trawa

Autor Wątek: WH40K - Adeptus Arbites - intrygujaca armijka  (Przeczytany 2585 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bartuul

WH40K - Adeptus Arbites - intrygujaca armijka
« dnia: Maj 09, 2005, 02:28:28 pm »
Cytuj
Adeptus Arbites 1800

HQ
Judge @ 60 pts
Fist, Bolt Pistol

Judge @ 60 pts
Fist, Bolt Pistol

TROOPS
Patrol Team x 5 @ 153 pts.
Proctor (Combi-plazma)
Chimera (ML, HB, EA, SL)

Patrol Team x 5 @ 153 pts.
Proctor (Combi-plazma)
Chimera (ML, HB, EA, SL)

Patrol Team x 5 @ 153 pts.
Proctor (Combi-plazma)
Chimera (ML, HB, EA, SL)

Patrol Team x 5 @ 153 pts.
Proctor (Combi-plazma)
Chimera (ML, HB, EA, SL)

Patrol Team x 5 @ 153 pts.
Proctor (Combi-plazma)
Chimera (ML, HB, EA, SL)

Patrol Team x 5 @ 153 pts.
Proctor (Combi-plazma)
Chimera (ML, HB, EA, SL)

ELITES
Shock Team x 9 @ 188 pts
Proctor (Fist, Maul)
Rhino (EA, SL)

Shock Team x 9 @ 188 pts
Proctor (Fist, Maul)
Rhino (EA, SL)

Shock Team x 9 @ 188 pts
Proctor (Fist, Maul)
Rhino (EA, SL)

FAST ATTACK
Rapid Pursue Team (Bikes) x 3 @ 97 pts
Proctor (Bolter-Melta)

Rapid Pursue Team (Bikes) x 3 @ 97 pts
Proctor (Bolter-Melta)

TOTALKI
PTS - 1796
Modele - 74
Pojazdy - 9
Fisty - 5
Melty - 2
Plazmy - 6

Fajne? ;)
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...

Eman

  • Gość
WH40K - Adeptus Arbites - intrygujaca armijka
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 09, 2005, 02:42:53 pm »
Heyka !!!
Cytuj
Adeptus Arbites 1800

A moglbys jeszcze podac jakies staty  :?:  Moze nie do wszystkiego, ale ja osobiscie nie posiadam tego Army Listu, a bym sie z checia dowiedzial, co potrafi taki Judge, czy czlonek Patrol Teamu  8)
Cze !!!

Offline Vodecki

WH40K - Adeptus Arbites - intrygujaca armijka
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 09, 2005, 04:57:05 pm »
Bartuul , ty się chyba faktycznie nudzisz w tym Berlinie :P
Lepiej czytaj zasady do Epica i do  tego zacznij składać rozpiski - overflowed i ja niedługo zaczniemy zasypywać forum rozpiskami epicowymi  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:



Offline Asmodean

WH40K - Adeptus Arbites - intrygujaca armijka
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 09, 2005, 08:45:36 pm »
twoje troopsy są moim zdaniem prawie bezużyteczne, najwięcej robią same  chimery :p
<wrota>PKP zagina czasoprzestrzeń. Można wyjechać z Poznania pociągiem do Krakowa o 7:20 i zdążyć na pociąg do Warszawy o 6:50

Offline Bartuul

WH40K - Adeptus Arbites - intrygujaca armijka
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 10, 2005, 07:49:45 am »
Cytat: "Eman"
A moglbys jeszcze podac jakies staty  :?:


Jasne:
Adeptus Arbites Army List

Zrodlo jest z CJ.

Vodecki, to nie takie proste. Tylko firmowy komp jest w necie, a tam nie ma buildera zebym sobie baze Epica sciagnal, a instalowac na nim nic nie moge. A poza tym do Epica ja kce Tyrki  :evil:  a ciezko je dostac. Dzisiaj ide do GW Store popytac czy wogole cos do E maja.

Asmo - czyli jak sam zauwazyles te troopsy nie sa do konca bezuzyteczne.  ;)
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...

Offline Asmodean

WH40K - Adeptus Arbites - intrygujaca armijka
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 10, 2005, 10:02:25 am »
pytanie tylko czy 158 pts za chimere to malo ;)
<wrota>PKP zagina czasoprzestrzeń. Można wyjechać z Poznania pociągiem do Krakowa o 7:20 i zdążyć na pociąg do Warszawy o 6:50

Offline Bartuul

WH40K - Adeptus Arbites - intrygujaca armijka
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 10, 2005, 10:07:55 am »
158 pts za pestkowoz, combi plazme, scoring unit i ewentualnie 18 pstryczkow s sila 3  :lol: (8 strzalow z shotguna, potem assault i 10 atakow). Przecietny pamperek jest lepszy od Storm Troopera. Jedyne w czym odstaje to BS, ale w zamian otrzymujemy bron pozwalajaca nam assaultowac w tej samej turze, co de facto podwaja nam liczbe strzalow - a wtedy juz wiecej aua robi Arbiter. No i 8 pts za glowe.
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...

Offline sokles

WH40K - Adeptus Arbites - intrygujaca armijka
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 10, 2005, 10:12:37 am »
Ale wiesz myślałem, że jestem zakręcony i nie mam co robić w robocie tylko jakieś szalone rozpy...ale przy Tobie to ja mała kaczuszka jestem :lol:

I chciałbym zwrócić uwagę, że te shotguny mają dwa tryby strzału - jeden standardowy (więc chyba dwa strzały prawda??) a drugi specjalny opisany w tym CJ: 18 cali, siła 4, AP 5, assault 1, reroll na hita...

Offline Bartuul

WH40K - Adeptus Arbites - intrygujaca armijka
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 10, 2005, 10:28:47 am »
...a bo wkurza mnie takie peplanie ze "bez sensu ta armia, odpusc sobie, nie da sie tym grac" a koles albo army listu na oczy nie widzial albo nie do konca wi o czym mowi. Wszystkim da sie zagrac. A to ze mi sie nudzi w robocie (jaka tam robota, siedze i magisterke pisze) to swoja droga. :p
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...