trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA  (Przeczytany 459409 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lamek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #165 dnia: Sierpień 25, 2012, 06:37:48 pm »
Wiem jedno - nieźle musimy wyglądać biegając po mieście z szaleństwem w oczach i wypytując o komiks, który był ale znikł  :badgrin: Ja sam dzisiaj obleciałem chyba 10 kiosków, i tylko w jednym babka w ogóle wiedziała, o czym mówię.  :lol:

Offline Marius Magnus

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #166 dnia: Sierpień 25, 2012, 07:44:45 pm »
Przypominają mi się dawne czasy drugiego numeru "Świata Wiedzy" (z segregatorem) - też po całym mieście się biegało :) Ktoś może napisać, ile stron ma to wydanie i ile zeszytów zbiera?
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi. I pomóc należy im jeszcze do tego.

Coś mi pękło, robię ogląd/ A to pękł mi światopogląd

Offline Inuki

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #167 dnia: Sierpień 25, 2012, 07:57:23 pm »
Co post, to nowe (inne) wiadomości. Ja wczoraj dzwoniłem do wydawnictwa, ale nie udało mi się dodzwonić, cały czas zajęte. Za to mój znajomy miał więcej szczęścia. Dowiedział się, że od drugiego numeru nakład ma być już na całą Polskę i że dodruk numeru pierwszego NIE JEST planowany. Natomiast mi w hurtowni Ruchu powiedzieli, że to jednak był nakład testowy, ale zainteresowanie okazało się zbyt duże i wydawnictwo zwyczajnie nie miało tylu egzemplarzy, żeby wypuścić pierwszy numer na cały kraj. No i póki jest zainteresowanie chcą ruszyć z oficjalnym startem już teraz, a nie dopiero za kilka miesięcy jak to było w planach. Cena 40zł za Spider-Mana w wydawnictwie wynika ponoć z tego, że dodruki będą robione tylko na zamówienie, gdy ktoś zechce kupić numer archiwalny. Nie wiem ile w tym prawdy, ale trochę logiki w tym jest.

Offline Hubert Ronek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #168 dnia: Sierpień 25, 2012, 09:12:11 pm »
Lublin - 2 egzemplarze dostępne w saloniku prasowym (chyba Inmedio) w Realu :)

Offline freshmaker

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #169 dnia: Sierpień 25, 2012, 09:24:18 pm »
czyli spider w wydawnictwie po 40pln a nie 15?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline cro_no

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #170 dnia: Sierpień 25, 2012, 09:27:19 pm »
To w takim razie, jeżeli ktoś byłby tak uprzejmy i kupił dla mnie jeden egz. to będę wdzięczny. Bo w Zabrzu (jak i chyba na całym śląsku) nikt tego nie widział.

Proszę o wiadomość na priv.

Offline samurajack

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #171 dnia: Sierpień 25, 2012, 11:21:36 pm »
Czy komuś jeszcze z wybranych miast gdzie kolekcja sie pojawila chce sie zdobyc na przysługe i zakupić jeden numer dla mnie bede wdzieczny

Offline ein13

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #172 dnia: Sierpień 26, 2012, 06:35:11 am »
Może jest jakaś osoba chętna do kupienia mi pierwszego tomu i podesłania do mnie. Oczywiście zwracam koszty.

Offline BRK

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #173 dnia: Sierpień 26, 2012, 07:37:30 am »
Również byłbym chętny by przygarnąć jeden egzemplarz.

Offline bohuslav

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #174 dnia: Sierpień 26, 2012, 10:32:50 am »

Zjeździłem dzisiaj cały Olsztyn i udało mi się zdobyć parę numerów, zainteresowanych odsyłam  http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,34628.0.html

Offline Szewc

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #175 dnia: Sierpień 26, 2012, 11:49:01 am »
Wcześniej było 15 zł, teraz już 25 zł. 15 zł to też dość wysokie koszty wysyłki jak za paczkę, która raczej zamknie się w 10 zł. Łącznie mamy 40 zł czyli tylko o 6 zł mniej niż chcą za nr archiwalny w wydawnictwie. Nie, dzięki. Tam chociaż jeśli coś się uszkodzi to mi wymienią egzemplarz.

Offline burberry

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #176 dnia: Sierpień 26, 2012, 12:02:00 pm »
Lipa, w Słupsku obszedłem większość saloników prasowych i empiki i nie ma nic, tylko w jednym saloniku ktoś wiedział, o czym mówię, ale ponoć szybko znikło :( muszę to mieć!!
Bóg Cię kocha

Offline amsterdream

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #177 dnia: Sierpień 26, 2012, 12:27:00 pm »
Wcześniej było 15 zł, teraz już 25 zł. 15 zł to też dość wysokie koszty wysyłki jak za paczkę, która raczej zamknie się w 10 zł. Łącznie mamy 40 zł czyli tylko o 6 zł mniej niż chcą za nr archiwalny w wydawnictwie. Nie, dzięki. Tam chociaż jeśli coś się uszkodzi to mi wymienią egzemplarz.
Do tego sam komiks (bez plakatu i wkładek). Wolę poczekać i kupić bezpośrednio od wydawnictwa.

Offline bohuslav

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #178 dnia: Sierpień 26, 2012, 01:02:03 pm »
W ramach sprostowania wysyłam komiks + plakat + wszystkie wkładki nie wysyłam tylko tekturki ze względu na gabaryty. Tak owszem wczoraj sprzedałem komiksy po kosztach. (byłem przy okazji w Inmedio). Dzisiaj jechałem specjalnie 20 km w jedna stronę po komiksy. Więc jeśli ktoś twierdzi że 15 zł za koszt przesyłki to drogo to jego sprawa. Wyjazd, zakup komiksów, wystawienie dla allegro, prowizja dla allegro za sprzedanie towaru, pakowanie wszystkiego, wycieczka na pocztę i wysłanie. Tak owszem dzisiaj podniosłem cenę, przykro mi Panowie nie jestem Caritas Polska, sprzedałam 5 szt. po kosztach i 5 szt. w wyższej cenie (zysk z jednego egzemplarza 10 zł na prawdę można się dorobić:)). Na pewno panowie którzy nażerają zrobili by to bezinteresownie. Zresztą temat można uznać za zamknięty komiksy sprzedane w godzinę. Ze względu na duże zainteresowanie pozostałe 3 egzemplarze wystawiłem na licytacje. Pozdrawiam i życzę udanych poszukiwań u Was w mieście

Offline samurajack

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #179 dnia: Sierpień 26, 2012, 08:25:32 pm »
Podoba mi sie post powyżej wszystko jasno i pieknie wyjasnione ja to kupuje w sensie ze nie mam zadnych pretensji po prostu kolega ma szczescie ze w jego miescie sie pojawiły i chcial po prostu zribić przysługe innym co prawda nie zalapalem sie na zaden egzeplarz ale podoba mi sie taka praca charytatywna wiec pozdrawiam :)

 

anything