trawa

Autor Wątek: wood elfy - konwersje  (Przeczytany 10658 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Scibor

wood elfy - konwersje
« dnia: Lipiec 04, 2005, 08:25:37 am »
Troszkę sam potrenowałem z woodelfami czekajac na figurki GW.


















pozdrawiam

Offline Lizard-boy

wood elfy - konwersje
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 04, 2005, 08:42:12 am »
super!!! to wszystko ty zrobiłeś? fajnie że użyłes części z HE  ;) (no w ogóle super to wygląda :D)
erdecznie pozdrawiam wszytkich fanów WARHAMMER FB!!!!

Offline Pogodyn

wood elfy - konwersje
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 04, 2005, 08:45:11 am »
Ale ty wredny jesteś.... :D regularnie , od dłuższego czasu psujesz mi humor  tymi swoimi figsami ..... żartuje oczywiście , pięęęękne są jak zwykle , ale ta panna to co to jest czarodziejka , jakaś stara , biust jej się trochę porozlewał  , może by go troszkę ujędrnić , .....hmmmm , chociaż z drugiej strony  nic takiego nigdy nie było , w sumie jest orginalna.
marinów z pierwszej edycji szukam , oferty na priva poproszę.

Offline Lizard-boy

wood elfy - konwersje
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 04, 2005, 08:50:27 am »
to jest czarodziejka? ja myslałem że dryada może...  :)
ale niech sam autor nam powie  ;)
erdecznie pozdrawiam wszytkich fanów WARHAMMER FB!!!!

Offline Christos

wood elfy - konwersje
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 04, 2005, 08:55:49 am »
No to jest coś!!!  Gratuluje talentu!

A ta laska to chyba raczej Dryada (???)
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Offline pingus

wood elfy - konwersje
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 04, 2005, 09:07:38 am »
Prześliczne - tylko ta heros driada wyszła trochę zbyt mało kobieca na mój gust, raczej taki potwór dziwny i te wypustki z rąk jakieś takie za grube.
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline Manfred

wood elfy - konwersje
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 04, 2005, 09:09:19 am »
scibior ty beztalencie  ;)  żartuje oczywiście bardzo fajne ale tą babkę ógłbyś poprawić tak jak pogodyn mówi reszta tak naparwdę jak zawsze SUPER!!
łamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą

gratuluje tym którzy popierają kampannie przeciw Arabom
http://www.lgic.org/en/Israel-terrorism-on-lebanon.htm

Offline Christos

wood elfy - konwersje
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 04, 2005, 09:10:34 am »
Dla mnie to jest Dryada która właśnie transmutuje w postac bojową.
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Offline Sir_Glonojad

wood elfy - konwersje
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 04, 2005, 09:14:14 am »
Cholea. Gubi-em ękę.
Glonku, a może Ty po prostu nie umiesz grać [w Warhammera]?" - Bless (cytat niedosłowny, ale trafny ;) )

"A co to za laleczki?" - z cyklu "pierwsze wrażenie"...

Offline Lizard-boy

wood elfy - konwersje
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 04, 2005, 09:26:33 am »
a jak dla mnie dryada jest extra. Oryginalna bardzo.  i ja bym jej nie zmieniał :P, przecie nic w naturze nie jest doskonałe ;)
(chciałbym mieć taki talent  :roll: )
erdecznie pozdrawiam wszytkich fanów WARHAMMER FB!!!!

Offline Cyel

wood elfy - konwersje
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 04, 2005, 09:41:38 am »
Tak jak nie byłem specjalnym fanem twoich Rhinoxów, i ogrów tak te elfy strasznie mi się podobają! doskonała robota, zwłaszcza na bohaterach -fantastyczne pozy i pyszczki, bardzo sexy są  :D  Szkoda, ze Driadę (?) zrobiłes jako brzydką, grubą, brodatą babe ;), to chyba najsłabsza z tych figurek (IMHO), nie tylko pod względem koncepcji, ale tez samego wykonania.

Ale bohaterowie -doskonali!

Byłbym też b. wdzięczny gdybyś mógł odpowiedzieć mi tym razem na pytanko - w jaki sposób wygładzasz drobne, trudno dostępne powierzchnie ? U mnie po zaschnięciu green stuff jest dość daleki od gładkości, dobrze dostepne powierzchnie łatwo chocby oskrobac na gładko ostrzem skalpela, ale np. wnętrze fałd ubrania ..straszny mam z tym problem ... :?

Offline Scibor

wood elfy - konwersje
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 04, 2005, 09:45:19 am »
Panowie to nie Dryada ta stara babka - Drycha - ma byc stara - jak napisano w opisie "Drycha is incredibly old, and is said to remember the days before the coming of the Elves"
tak wygląda w GW
[/quote]
pozdrawiam :)

Offline jedengrosz

wood elfy - konwersje
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 04, 2005, 10:12:33 am »
Powiedz mi jedno. Jak zrobic takie zajefajne twarze z greenstafu?? Czy jesli mieszkasz w Wawie moglbys mi pokazac jak sie je zrobi, albo nawet zroic jednego hero dla mnie (zaplace)
ULT Member! Old Powergamers Member!

Which FF Character Are You?

Offline Scibor

wood elfy - konwersje
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 04, 2005, 10:23:40 am »
twarze rzeźbie za jednym podejściem - szpilką i takim narzędziem dentystycznym w kształcie pazura.
Wcześniej przygotowuję sobie małe jaja z greenstuffu osadzone na druciku potem na takie zastygłe jajko nakładam green stuff i rzeźbię rysy twarzy. Trudno wyjaśnić jak to robię - poprostu rzeźbię. Nie da się też tego pokazać - poprosyu trzeba potrenować :)

Offline Kubasa

wood elfy - konwersje
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 04, 2005, 10:32:26 am »
Ścibor, stary, Twoje prace są świetne, naprawde wiele już widziałem, rzeźba mi samemu nie jest obca, ale dla mnie jesteś mega bogiem rzeźbiarstwa figurkowego :badgrin: wielkie pokłony, prace które robisz pzrede wszystkim mają mega kilmata, a to dla mnie osobiście mega ważne, mnóstwo detali i widac od poczatku do końca oco Ci chodziło i jaki był Twój zamysł no i robisz tego MASE na tak wysokim poziomie co świadczy o wielkim profesjonaliźmie, ciesze się bardzo,że mogę od czasu do czasu popodziwiać Twoje prace, bo masz świetne pomysły, a ja starsznie cenię sobie kreatywnośći i pomysł, nawet bardziej niż warsztat... bo wiesz warsztat to kwestia oczywiścei talentu ale i praktyki...a pomysły i wyobraźnei jednak tzreba mieć .... jeszcze raz gratuluje i pozdrawiam ;)  :p
Kubasa
iła i Honor...
Czy słońce świeci czy plucha, nie ma nad Krasnoluda większego zucha :)

www.strefa.zero.prv.pl - Strefa uczy,Strefa radzi, Strefa nigdy Cie nie zdradzi...

 

anything