Autor Wątek: Live Action / J-Drama  (Przeczytany 3962 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lucass

Live Action / J-Drama
« dnia: Październik 01, 2003, 02:00:00 pm »
Ostatnio popadłem w uzależnienie od tego typu produkcji. Zaczęło się od Great Teacher Onizuka (jako przedłużenie serii anime), potem było Taiho Schiauzo (You're Under Arrest), aktualnie Beautiful Life a w kolejce czeka Good Luck. Bardzo polecam, pomimo tego, że jakby nie patrzeć są to ... telenowele  :oops:

A teraz pytanie, czy ktoś inny oglądał, ogląda lub ma zamiar oglądać - czekam na opinie, recenzje i pytania.
url=http://www.seelecouncil.com/msi][/url]
NOWY TELEDYSK!!
moja lista AMV

Offline sivy

Live Action / J-Drama
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 05, 2003, 01:14:58 pm »
Niestety po obejrzeniu 1 odcinka GTO-live wyszedlem z sali, po prostu tego typu produkcje nie smakuja mi
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

grzybek

  • Gość
Live Action / J-Drama
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 20, 2003, 05:52:54 pm »
Hi!

 Na Aiconie puszczali SM LiveAction. Nie bylem niestety gdyz wraz z Ai udzielalem wywiadu.

pozdrawiam
Grzybek

Offline lucass

Live Action / J-Drama
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 20, 2003, 10:14:13 pm »
Jeśli chodzi o Sailor Moon to są już dwa odcinki i raw trzeciego. Reakcje publiczności bardzo pozytywne (testowane na reprezentatywnej próbce fanów podczas Manga Ni Muchiu 4).
In other news, obejrzalem dwa odcinki Good Luck (więcej nie widać w sieci, psiakrew!) i mogę powiedzieć tyle: o pilotach, stewardessach i mechanikach lotniczych. Seria bardzo popularna w Japonii. W roli głównej ten sam aktor co w Beautiful Life. Polecam.
url=http://www.seelecouncil.com/msi][/url]
NOWY TELEDYSK!!
moja lista AMV

Offline sivy

Live Action / J-Drama
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 23, 2003, 03:50:04 pm »
Sm Live?? Widzialem jeog reklamowke mialem na to taka sama reakcje co kamerzysta (kto widzial ten wie:D)
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline Ratata

Live Action / J-Drama
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 30, 2003, 06:20:54 pm »
SM Live to kompletna porażka :wall: Bynajmniej,nie chodzi nawet o moją antypatię dla serii,jednak tutaj i aktorki(?) niedobrane i "efekty specjalne" na poziomie Power Rangers i fabyła spłycona do minimum.Polecam desperatom i zagorzałym otaku.
..Have you ever wanted me to drink your blood...?

grzybek

  • Gość
Live Action / J-Drama
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 01, 2006, 10:06:27 pm »
Jdramy chyba powoli odchodzą w zapomnienie w naszym kraju. Przynajmniej ja mam takie odczucie. A co Wy o tym sadzicie ?

Offline lady magma

Live Action / J-Drama
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 02, 2006, 01:11:17 pm »
grzybcio nie odchodza w zapomnienie co od poczatku były pojeciem ciut niszowym
wiekszosc osob nie jest w stanie obejrzec do konca nawet 1 odcinka SM live action

GtO za to podoba sie wielu laikom ale jest trudno dostepne

wogule wiekszosc dram jest malo dostepnych i malo o nich wiemy puki ktos nam w łapki nie wpakuje ze słowami masz zobacz
inku  no usagi wa kowaii

Offline Beryl

Live Action / J-Drama
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 02, 2006, 10:07:12 pm »
Cytuj
wiekszosc osob nie jest w stanie obejrzec do konca nawet 1 odcinka SM live action

Ale ci wybrańcy, którzy krzywili się na wstępie, za kark przez mnie trzymani i zmuszeni do oglądania przyzwyczajali się w końcu do tej specyficznej gry aktorskiej i walk z naciskiem na słowo "choreografia" i najdalej po połowie serii stwierdzali, że podobało im się bardzo. Wspaniały serial do wspólnego ogladania i polewania.

Wśród moich znajomych jest ostatnio moda na live do "Kimi wa petto". Więc chyba nie jest źle. Wydaje się, że lepiej niz kiedyś.
awsze mierz wysoko. Być może nie trafisz w cel, ale też nie odstrzelisz sobie stóp.

Offline greah

Live Action / J-Drama
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 03, 2006, 08:37:08 pm »
Cytuj
wiekszosc osob nie jest w stanie obejrzec do konca nawet 1 odcinka SM live action

większość osób nie jest w stanie odróżnić dramy od DRAMY. wymieniają tytuły typu GTO czy SM pozostawiając w tyle Sh15uya, Crying Out Love, In the Center of the World czy Summer Snow

Offline Beryl

Live Action / J-Drama
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 03, 2006, 08:41:13 pm »
Cytat: "Greahtor"

większość osób nie jest w stanie odróżnić dramy od DRAMY.
Przypuszczam, że, jak nazwa wskazuje, w DRAMIE wszyscy giną na końcu?^^
awsze mierz wysoko. Być może nie trafisz w cel, ale też nie odstrzelisz sobie stóp.

Offline lady magma

Live Action / J-Drama
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 05, 2006, 04:04:12 pm »
Beryl pozycz mi twoich znajomych moi nawet przywiazani uciekli na 2 odcinku
jacys tacy zbyt normalni sa
inku  no usagi wa kowaii

Offline Beryl

Live Action / J-Drama
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 06, 2006, 09:46:12 pm »
Nie dam. Potrzebuję mojej ekipy z forum Chibimoon i sekcji potterystycznej w ŚKFie... Co prawda ani jednych ani drugich zbyt normanymi nazwać nie można. Ale zgodnie uznali, że Sailor Luna i jej tortowo-cukierkowa transformacja to za dużo dla żołądka, zatem tacy naprawdę obłąkani znowu nie są.
awsze mierz wysoko. Być może nie trafisz w cel, ale też nie odstrzelisz sobie stóp.

Offline greah

Live Action / J-Drama
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 08, 2006, 01:23:03 pm »
Cytat: "Beryl"
Przypuszczam, że, jak nazwa wskazuje, w DRAMIE wszyscy giną na końcu?^^
najczęściej ale bardziej chodzi o to aby polecać dobre dramy a nie lam'y które w 99% to kiszka dla fanów gatunku stąd nie ma się co dziwić, że normalny człowiek zobaczy czołówkę sm lam i odejdzie stukając się w czoło

Offline lady magma

Live Action / J-Drama
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 09, 2006, 10:00:14 pm »
No przesadzasz
zaczna w panice szukac noża
chociarz sami nie rozumia juz czemu
inku  no usagi wa kowaii