trawa

Autor Wątek: Serowy spisek  (Przeczytany 14023 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lunn

Serowy spisek
« dnia: Maj 21, 2007, 08:25:25 pm »
Cytat: "Lu Tzy"
Czy masz ochote solidnie sie zaglebic w teorie gloszaca, ze Ksiezyc jest z zielonego sera?

Ja osobiście nie.
Bo on jest z żółtego zrobion, wszyscy o tym wiedzą.

Offline Lu Tzy

Serowy spisek
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 22, 2007, 11:48:08 pm »
Wszystkim sie wydaje! Ser jest zielony jak cholera, tylko Oni go tak zamalowali.

Edit: Wchodze pod stol i odszczekuje psim glosem. Glupota moze byc fascynujaca: http://forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25580
While shepherds watched their flocks by night
    All seated on the ground,
A high-explosive shell came down
    And mutton rained around.

Offline Radan

Serowy spisek
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2007, 12:17:42 am »
Głupoty... Nawet indianie ktu'chu'cha'che'cho wiedzą, że ludzie istnieją od 4mld lat i od początku tworzyli zaawansowane cywilizacje :roll: .

A Księżyc nie jest z sera. To obraz namalowany akwarelami na wewn. stronie kopuły nieba :roll: .

J.K. Gordon III

  • Gość
Serowy spisek
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 25, 2007, 08:09:28 am »
Cytat: "radan"

A Księżyc nie jest z sera. To obraz namalowany akwarelami na wewn. stronie kopuły nieba :roll: .


w takim razie, skąd się bierze ser? tylko nie opowiadaj głupot, że z wnętrza ziemi :badgrin:

pozdrawiam

Offline Muhomorniczy.

Serowy spisek
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 26, 2007, 01:03:49 pm »
ale pleśniowy żołty topiony brynza feta oscypek?
estem tu aby wam pomocować

Offline Radan

Serowy spisek
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 26, 2007, 01:16:10 pm »
Cytat: "J.K. Gordon III"
Cytat: "radan"

A Księżyc nie jest z sera. To obraz namalowany akwarelami na wewn. stronie kopuły nieba :roll: .


w takim razie, skąd się bierze ser? tylko nie opowiadaj głupot, że z wnętrza ziemi :badgrin:

pozdrawiam


Ser nie istnieje.

Offline Charlie86x

Serowy spisek
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 26, 2007, 02:10:25 pm »
Cytat: "radan"
Ser nie istnieje.


Jak to? :shock:  to co ja kłade na kanapki??? :D

Offline Lu Tzy

Serowy spisek
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 26, 2007, 02:30:13 pm »
To, co kladziesz na kanapki, to jest twoja prywatna sprawa. Sera nie ma.
While shepherds watched their flocks by night
    All seated on the ground,
A high-explosive shell came down
    And mutton rained around.

J.K. Gordon III

  • Gość
Serowy spisek
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 26, 2007, 05:23:21 pm »
Ser istnieje! Miałem na to niezbite dowody, niestety tajne organizacje rządowe wykradły mi je wszystkie kiedy poszedłem do spożywczego! Teraz zbieram te materiały od nowa.zapraszam! Apeluje do wszystkich oświeconych, którzy wierzą w istnienie sera - pomóżcie! Nie dajmy się stłamsić!

Co zwiemy serem pod inną nazwą również by pachniało!

pozdrawiam

Offline Michi13

Serowy spisek
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 26, 2007, 06:16:30 pm »
wiem gdzie można znaleść dowody na jstnieni sera, w pizzerni  :D

Offline Charlie86x

Serowy spisek
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 26, 2007, 07:53:57 pm »
Ja zdaje sie, kiedyś na Discovery widziałem film o serze, gdzie naukowcy potwierdzali tezę o jego istnieniu.
Poza tym w innym filmie dokumentalnym paleontolodzy, odnaleźli szczątki skamieniałego sera z połowy epoki jurajskiej. Kto wie skoro ser istniał w czasach prehistorycznych, to może jakiś jego % przetrwał do czasów dzisiejszych (na przykład w lasach Amazonii)

J.K. Gordon III

  • Gość
Serowy spisek
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 26, 2007, 08:02:37 pm »
Wszystkim zainteresowanym polecam książkę gruzińskiego entomologa, prof. Sergiusza Bananaprzedsobomwidze pt "Ser - musisz to wiedzieć" w której wskazał większość organizacji starających się ukryć przed ludzkością istnienie sera. Musze też dodać, że profesor został przygnieciony spadającym z dużej wysokości fortepianem w dwa tygodnie po publikacji swojego dzieła.

a tu mam jeszcze bardzo ciekawą stronę: http://www.kurdesz.com/image/ser.jpg

pozdrawiam

Offline Charlie86x

Serowy spisek
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 26, 2007, 08:24:54 pm »
Z drugiej strony nie wiadomo, czy ruscy w swoich laboratoriach nie pracują nad stworzeniem jakiegoś syntetycznego sera? Kto wie może ich naukowcy wszczepiają geny sera zwierzętom, a potem owy gen izolują i tworzą 100% ser :shock: !!!
A ponoć Hitler żydów chciał przerabiać na ser, ale z powodu błędu w formule wychodziło mydło.

No nie wiem, z tym serem to naprawdę tajemnicza sprawa, a skoro ludzie mówią tyle na jego temat, oraz ponoś są naoczni świadkowie, to nie można całkowicie wykluczyć istnienia sera.
Poza tym ser jest przedmiotem badań kryptozoologów i kto wie może kiedyś uda się potwierdzić jego istnienie.

Offline Radan

Serowy spisek
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 26, 2007, 09:12:27 pm »
Cytat: "Charlie86x"
Cytat: "radan"
Ser nie istnieje.


Jak to? :shock:  to co ja kłade na kanapki??? :D


Tynk z kopuły nieba, pomalowany na żółto. A jak myślisz, co Masoni robią z tymi wszystkimi meteorytami?

Powtarzam, ser nie istnieje. Już Pitjagolas udowodnił to matematycznie, a Einsztainer udowodnił, że teoria Bezwzględności wyklucza istnienie wszelkich bytów seropodobnych.

J.K. Gordon natomiast próbuje wprowadzić was w błąd. Zapewne należy do tajnej organizacji "Na SERio". Prof. Sergiusz został unicestwiony przez PIANINO, w dwa tygodnie I JEDEN DZIEŃ po publikacji swojego dzieła.

J.K. Gordon III

  • Gość
Serowy spisek
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 26, 2007, 09:19:47 pm »
zadajesz mi kłam? Owszem, należę do organizacji "Na SERio", jednak  jest to organizacja działająca, zarejestrowana, zrzeszająca szlachetnych poszukiwaczy Prawdy przez duże "P".
Przy okazji chciałbym ujawnić zabójcę prof. Sergiusza - był nim niższej rangi funkcjonariusz KGB, również Sergiusz, o nazwisku Radanow.
Ciekawe, prawda?


Niech ser będzie z wami!

pozdrawiam

 

anything