Autor Wątek: Dział powitań, czyli kto tu zagląda :)  (Przeczytany 107605 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dreadorus Maximus

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :)
« dnia: Marzec 26, 2006, 05:16:02 pm »
Właśnie stwierdziłem brak takowego, więc czas ten błąd naprawić. Temat służy bliższemu poznaniu się forumowiczów z Gildii M&A, a w szczególności powitaniu nowych użytkowników. Może się okaże, że ktos tu rozpozna sąsiada zza płota, albo kumpla raz widzianego na konwencie, czy tę piekną niewiastę, która w Empiku zaczytywała się mangowym tomikiem :P
Tak więc do dzieła. kto tu zagląda niech złoży kilka zdań o sobie. Przestaniemy być tylko xywą z avatarem.

A że założyłem temat to zaczynam:

Po pierwsze, to jestem modem tej gildii, ale nie takim strasznym jak go malują. Miejsce zamieszkania to Wrocław, jak wielu już pewnie wie studiuję tu teologię katolicką. Ulubione anime, to chyba nie muszę mówić (że NGE), ale lubię także fajne komedie. Mangą i anime interesuję się od ponad roku (wow) od chwili gdy w moje parszywe łapska wpadła seria Evangeliona. Od tego czasu stałem się maniakiem, co już pewnie doskonale wiecie.
Tyle :)
Pozdrawiam.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Re: Dział powitań, czyli kto tu zagląda :)
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 26, 2006, 07:31:59 pm »
Cytat: "Dreadorus Maximus"
Mangą i anime interesuję się od ponad roku (wow) od chwili gdy w moje parszywe łapska wpadła seria Evangeliona. Od tego czasu stałem się maniakiem, co już pewnie doskonale wiecie.


Nie nudno tak ograniczać się do jednej serii? Manga i anime się na Evie nie kończą.

Offline JACHOO

Re: Dział powitań, czyli kto tu zagląda :)
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 26, 2006, 08:00:31 pm »
Cytat: "Dreadorus Maximus"

 Ulubione anime, to chyba nie muszę mówić (że NGE), ale lubię także fajne komedie. Mangą i anime interesuję się od ponad roku (wow) od chwili gdy w moje parszywe łapska wpadła seria Evangeliona.


Napisał przecież, że lubi też komedie, co znaczy że nie oglądał tylko 1 serii. ;)

A teraz coś o mnie:
Jestem zarejestrowany od dość dawna na Gildii, ale dopiero ostatno zacząłem się wypowiadać (po tym jak doszedłem do wniosku że forum cytadeli straciło klimat). Mieszkam w Rawie Maz. takim małym miescie(20tys mieszkancow) miedzy Łodzią a Wawą. Anime interesuje się już troche więcej niż rok. Moje ulubione anime to Get Backets i FMA, a swoją przygode z animkami zacząłem od FMP 1 sejii, od tamtego czasu ogladam tak od 1 do 5 serii miesiecznie. Wszystko :D

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Re: Dział powitań, czyli kto tu zagląda :)
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 26, 2006, 08:06:20 pm »
Cytat: "JACHOO"
Napisał przecież, że lubi też komedie, co znaczy że nie oglądał tylko 1 serii. ;)


Póki co widzę jego aktywność  ;)  jedynie w temacie o Evie.

Offline JACHOO

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :)
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 26, 2006, 08:12:31 pm »
Na pierwszej stronie masz temat o wolfens rain w którym Dreadorus sie udzielał ;)

Offline Saerus

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :)
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 27, 2006, 11:12:41 am »
Jako że to powitanka to parę słow o mnie:
Pochodzę z Rzeszowa, jestem studentem 2 roku dziennikarstwa. Anime interesuję się od (chyba) 4 lat. Choć muszę przyznać, że pierwszy kontakt z japońską animacją miałem dużo wcześniej - chodzi tu o "legendarne" Czarodziejki z Księżyca (emitowane wtedy chyba w telewizji ze słoneczkiem). Później długa przerwa i Dragon Ball. Później sięgałem już po ambitniejsze filmy  i komiksy;) Moim ulubionym anime jest Rurouni Kenshin OAV.
(...)mój brat nosi okulary w mniejszym stopniu(...)"

Offline Dreadorus Maximus

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :)
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 27, 2006, 10:08:07 pm »
Cytat: "JACHOO"
Na pierwszej stronie masz temat o wolfens rain w którym Dreadorus sie udzielał

Tak, spoko, zmoderowałem go :)
Wielkie mi udzielanie się  :lol:

Cytat: "Louise"
Nie nudno tak ograniczać się do jednej serii? Manga i anime się na Evie nie kończą.

Jeszcze nie tak dawono na komiksie japońskim zarzucałaś mi, że poza Edenem świata nie widzę  ;)
Trochę trudno jest dyskutować na podobnym poziomie co o NGE o innym jakims anime, no może o FLCL (przeanalizowałem serię i napisałem pare zdań, ale temet nie został podjęty).

Bardzo lubię anime i mangi Akamatsu (LH i MSN), wspomnianego Edena, Kenshina OVA, FLCL, i co tam leży w Empiku ;)

A tak poza tym, to chyba wypadałoby coś skrobnąć o sobie, Louise : )
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Shino

  • Gość
Dział powitań, czyli kto tu zagląda :)
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 27, 2006, 10:10:48 pm »
Jestem z Warszawy.. gdzie tez studiuje informatyke (wat - cybernetyka - pierwszy rok). pierwszykontakt z anime mialem juz podczas generala daimosa i innych z polonii 1 (jak pewnie wiekszosc osob z tad.. ew. od zalogi g;]). Ale interesuje sie anime od ok 4-5 lat... (a w zasadze ogolnie japonia od historii przez kulture po jezyk:P)

ulubiona seria: Kousetsu hyaku monogatari i Cowboy Bebop...

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Dział powitań, czyli kto tu zagląda :)
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 28, 2006, 06:49:45 pm »
Cytat: "Dreadorus Maximus"
Jeszcze nie tak dawono na komiksie japońskim zarzucałaś mi, że poza Edenem świata nie widzę
 

Nie, ja pisałam, że robisz z mangi komiks doskonały, którym nie jest.

Cytuj
Trochę trudno jest dyskutować na podobnym poziomie co o NGE o innym jakims anime
 

Mamy zupełnie odmienne gusta. Dla mnie Evangelion jest zupełnie nie wartym uwagi tytułem.

Cytuj
A tak poza tym, to chyba wypadałoby coś skrobnąć o sobie, Louise : )
 

Nie muszę. Ci co mają mnie znać, to mnie znają. A reszta może kliknąć w mojego nicka pod moimi newsami bądź sprawdzić w redakcji Gildii MiA. Tam znajdą najważniejsze informacje.

Offline Dreadorus Maximus

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :)
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 28, 2006, 07:31:32 pm »
Cytat: "Louise"
Mamy zupełnie odmienne gusta. Dla mnie Evangelion jest zupełnie nie wartym uwagi tytułem.

De gustibus non disputantum est, ja na przykład nie lubię yuri (jako gatunku, a nie moderatora o tym nicku :) )

N.O.!  ;)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

grzybek

  • Gość
Dział powitań, czyli kto tu zagląda :)
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 28, 2006, 08:19:38 pm »
No to tez napisze cos o sobie.

Na razie wciaz koordynator dzialu M&A na Gildii. Jestem tutaj z Wami chyba juz 5 lat :) Zajmuje sie glownie koordynacja dzialan dzialu mangowego. Troche psuje serwer gildiowy i zajmuje sie okazjonalnie konwnetami.

M&A jest ze mna juz ladnych pare lat. Ciesze sie, ze moge byc tutaj dalej z Wami i czytacie wypociny naszej redakcji. Niekiedy sa one ciekawe, niekiedy smieszne, a niekiedy zupelnie z innej beczki :D

Z anime wciaz lubie Berserka :) oraz Magnetic Rose (彼女の想いで)

gość1

  • Gość
Dział powitań, czyli kto tu zagląda :)
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 28, 2006, 09:30:23 pm »
miejcie szoka =p

tez tu zagladam dosc czesto. redaktor ggk /tymczasowo zawieszony z powodu maturki/. pochodze z kompletnego dna kulturalnego jakim jest Szczecin.

ulubione anime: Hellsing /stara seria i OVA/, GitS, FMA
ulubione mangi: Hellsing /^^/, NGE, FMA

PS. a Grzybek to grzyb /halucynogenny/ =D

Offline Qraq

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :)
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 28, 2006, 10:54:23 pm »
Mam dobry humor więc też się przedstawię.

Mój teren występowania to Chojnice.

M&A interesuje się od siakis 5-6 lat. Na tym forum też nie od wczoraj jestem.

Ulubione serie: NGE, CBebob i większość tego w czym Mamoru Oshii maczał palce.

Czym aktualnie sie zajmuję: niczym specjalnym, studiowaniem informatyki, graniem na konsolce i sciaganiem gier hentai :)~.

Offline raseku

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :)
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 30, 2006, 05:44:35 pm »
To ja tez coś napisze ^^

Anka.
Studentka pierwszego roku specjalność jezyk francuski :) ale planuje szturm na stolice żabojadzką i zmianę na cos bardziej skośnego.
Zyje w : Zabrzu ( ale to widać )
grupa krwi : 0 (tego nie widac)
na gilgii od: listopada 2004, z małymi przerwami ( to tez widać )
a w mandze od: Daimosa a świadomie od czasu wiekopomnego Sailor Moon  :p
ulubione anime: Lain,Cowboy Bebop, Kenshin OAV, Hatchimitsu & Clover, Haibane Renmei,Saikano, Miyazaki....dużo tego a i tak nie wyszystko wymieniłam^^ nie umiem sie zdecydowac na jedno
bziki po za anime : kino azjatyckie :D , fotografia, bieszczady i beskid niski
filmy jak wyzej ^^  + Amelia, Bardzo długie zaręczyny, Vanilla Sky, Asterix i Obelix misja kleopatra :P......
ulubione ksiazki: wszystkie na których okładce znajduje sie napis "Terry Pratchett"  i masa innych w tym:  wszystko co wojenne ( " na zachodzie bez zmian" " w księżycową jasną noc"), genialny jest Gąbrowicz i podobały mi sie "Lalka " i "Ludzie bezdomni" ( oho już mnie nikt nie lubi :P )
muzyka j-rock, filmowa, hey,raz dwa trzy, renata przemyk, kult,knż...

Offline Jezus

Dział powitań, czyli kto tu zagląda :)
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 31, 2006, 10:36:47 pm »
To ja tez, jak wszyscy, to wszyscy:

 :arrow: Studiuje informatyke <nowosc, nie ^_= >, w
 :arrow: Szczecine, tam tez mieszkam z rodzicielami.
 :arrow: Siedze w tym od... pilkarzykow <tzn. Tsubasy... Kapitan Howk <- przypomnialem sobie w koncu>.
 :arrow: Wymiary - to ta-je-mni-ca ^_^
 :arrow: Ostanio wracam do Anime, przez dluzszy okres byla tylko manga
 :arrow: Serje naj naj: od Bubblegum, Akire, Ai no kusabi poprzez Ranme(^^), 3x3 Eyes, Gravi, Dragon Pink i Dragon Half i Myazaiki
 :arrow: Ksiazek nie lubie czytac, bo wolno mi to idzie <ech, ta dyslekcja>
 :arrow: Filmy: z braku czasu tylko Azjatyckie
 :arrow: Muzyka: ta gdzie wokal ma ma ostatnia faze raka krtani.
 :arrow: Cierpie na chroniczny brak czasu.
e is undead. He has long hair. No, he isn't a vampire. He is Jezus

 

anything