trawa

Autor Wątek: Survivor  (Przeczytany 101316 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline steelie

Survivor
« dnia: Kwiecień 21, 2006, 08:35:52 pm »
Proponuję zorganizowanie na tym forum zabawy w survivora. Polega to na tym, że wybiera się anime lub mangę, daje listę co ważniejszych bohaterów i gracze głosują na najmniej lubianych. Co kilka dni eliminowana jest postać z największą ilością głosów. Ten, kto dotrwa do końca to właśnie survivor. Jak to wygląda w praktyce zobaczyć można tu.

Offline Dreadorus Maximus

Survivor
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 21, 2006, 09:50:29 pm »
Dobra, zaproponowałeś, to teraz Twoim obowiązkiem jest zaproponowanie anime. Tylko jakieś bardziej znane (by większa ilość osób mogła się wypowiedzieć) i z dużą ilością bohaterów. Zobaczymy co z tego wyniknie.
Nie jest to stricte konkurs popularności, lecz raczej plebiscyt na postać która "najmniej podpadła".
Acha, jak ktoś zamierza narzekać "a po co takie coś robić" to proszę na priva do pomysłodawcy, bądź moderatora. Nie chcesz się bawic, to nie przeszkadzaj innym.

A tak z innej beczki, to podawanie w poście linków do innych for jest trochę nietaktowne. Ale to tylko taka moja mała moderatorska uwaga.


A jeśli mogę podrzucić propozycję, to sugeruję Love Hina.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

grzybek

  • Gość
Survivor
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 21, 2006, 10:05:49 pm »
Ma to byc forma ankiety czy wypowiedzi uczestnikow forum ?

Offline steelie

Survivor
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 22, 2006, 11:43:13 am »
Cytat: "Draedorus Maximus"
A tak z innej beczki, to podawanie w poście linków do innych for jest trochę nietaktowne. Ale to tylko taka moja mała moderatorska uwaga.

Moim zamiarem nie było reklamowanie innego forum, tylko pokazanie jak taka zabawa wygląda.
Wygląda to tak, że opiekun danej rundy (czyli jednego anime) tworzy listę ważniejszych postaci, ok. 10. Następnie uczestnicy piszą posty, kogo najmniej lubią.
Pierwszą rundą zajmę się sam, pozostaje kwestia odpowiedniego anime. Małe głosowanie- co wybrać? Powinno być znane, aby wielu ludzi mogło się bawić, i z dosyć dużą liczbą bohaterów. Moje typy to Hellsing, GTO, NGE, Chobits.

grzybek

  • Gość
Survivor
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 22, 2006, 02:47:08 pm »
GTO lecialo w TV pare razy :) - chyba najlepsze rozwiazanie.

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Survivor
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 22, 2006, 05:28:39 pm »
To ja proponuję Utenę - dużo postaci, do tego przekrój osobowości.

Offline KoZZ

Survivor
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 22, 2006, 08:55:02 pm »
Proponuję NGE

Najwięcej mówi się na tym forum o tej anime, więc chyba najlepszy typ na początek.
FOR YOUR CONSIDERATION

Offline Jezus

Survivor
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 22, 2006, 09:28:33 pm »
Popieram Utene :p .
e is undead. He has long hair. No, he isn't a vampire. He is Jezus

Offline Hunter Killer

Survivor
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 22, 2006, 11:09:55 pm »
To ja jestem za...kurka zarówno Hellsinga jak i NGE lubię. :?
To niech najpierw będzie NGE.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline steelie

Survivor
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 23, 2006, 10:58:48 am »
OK, jako pierwsze leci NGE. Runda trwa trzy dni, ale mogę ją przedłużyć lub skrócić z jakichś powodów. Lista postaci:

Rei Ayanami jako wicesurvivor dostaje jedną zwycięską literkę
Shinji Ikari
Asuka Langley Sohryu
Kaworu Nagisa
Gendou Ikari
Hikari Horaki
Misato Katsuragi Survivor
Ryouji Kaji
Maya Ibuki
Kouzou Fuyutsuki
Kensuke Aida
Touji Suzuhara
Ritsuko Akagi
Penpen

Ja strzelam do Asuki, bo jest wredna i irytująca. Powinni ją na stałe zamknąć w Evangelionie, żeby się zajęła tym co jej dobrze wychodzi - walką - zamiast wściekać się na innych.[/b]

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Survivor
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 23, 2006, 11:26:07 am »
A czy można strzelać do wszystkich wymienionych postaci? Bo żadnej z NGE nie da się lubić.

Offline Pacool

Survivor
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 23, 2006, 04:47:07 pm »
Cytat: "Louise"

A czy można strzelać do wszystkich wymienionych postaci? Bo żadnej z NGE nie da się lubić.

 Dread herezje głoszą na forum !!!  :badgrin:


moim typem jest Asuka. Wredna ekhem  ;)
url=http://ubanimator.com][/url]
"The self has always been composed of two selfs: The self that is observed and the self that observes the self".
- 12th Angel, Leliel

Offline Dreadorus Maximus

Survivor
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 23, 2006, 05:48:38 pm »
Cytat: "Pacool"
Dread herezje głoszą na forum !!!

De gustibus non disputantum est, nikt nie ma obowiązku, by seria się komuś podobała.
Louise, na razie się powstrzymaj (chyba że masz jakiegoś wyjątkowego antyfaworyta, którego nie lubisz najbardziej spośród nielubianych postaci). Jeśli zabawa będzie miała wzięcie, to będą kolejne odsłony w których łatwiej będzie Ci wziąć udział.

Od teraz obowiązuje zasada, że jeśli nie oddajesz głosu w zabawie to się nie wypowiadasz. (oczywiscie można dorzucić parę słów, ale tylko w przypadku oddawania głosu).

Ja strzelam do Nagisy Kaworu. Bo gej i to do tego jeszcze taki jakiś taki... sam nie wiem. Nie przypadł mi do gustu jego sposób bycia (chociaż dzięki niemu Shinji zaczął słuchać kasyki zamiast disco polo, co się ceni).
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Hunter Killer

Survivor
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 23, 2006, 07:59:20 pm »
To ja skreślam....hm, można dwie postacie – Rei i Kaworu ?

Jeśli nie to strzelam do Kaworu, nie dość że Anioł to jeszcze gej i 02 zakosił Asuce.
Rei nie zastrzelę (na razie) bo ma najfajniejszą EVĘ    :x
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Qraq

Survivor
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 23, 2006, 08:06:50 pm »
Asuka. bo tak.

 

anything