieważ dopiero co zaczynam grać w Mordheim, bardzo chciałbym dowiedzieć się kilku rzeczy na temat najlepszych taktyk i doboru broni i zestawów umiejętności od graczy, którzy przeszli już przez tą fazę ze swoimi Wojownikami Cienia. Jak wielu bohaterów na początek? Czy lepiej inwestować w ithilmarowe miecze czy w elfickie łuki? Jak bardzo przydają się Rune Stones, czy Banner of Naggaroth? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Offline Ulthran

Shadow Warriors
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 19, 2002, 12:59:35 pm »
Ja nie wystawiałem żadnego ze specjali tylko dla SW... Shadow Masterowi i Walkerowi dawałem i Elficki łuk i Ithilmarowy miecz... 2-3 bohaterów

Offline Nilgar

Shadow Warriors
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 19, 2002, 02:06:08 pm »
Początkowo też tak chciałem, plus jeszcze Ithilmar Armour ale potem doczytałem, że ten Sztandar można kupić tylko na początku i z punktami zaraz zrobiło się cieńko. Ciekaw więc jestem czy taki Sztandar do czegoś się przydaje. Wyabrażam sobie, że na początku raczej nie ale później, gdy liczba figurek w załodze wzrasta może mógłby być użyteczny  :?:

Offline Nilgar

Shadow Warriors
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 20, 2003, 08:24:12 am »
Ogólnie to jestem pod wrażeniem szybkości i ilości szczurów (przy 500gc wyszło aż dziewięciu przeciwko moim czterem Shadow Warriorsom). W scenariuszu Defend the Find doszli do mnie już w drugiej turze i nic nie byłem w stanie z tym zrobić - na szczęście przegrałem bez strat, a mój Weaver zlikwidował odpowiednika u konkurencji (szczęśliwie wylosował Living Shadows). W Breaktrough też myślałem, że szybko będzie po mnie i tylko kombinowałem jak tu wyjść z tego cało, ale na szczęście w trzeciej turze odstrzeliłem całą wierchuszkę przeciwnika i nagle fala szczurków się rozpierzchła, ufff!. Nie wiem jak toto spisuje się w h-t-h, jak na razie Mordheim przypomina mi mocno zabawy w "strzelanego" - przynajmniej w moim wykonaniu. Wystawiłem Shadow Mastera, dwóch Walkerów i Weavera, wszystkim dałem po elfim łuku i poza tym wystarczyło już tylko na Elven Runestones i jeden Ithilmar Armour. W strzelaniu zza węgła spisują się naprawdę nieźle (w pierwszej potyczce to aż mi szkod było Slayerów), zobaczymy co będzie dalej.

Offline drachenfeles

Shadow Warriors
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 20, 2003, 10:34:17 am »
wystawiłeś 4 modele!!
wiesz nie chciałbym psuć ci zabawy, ale masz szczęście, że tak dobrze ci idzie z moich i nie tylko moich doświadczeń wynika, że najskutecziejsza rozpiska startowa jest na ilość nie na kajość jednostek, choć w wypadku elfów to może się nie sprawdza bo to rzeźniki chodzące ;-)

Offline Nilgar

Shadow Warriors
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 20, 2003, 01:51:10 pm »
Wiesz, do żadnej rzezi jak na razie nie doszło -> moja taktyka to zasadzka|ostrzał|odskok. Jedyny h-t-h był jak postawiłem kolesia na dachu zbyt blisko szarżujących Slayerów -> Rememberer wspiął się do nie go ale odpadł, potem dojechało ze sześciu krasnali ale przez sześć tur udało się wskoczyć dwa cale tylko jednemu, to był zwykły Clans i do końca bitwy tłukli się jak na chińskim filmie: dużo hałasu zero krwi.

Offline drachenfeles

Shadow Warriors
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 20, 2003, 02:06:33 pm »
ciekawe zjawisko :-)
wspinające się krasnale to musiał być niezły widok :-D

Offline Nilgar

Shadow Warriors
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 03, 2003, 04:54:56 pm »

Chyba nie ma tu zbyt wielu fanów Elfów, ale nie mogłem sie powstrzymać. Chyba nadaja się na Wojowników Cieni  :P

Offline drachenfeles

Shadow Warriors
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 03, 2003, 07:15:56 pm »
Jak dla mnie bomba, high elfy i shadow warriorsi GW są moim zdaniem okropni.

Offline Nilgar

Shadow Warriors
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 04, 2003, 12:49:55 pm »
No to mi GW niezły dowcip zrobiło wstawiając tam jakiegoś goblina  :oops:

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Shadow Warriors
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 27, 2004, 03:06:56 pm »
też mam zamiar wziąć się za shadow warriors, może ktoś mi pomoże i udzieli jakichś porad co do doboru umiejętności itp.? :)

Offline drachenfeles

Shadow Warriors
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 27, 2004, 06:03:06 pm »
umiejętności się tak jakby nie dobiera, tzn dopiero jak je wylosujesz masz w ogóle do nich dostęp.

Offline Carve

Shadow Warriors
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 28, 2004, 02:15:45 pm »
Czy do AB jest plik do Mordheim w którym byliby Shadow Wariorzy?

Offline Nilgar

Shadow Warriors
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 28, 2004, 02:22:47 pm »
Tak, są po prostu jednym z możliwych do wyboru warbandów w instalacyjnym pliku mordheimowym

Offline Herudaio

Shadow Warriors
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 28, 2004, 02:49:49 pm »
Tzn? Bo ja też miałem zadać to pytanie ściągnąłem update do AB i tam niestety shadow warriorów nie ma.... :|
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.