Autor Wątek: Specjale na Strategiconie X  (Przeczytany 7721 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DonDamiano

Specjale na Strategiconie X
« dnia: Październik 29, 2007, 02:05:37 pm »
Witam,

wolałbym tego nie robić ale skoro jest zapotrzebowanie społeczno-graczowskie na to, to proszę jest ankieta. Długo nie potrwa (5 dni) więc proszę się szybko głosować (frekwencja musi być lepsza niż na ostatnich wyborach :!:  :lol: )

Pozdrawiam,
Don Damiano, Dyplomowany PG

Drink deep of victory and remember the fallen.

Eman

  • Gość
Specjale na Strategiconie X
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 29, 2007, 02:07:47 pm »
Pozwolilem sobie przykleic ten temat, zeby nie zaginal w nadmiarze innych watkow 8)

Offline Jezo

Specjale na Strategiconie X
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 29, 2007, 02:13:06 pm »
czyli ze tydzien przed turniejem bedzie wiadomo czy beda spaciale czy nie? a wiadomo ze nie bedzie

jak nie bedzie to nie wiem czy zdaze pomalowac to co chce
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD

Offline DonDamiano

Specjale na Strategiconie X
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 29, 2007, 02:17:17 pm »
Witam,

ponieważ zrobił się z tego DUUUŻY problem to teraz trzeba będzie poczekać. A tydzień przed turniejem to nie tak źle, czasami poprawki wstawiano i później. A czy będą Specjale to się okaże bo to wcale nie jest takie pewne. Ta idea ma wielu przeciwników ale też i sojuszników.

Pozdrawiam,
Don Damiano, Dyplomowany PG

Drink deep of victory and remember the fallen.

Offline Jezo

Specjale na Strategiconie X
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 29, 2007, 02:19:50 pm »
Cytuj
Turnieje Master mogą mieć dowolne zasady, zaakceptowane przez koordynatora Ligi, muszą być zgłoszone z przynajmniej 14 – dniowym wyprzedzeniem

tak tylko przypomne regulamin ligi
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD

Offline mlodyrs

Specjale na Strategiconie X
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 29, 2007, 02:29:06 pm »
Rzeczywiście trochę późno na zmiany, ale może to być jakaś wytyczna na przyszły rok.

Egoistycznie głosowałem przeciw - jak nie mam fajnych speciali, to po co ich dopuszczać  ;)

Offline Jezo

Specjale na Strategiconie X
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 29, 2007, 02:33:37 pm »
Cytat: "mlodyrs"
Egoistycznie głosowałem przeciw - jak nie mam fajnych speciali, to po co ich dopuszczać  ;)


takie jest podejscie wszystkich

BA, eldarzy, nekroni na tak
DW, RW na tak ale FOC
reszta nie

dla mnie taka ankieta to bez sens, powinniscie zadecydowac w gronie orgow jesli juz chcecie cos zmieniac
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD

Eman

  • Gość
Specjale na Strategiconie X
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 29, 2007, 02:36:21 pm »
Heyka !!!
Cytat: "Jezo"

dla mnie taka ankieta to bez sens, powinniscie zadecydowac w gronie orgow jesli juz chcecie cos zmieniac

Jeez ... nie wiem o co sie spinasz  :?  Moze orgowie wlasnie chca poznac opinie graczy zanim podejma decyzje  :?:  Moze wlasnie po to sa ankiety  :?:  Nie wydaje Ci sie, ze turnieje sa dla graczy, a nie dla organizatorow i ze gracze lepiej sie czuja, jak organizatorzy sprawiaja wrazenie, ze interesuje ich zdanie tychze graczy  :?:
BTW - nawet jakbym mial grac na Strategiconie BA, to bylbym przeciwny specjalom.
Cze !!!

Offline mlodyrs

Specjale na Strategiconie X
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 29, 2007, 02:40:22 pm »
Cytat: "Jezo"
Cytat: "mlodyrs"
Egoistycznie głosowałem przeciw - jak nie mam fajnych speciali, to po co ich dopuszczać  ;)


takie jest podejscie wszystkich


Akurat trudno mówić o podejściu wszystkich, skoro są różne równie silnie reprezentowane wśród graczy opinie w tym zakresie.

I jak większości graczy będących przeciw nie podoba mi się zupełne niezbalansowanie co po niektórych speciali.

Offline Hem'Ahn

Specjale na Strategiconie X
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 29, 2007, 03:07:10 pm »
Cytat: "Jezo"

BA, eldarzy, nekroni na tak
DW, RW na tak ale FOC
reszta nie

To ciekawe, z tego co wiem gram Eldarami, a zaglosowalem przeciwko specialom.
cos sie drazliwy stales  :roll:
Michałku
PKGB Sztab

Offline Jezo

Specjale na Strategiconie X
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 29, 2007, 03:09:56 pm »
bo nie wystawiasz zadnego ;)
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD

Offline Zly

Specjale na Strategiconie X
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 29, 2007, 05:40:19 pm »
Szkoda by było gdyby wrocławska tradycja została zarzucona przez kilku straumatyzowanych graczy ;)  ;)  ;)  ;)

Cytat: "Eman"
Heyka !!!
nawet gdybym grał na strategiconie BA, to bylbym przeciwny specjalom.
Cze !!!


Bo się obawiasz Eldrada?Nawet kosztem Mephistona? ;)  ;)  ;)

Btw. opcja ze zmienianiem foca jest durna niemiłosiernie. Ale jeżeli już jest to może jakaś lista takich speców?Bo po ostatniej dyskusji na ligowej sporo się pojawiło propozycji speców którzy pod tę kategorię podchodzą. Choćby Fabius Bile.
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline MiSiU

Specjale na Strategiconie X
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 29, 2007, 07:20:57 pm »
To ja na nie. I to nie przez Eldrada. Bo ten koleś jest po prostu MEGA-Underpriced, ale nie aż tak przegięty.
Raczej przez Nocnika. Bo widząc go na stole, niektóre armie w zasadzie mogą sobie w łeb palnąć.

Offline Zly

Specjale na Strategiconie X
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 29, 2007, 07:46:02 pm »
Cytat: "MiSiU"
To ja na nie. I to nie przez Eldrada. Bo ten koleś jest po prostu MEGA-Underpriced, ale nie aż tak przegięty.
Raczej przez Nocnika. Bo widząc go na stole, niektóre armie w zasadzie mogą sobie w łeb palnąć.


Nie przecze bo sam tego doświadczyłem ale taki lajf. Zresztą, bez niego również niektóre armie mogą sobie w głowę palnąć przeciwko niektórym wynalazkom jak choćby tau Vs dwóch motocyklistów.
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Eman

  • Gość
Specjale na Strategiconie X
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 29, 2007, 09:33:24 pm »
Heyka !!!
Cytat: "Zly"
jak choćby tau Vs dwóch motocyklistów.

Przesadzasz ... juz nie ma takich motocyklistow  :p  W sensie 4 woudny FnP 2+ i trzy woundy FnP ...
Cze !!!