trawa

Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol7.  (Przeczytany 128193 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol7.
« Odpowiedź #1485 dnia: Kwiecień 10, 2007, 02:07:25 pm »
Cytat: "obik"
zarąbiste zdjęcieXD
z kat je wytrzasnełeś??A co do walki to forum a w szczególnosci ten dział  nie służy tego lepiej żeby założyli osobny temat ...


z Gladiatora, obiku, z Gladiatora.

Kurcze, pogryzły się nam zuo-emo i emo-emo. Nie kłócić mi się tu, bo będę na złość jednemu pisać z bykami ortograficznymi a drugiemu będę oczerniać Yakumo. wielki szyszkowy hug, prosto w klatę. Jeszcze sie nie zdażyło, żeby potem ktoś miał ochotę do walki :P

Właśnie wmusiłam w brata Second Raid. Uciekł, bo "siostra ja jeszcze mam parę spraw do załatwienia a jeszcze jeden odcinek i z domu nie wyjdę". Kocham mojego brata! Niezależnie od jego animwego gustu, żeby nie było.

Właśnie odkryłam, że zeżarł cały obiad. Zostało mi jabłuszko i dwie pomarańczki... Zaspojluję mu test Wechslera, jak wróci i nie będzie mógł sobie zmierzyć inteligencji, a co!
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline obik

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol7.
« Odpowiedź #1486 dnia: Kwiecień 10, 2007, 02:11:19 pm »
Ja gladiatora oglądałem XD mi chodzi czy sam je przerobił czy je z skadś załatwił xD a oni niech jak wcześniej radziłem nowy temat założyć :]

Offline Krova

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol7.
« Odpowiedź #1487 dnia: Kwiecień 10, 2007, 02:22:56 pm »


Święta święta i po świętach.

97% L2 się zassało, fajnie fajnie.


 Bolą mnie nogi. I trochę mi niedobrze, mieszałem alkohol,błeee (coja poradzę, że Sophia Sakar to napój bogów i nie sposób się powstrzymać_)

 Czilałt przy gorillaz i "Meatbagu", siea.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Shino

  • Gość
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol7.
« Odpowiedź #1488 dnia: Kwiecień 10, 2007, 02:56:02 pm »
Cytat: "obik"
zarąbiste zdjęcieXD
z kat je wytrzasnełeś?
z tont, z tamtont, z nikont, z komputra :roll:  :roll:  :roll:

 :?  :?  poziom mnie juz poprostu dobija :/
Cytuj

Kurcze, pogryzły się nam zuo-emo i emo-emo.
chyba goth-emo i true emo ;)
Cytuj

Ba! ^_^ Dobry flame nie jest zły =D Szkoda, że jedna strona jest taka słaba (dośpiewajcie sobie która)...
obie? ;)

Cytuj

Weź trochę nad sobą pomyśl. Zwłaszcza sadząc takie teksty z dwoma ostami na koncie. Na razie jesteś znakomitym przykładem istnienia ludzi z basha w realu. Jednak oni tego nie wymyślają sami
siedz cicho... bash swietnie poprawia humor raz na jakis czas ( i pozwala przezyc dodatkowe kilkanascie minut na labkach :) ) wiec go nie pros;) a przy linuxie to ten ostatni plik to na pewno bedzie ten najwazniejstuj :P

Cytuj

Już mam 2 strony A4 "Walka polaków z Niemcami w czasie II wojny światowej w ramach koalicji antyhitlerowskiej"


a ja pisze drivera jesli juz sie mamy chwalic :P ;]


Cytuj

97% L2 się zassało, fajnie fajnie.
nie chwal dnia przed zachodem slonca... jelsi masz windowsa to przy 99% tez moze ci pasc corrupted file ;)

Offline Bere

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol7.
« Odpowiedź #1489 dnia: Kwiecień 10, 2007, 03:03:14 pm »
Cytat: "Szyszka"
Kurcze, pogryzły się nam zuo-emo i emo-emo.


Nikt się nie gryzie, co najwyżej Noli gryzie mi rękę bo się poczuł mało fajny i musiał odreagować. Co zrobić, wybaczam.

Cytat: "Szyszka"
wielki szyszkowy hug, prosto w klatę. Jeszcze sie nie zdażyło, żeby potem ktoś miał ochotę do walki :P


To ja pasuję. (a ten błąd to specjalnie ? buu)

Cytat: "Krova"
gorillaz


No niech tam... <mruczy pod nosem odnotowując plusik w Kanakowym notatniku>

Cytat: "Deathscyte"
Weź trochę nad sobą pomyśl.


Pomyślałem sobie trochę na tobą i wydaje mi się że jesteś typem człowieka 'stoję sobie z boku i się śmieję, byle sobie rączek nie pobrudzić'. A o mnie się nie martw, analizuję sam siebie cały czas. Cieszę się że życzysz mi bana (haha, dobre), właśnie jeden ost mi dzisiaj schodzi. W każdym razie jeśli chciałeś mnie obrazić to ci nie wyszło.

Nie truję i idę zrobić coś pożytecznego. Dla mnie, znaczy, bynajmniej nie dla innych.

EDIT:

Cytat: "Shino"
chyba goth-emo i true emo


Znowu Ci się nie udało ! Spadek formy ? I tak Cię lubię. ;*

gość1

  • Gość
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol7.
« Odpowiedź #1490 dnia: Kwiecień 10, 2007, 03:12:03 pm »
Cytat: "Beregond"
Cytat: "Deathscyte"
Weź trochę nad sobą pomyśl.


Pomyślałem sobie trochę na tobą i wydaje mi się że jesteś typem człowieka 'stoję sobie z boku i się śmieję, byle sobie rączek nie pobrudzić'. A o mnie się nie martw, analizuję sam siebie cały czas. Cieszę się że życzysz mi bana (haha, dobre), właśnie jeden ost mi dzisiaj schodzi. W każdym razie jeśli chciałeś mnie obrazić to ci nie wyszło.


BUAHAHAHAHHAHA! OWNED! xD Nie ma to jak ultra-elo-550 telepatia w wykonaniu jakiegoś typa, który pozjadał wszystkie rozumy. Jeszcze raz powtórzę, może dotrze w końcu: POMYŚL NAD SOBĄ I TYM, CO ROBISZ. I nie mów mi łaskawie jakim typem człowieka jestem, bo może mnie najść ochota, żeby ciebie (z małego 'c', brak szacunku, którym sam demonstrujesz) oświecić. Twojej analizy nie widać po zachowaniach. Może pora na wnioski? Materiału masz już wystarczająco dużo. Ost schodzi ci o 19, a nie wiadomo, czy do tego czasu nie doigrasz się trzeciego i tym samym bana. Jeszcze coś? Jakbym miał zamiar cię obrazić, to i tak byś nie zrozumiał -.-' Pozostaje tylko zapłakać.

Cytat: "Beregond"
Nie truję i idę zrobić coś pożytecznego. Dla mnie, znaczy, bynajmniej nie dla innych.


Ooooo! Wreszcie! Szkoda, że masz takie egoistyczne podejście. Na szczęście, jak pójdziesz, to przy okazji dla forumowiczów trochę dobrego.

Offline nolifesking

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol7.
« Odpowiedź #1491 dnia: Kwiecień 10, 2007, 03:23:14 pm »
Cytuj
Nikt się nie gryzie, co najwyżej Noli gryzie mi rękę bo się poczuł mało fajny i musiał odreagować. Co zrobić, wybaczam.

faaajnie, dzięki... nawzajem.
Cytuj
wielki szyszkowy hug, prosto w klatę. Jeszcze sie nie zdażyło, żeby potem ktoś miał ochotę do walki :P

walka niekulturalnie przeniosła się na pw...
Cytuj
Emo-emo => true-emo

Jaka to różnica... cóż na przekór zgadzam się z tą okrutną prawdą  :?
ciężko się teraz z tego wyplątać  :roll:

Offline Pokpoko

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol7.
« Odpowiedź #1492 dnia: Kwiecień 10, 2007, 03:26:08 pm »
dalej dalej,wrotki Gadżeta. fanklub Berego chce więcej! :lol:

Shino

  • Gość
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol7.
« Odpowiedź #1493 dnia: Kwiecień 10, 2007, 03:30:16 pm »
coen daj mu osta.. .a cvokolwiek... najwyzej beda dochodzic czy byl sprawiedliwy (t.j. jesli ktos zglosi skarge na tego osta wczesniej niz za 3 miesiace :D )

poza tym postuluje o upublicznienie waszych privow bo jak nie od dzis widomo lud chce igrzysk a takie na pw sa nieciekawe :P

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol7.
« Odpowiedź #1494 dnia: Kwiecień 10, 2007, 03:32:36 pm »
Uh, myślałem, że było gorzej. Jednak i tak doradzam powstrzymanie się w przyszłości od wycieczek osobistych i flejmu.

Nie włazić na 101 stronę. Przyjdzie Dread, to otworzy nowy dział.

gość1

  • Gość
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol7.
« Odpowiedź #1495 dnia: Kwiecień 10, 2007, 03:32:59 pm »
Cytat: "Shino"
coen daj mu osta.. .a cvokolwiek... najwyzej beda dochodzic czy byl sprawiedliwy (t.j. jesli ktos zglosi skarge na tego osta wczesniej niz za 3 miesiace :D )


Dałbym... Ale na za teksty na MiA xC Jakby do mnie na PM napisał cokolwiek w podobnym tonie, to bym się nie wahał długo. Ba! W ogóle bym się nie wahał! xD Mam nadzieję, że do 19 sytuacja się wyjaśni ^^

A ban byłby na pewno sprawiedliwy ^_^ Innych nie daje =>

Offline Krova

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol7.
« Odpowiedź #1496 dnia: Kwiecień 10, 2007, 03:40:42 pm »
HAHAHAHA ŚCIĄGNĘŁO SIĘĘĘĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111111111111oneoneoneoneelevenon eoenone


:D

 Nagrywam sobie to L2 i Pulp Fiction na płytkę co to by jeszcze bardziej oczyścić dysk, mam już 6GB wolnego miejsca sieeaaa!


  Coen uważaj Bere ma wtyki z Pizzy Hut i nigdy nie dostaniesz ciepłej pizzy ahahah!!11


 No, to był mój ostatni post w tym DP, idę aktualizować L2 co podobno trwa kilka godzin a potem grrrraaaać :F
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol7.
« Odpowiedź #1497 dnia: Kwiecień 10, 2007, 03:43:58 pm »
Przeglądnąłem całość tego wylanego dziś syfu. Bere, prawie każdy Twój post w tym temacie to wycieczka osobista, jeżdżenie po kimś, flejm itp. Zobaczymy co Dread o tym myśli. W każdym razie mi się to wyjątkowo nie podoba.

Offline Bere

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol7.
« Odpowiedź #1498 dnia: Kwiecień 10, 2007, 04:15:09 pm »
Cytat: "Wilk Stepowy"
Przeglądnąłem całość tego wylanego dziś syfu. Bere, prawie każdy Twój post w tym temacie to wycieczka osobista, jeżdżenie po kimś, flejm itp. Zobaczymy co Dread o tym myśli. W każdym razie mi się to wyjątkowo nie podoba.


Ciekawy model rozumowania:

1. user a jeździ userowi b
2. user c jeździ userowi b
3. user d jeździ userowi b
4. user b kontruje userów a, c i d chcąc się przynajmniej w pasywnym stopniu wybronić.

Wniosek: user b jest temu winny. Tylko dlatego że więcej osób go gnoi to na niego właśnie zwrócono uwagę. Mocne.

Wiesz co Wilku, miałem Cię za kogoś więcej niż moda i wciąż mam, ale... :roll:

Coen, tak, jestem egoistą. I proszę Cię żebyś nie wypowiadał się za innych czy to dobrze że mnie nie będzie bądź wręcz przeciwnie bo sam na takiego wychodzisz.

Wilku, tak po zastanowieniu się to możesz mnie zbanować, nie mam żalu, bo patrzeć na to forum to już mi się nie chce. :roll:

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol7.
« Odpowiedź #1499 dnia: Kwiecień 10, 2007, 04:20:22 pm »
Z uwagi na to b, nie masz jeszcze bana. Bo na poważnie zaczęło się od Noliego.

Cytuj
Wielki Bere się znalazł, geniusz bez skazy Rolling Eyes
zapewne dzieciak z kompleksami z drugiej strony lubujący sie w udawaniu kimś kim nie jest, idź lepiej skop mamusi ogródek niewiele mniej będzie wymagało to wysiłku od Ciebie niż wymyślanie kolejnych postów tego typu.


Też się nad sobą zastanów, Noli.

 

anything