trawa

Autor Wątek: Blog kosmity  (Przeczytany 5567 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Verter

Blog kosmity
« dnia: Marzec 16, 2007, 10:08:51 am »
Żart a może prawda? Istnieje w sieci blog redagowany przez kosmitę Hejala Bobika Uty Hana z Saleinjii w układzie Zosmy. Podobno Saleinjińczycy mają tylko jedną dziurkę w nosie i chodzą  :badgrin:  nago.

Oto co napisał autor we wstepie bloga:
Cytuj
Nazywam się Hejal Bobik Uta Hano. Pierwsze słowo oznacza imię, które wybrałem podczas inicjacji, drugie jest imieniem dziecięcym, którym wołali na mnie rodzice, a trzecie i czwarte są imionami moich rodziców. Dzięki temu, że nie używamy nazwisk, przedstawiając się komukolwiek od razu wiadomo czyim jesteśmy potomkiem. A nie jest to łatwe, ponieważ żyjemy w multilateraliźmie. Urodziłem się na jednej z planet w gwiazdozbiorze Lwa, zwanej Saleinji z akcentem na "j" i krótko brzmiącym "i".

W roku 2005, gdy żyłem na moim ojczystym globie, ktoś rzucił hasło: “Trzeba pomóc Ziemianom, bo grozi im zagłada!”. Pokazano nam wiele strasznych obrazów. Jakieś wojny, głód i katastrofy ekologiczne. Najbardziej przeraził mnie widok dzieci, które patrzały, jak żołnierze mordują im rodziców, a potem były gwałcone i zabijane. W końcu zgłosiłem się… Moje prawdziwe ciało trafiło do zawieszalni. Zawieszalnia to specyficzny stan przestrzeni, w której czas stoi w miejscu, a wszystko co wychodzi z zawieszenia, jest dokładnie takie samo jak w chwili, gdy się tam znalazło. Taki bąbel stojącego czasu. Później przygotowano mi ciało człowieka, w które wtłoczono moją duszę i wdrukowano pamięć. W końcu nedeszła ta ważna chwila i zostałem przeniesiony na Ziemię, do Polski. Dostałem nawet dokumenty które dziwią mnie do dzisiaj. U nas wystarczy zmierzyć natężenie fal mózgowych, które dla każdej istoty we wszechświecie są inne, a u Was potrzebne są kawałki plastiku. (...)

Co o tym myślicie? Nie traktuję tego bloga śmiertelnie poważnie, ale porusza wiele ciekawych tematów.


Adres do bloga: http://kosmita.go.pl

Offline Kilroy_06

Blog kosmity
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 16, 2007, 07:17:49 pm »
Blog jak blog, niektóre tematy całkiem całkiem, ale żeby od razu bycie kosmitą. Zresztą on zna rosyjski (chyba :? ) i polski, a każdy wie, że każdy szanujący się kosmita zna angielski (wkońcu w każdym filmie amerykańskim kosmici mówią po angielsku :lol: )

Offline Charlie86x

Blog kosmity
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 21, 2007, 08:20:05 am »
Cytuj
Później przygotowano mi ciało człowieka, w które wtłoczono moją duszę i wdrukowano pamięć. W końcu nedeszła ta ważna chwila i zostałem przeniesiony na Ziemię, do Polski.

Podpisano, Roman Giertych  :lol:

Offline Kilroy_06

Blog kosmity
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 21, 2007, 03:05:00 pm »
Ekhm... to ma być ciało człowieka?

Offline Sathain

Blog kosmity
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 23, 2007, 08:39:43 pm »
ja bym prosil usunac tego typu spamerskie dywagacje :!:  :!:  :!:
 coexist with the light
Hold the darkness in a contempt
I am free
I am nobody

Offline Charlie86x

Re: Blog kosmity
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 24, 2007, 07:52:59 am »
Cytuj
Żart a może prawda?

Ja wybieram tą pierwszą opcje :D
A poza tym obawiam się, że bez tych jak to nazywasz "spamerskich dywagacji" ten temat pozostał by bez żadnych odpowiedzi. :lol:

Cytuj
Nazywam się Hejal Bobik Uta Hano. Pierwsze słowo oznacza imię, które wybrałem podczas inicjacji, drugie jest imieniem dziecięcym, którym wołali na mnie rodzice, a trzecie i czwarte są imionami moich rodziców. Dzięki temu, że nie używamy nazwisk, przedstawiając się komukolwiek od razu wiadomo czyim jesteśmy potomkiem. A nie jest to łatwe, ponieważ żyjemy w multilateraliźmie. Urodziłem się na jednej z planet w gwiazdozbiorze Lwa, zwanej Saleinji z akcentem na "j" i krótko brzmiącym "i".

W roku 2005, gdy żyłem na moim ojczystym globie, ktoś rzucił hasło: “Trzeba pomóc Ziemianom, bo grozi im zagłada!”. Pokazano nam wiele strasznych obrazów. Jakieś wojny, głód i katastrofy ekologiczne. Najbardziej przeraził mnie widok dzieci, które patrzały, jak żołnierze mordują im rodziców, a potem były gwałcone i zabijane. W końcu zgłosiłem się… Moje prawdziwe ciało trafiło do zawieszalni. Zawieszalnia to specyficzny stan przestrzeni, w której czas stoi w miejscu, a wszystko co wychodzi z zawieszenia, jest dokładnie takie samo jak w chwili, gdy się tam znalazło. Taki bąbel stojącego czasu. Później przygotowano mi ciało człowieka, w które wtłoczono moją duszę i wdrukowano pamięć. W końcu nedeszła ta ważna chwila i zostałem przeniesiony na Ziemię, do Polski. Dostałem nawet dokumenty które dziwią mnie do dzisiaj. U nas wystarczy zmierzyć natężenie fal mózgowych, które dla każdej istoty we wszechświecie są inne, a u Was potrzebne są kawałki plastiku. (...)


Moim zdaniem, miejsce tego tematu jest w temacie "Coś na rozluźnienie" na offtopie, a nie na forum tajemnic.
Naprawde w wypowiedziach czubów nie ma nic tajemniczego. ;)

Offline stilo

Re: Blog kosmity
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 29, 2007, 03:04:38 pm »
Cytuj

Dostałem nawet dokumenty które dziwią mnie do dzisiaj. U nas wystarczy zmierzyć natężenie fal mózgowych, które dla każdej istoty we wszechświecie są inne, a u Was potrzebne są kawałki plastiku. (...)


co za bzdury... brak słów.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Blog kosmity
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 29, 2007, 06:13:23 pm »
Pierdoły. Też sobie założę bloga i napisze, że mam pięć macek i straszę. A także świece się w ciemności :badgrin: Taa...

Offline Idil

Blog kosmity
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 26, 2007, 08:55:43 pm »
Hej ale to jest nawet ciekawe :D Fajny motyw z zawieszalnią, a ja też bym sie zdziwił gdyby nagle kazano sie identyfikować czymś śliskim i giętkim;D Może to do próbek literackich? ;)
Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Stara baśń niewinnej młodości" -J. Kaczmarski