trawa

Autor Wątek: Bazyliszek 2007  (Przeczytany 5793 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zly

Bazyliszek 2007
« dnia: Wrzesień 04, 2007, 05:35:14 pm »
Temat nieoficialny ale niech stanie się miejscem do dyskusji o tym czy w ogóle będzie ten master.

Pisze to na prośbę Szafy który jest organizatorem Bazyliszka jako imprezy.

Termin to 14-15 pażdziernika - od razu zgrzyt z terminem Halo Stars ale Bazyliszek nie zmieni swojego terminu gdyż nie tylko nasz master tam będzie, ba nie tylko bitewniaki.

Jeśli tylko znajdzie się dość chętnych do przyjazdu to master może się odbyć w innym przypadku będzie to tylko czelendżer albo inny lokal o ciekawej formule.
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Wołek

Bazyliszek 2007
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 04, 2007, 05:40:45 pm »
No generalnie nie fajnie. Ale zobaczymy czy bardzo wpłynie na frekwencje Halo Stars :cry:
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline Wosho

Bazyliszek 2007
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 04, 2007, 05:44:01 pm »
To nie fair w stosunku do Szczecina który zrobił rok temu super imprezę i teraz pierwszy zaklepał termin  :?

Offline Zly

Bazyliszek 2007
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 04, 2007, 05:45:43 pm »
Cytat: "Wosho"
To nie fair w stosunku do Szczecina który zrobił rok temu super imprezę i teraz pierwszy zaklepał termin  :?


Wosho, piszesz jakby to był mój pomysł albo intencja. Przeczytaj uważnie posta.

Że nie fajna to sytuacja to wiem bo sam miałbym wielki dylemat wspominając porzednie HS :cry:
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline afruniu

Bazyliszek 2007
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 04, 2007, 05:57:16 pm »
to dość nie do końca szczęśliwa sytuacja.
chłopaki z Monola w sumie już od miesiąca zapowiedzieli się z imprezą.
mam nadzieję, iż uda się to jakoś rozwiązać
"There must be some kind of way out of here..."

Offline Zly

Bazyliszek 2007
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 04, 2007, 05:59:25 pm »
Cytat: "afruniu"
to dość nie do końca szczęśliwa sytuacja.
chłopaki z Monola w sumie już od miesiąca zapowiedzieli się z imprezą.
mam nadzieję, iż uda się to jakoś rozwiązać


Wiesz, turniej zapewne się odbędzie, najwyżej nie będzie to master.

Ci którzy na Halo nie jadą bo daleko albo coś też chętnie by sobie pograli. A jeśli będzie okazja...
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Wołek

Bazyliszek 2007
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 04, 2007, 06:03:13 pm »
Cytuj
Ci którzy na Halo nie jadą bo daleko albo coś też chętnie by sobie pograli. A jeśli będzie okazja...

Wcale nie jest tak daleko  ;)
No ale z powodu Bazyliszka Chłopaki z Warszawy będą woleli turniej u siebie niż  Halo  :(
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline el_piszczu

Bazyliszek 2007
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 04, 2007, 06:04:01 pm »
Że tak powiem mega wtopa  :oops:
Powiem wprost Wwa miała wolny terin w ten weekend, wielką imprezę którą można było wykorzystać i <autocenzura>
Teraz jak już chłopaki wpisali się w kalendarz ze Szczecinem wyskakuje to... znienacka  :?

Ja był wolał w przyszłym sezonie zobaczyć mastera w Szczecinie zamiast w Wwie  :roll: bo to nie na moje nerwy  :evil:

Offline Zly

Bazyliszek 2007
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 04, 2007, 06:12:42 pm »
Cytat: "el_piszczu"
Że tak powiem mega wtopa  :oops:
Powiem wprost Wwa miała wolny terin w ten weekend, wielką imprezę którą można było wykorzystać i <autocenzura>
Teraz jak już chłopaki wpisali się w kalendarz ze Szczecinem wyskakuje to... znienacka  :?

Ja był wolał zobaczyć mastera w Szczecinie zamiast w Wwie  :roll:


A może coś konstruktywnego?;-). Piszczu, mnie możesz narzekać ile wlezie, ale ani odemnie zależał turniej na Polconie ani zależy cokolwiek na Bazylu...

Jeno informuje;-)

To trochę tak jak sytuacji kiedy strategicon wyskoczył ni z gruszki ni z pietruszki w terminie Krakonu/Kastratonu.
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Wołek

Bazyliszek 2007
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 04, 2007, 06:17:24 pm »
Cytuj
Ja był wolał w przyszłym sezonie zobaczyć mastera w Szczecinie zamiast w Wwie


ja generalnie wogóle chciałbym zobaczyć mastera u nas  ;) Podobno jak się postaramy to może nam przyznają  :D
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline el_piszczu

Bazyliszek 2007
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 04, 2007, 06:24:53 pm »
Cytat: "Zly"

A może coś konstruktywnego?;-)
napisałem konstruktywnie mastera z Wwy do Szczecina :evil:

Cytat: "Zly"
Piszczu, mnie możesz narzekać ile wlezie, ale ani odemnie zależał turniej na Polconie ani zależy cokolwiek na Bazylu...
i to jest problem, bo nie widzę w Wwie tzw. "ducha w narodzie" i kogoś od kogo, lub komu zależy na turnieju Wh40k (tu mowie tylko o tym sezonie)

Cytat: "Zly"
To trochę tak jak sytuacji kiedy strategicon wyskoczył ni z gruszki ni z pietruszki w terminie Krakonu/Kastratonu.
I po tamtej gimnastyce powinniśmy się nauczyć tego nie powtarzać, a Polkon był i nalezy do historii z dwoma turniejami wh40k :shock: na kolejno 5 i 6 osob   :x

Offline Yedli

Bazyliszek 2007
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 04, 2007, 07:06:04 pm »
Ja jeżeli 13-14 X pojadę na turniej, to wybiorę Szczecin. Sorry Gregory, ale pewnych rzeczy się po prostu nie robi.

Y.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Asmodean

Bazyliszek 2007
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 04, 2007, 07:18:22 pm »
popieram :) warszawski master do Szczecina w 2k8

Cytuj
Wiesz, turniej zapewne się odbędzie, najwyżej nie będzie to master.


no nie wiem... zgodnie z regulaminem ligi na ten rok Master Masterem pozostaje bez względu na frekwencję
<wrota>PKP zagina czasoprzestrzeń. Można wyjechać z Poznania pociągiem do Krakowa o 7:20 i zdążyć na pociąg do Warszawy o 6:50

Offline Wosho

Bazyliszek 2007
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 04, 2007, 07:19:06 pm »
To nie było nic do Ciebie, widze że piszesz na prośbę ;)

Cytuj
Ja był wolał w przyszłym sezonie zobaczyć mastera w Szczecinie zamiast w Wwie  bo to nie na moje nerwy

To już trzecia wpadka wawy..Popieram :?

Cytuj
Ja jeżeli 13-14 X pojadę na turniej, to wybiorę Szczecin.


Bez obrazy ale to chyba oczywiste gdzie pojedziesz..
Inni mają gorzej...

Offline Yedli

Bazyliszek 2007
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 04, 2007, 07:25:23 pm »
Biorąc pod uwagę że w życiu w Szczecinie nie byłem, to z tą oczywistością bym nie przesadzał. Ale mając na uwadze całokształt sytuacji (Polcon, termin zapowiedzi Halo Stars itp.) decyzja nie jest dla mnie dylematem. Inna sprawa że ja w temacie rankingu ligii z oczywistych powodów nie jestem specjalnie spięty - innym może zależeć na Majstrze, a w tym roku limit frekwencji nie obowiązuje.

Y.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

 

anything