O portalu i jego forum (www.gildia.pl) > Wszystko o Forum i prawach na nim obowiązujących

CZY ZALEŻY NAM NA JAKOŚCI FORUM? DO ADMINÓW.

(1/12) > >>

MiSiO:
Nie jestem modem na forum Mordheim ale są osoby, które piszą jak kura pazurem, robią literówki, olewają jakąkolwiek interpunkcję, robią błędy z serii "FIGÓRKA", "WIEŻYĆ", "ŻECZ", "BOCHATER" [w JEDNYM POŚCIE!!!!]. Takich osób przybywa, moderatorzy upominają MNIE, że robię off-top zwracając takim osobom uwagę. Upomniani piszą, żebym sobie znalazł inne forum...

Chciałbym wiedzieć jakie jest stanowisko administracji. Jakie są zasady forum dotyczące KULTURY JĘZYKA? Czy moje uwagi są słuszne i czy mam możliwość jakoś reagować ... jesteśmy dorosłymi ludzi i uważam, że umiejętność pisania jest elementem podstawowego kanonu zachowań i umiejętności, które świadczą o naszym poziomie. Nie chcę prowadzić rozmów o ulubionym systemie w gronie ludzi, których nawet nie można rozczytać.

Prosiłbym jakiegoś ADMINA o kontakt w tej sprawie, bo to co się dzieje na forum Mordheim przekroczyło wszelkie granice. Dodam, że nie jestem odosobniony w poglądach dotyczących oceny stanu obecnego na forum.

Podkreślam, że sprawa nie jest nowa. Taki stan rzeczy utrzymuje się dobrych 9 miesięcy.

Adam Waśkiewicz:
Temat odklejam.
 Uwagi dotyczące funkcjonowania poszczególnych forów proszę zgłaszać do ich moderatorów, w przypadku zastrzeżeń do pracy tychże - zwracać się bezpośrednio do osób wymienionych w Regulaminie jako administratorzy odpowiedzialni za kontakty z użytkownikami lub mailem na adres forum@gildia.pl.  

 Wątku na razie nie zamykam, jednak będę go bacznie obserowawać. Jeżeli sprawa rzeczywiście jest tak poważna, jak przedstawia ją autor tematu, powinniśmy spodziewać się reakcji administracji, gdy trylko zapozna się ona z funkcjonowaniem forum Mordheim. Do tego czasu proszę osoby wypowiadające się w tym wątku o powściągliwość, wszelkie flame'y będą bezlitośnie bezlitośnie karane.
 
 Pozdrawiam,
 Adam

MiSiO:
Cieszę się, że tyle osób pisze do mnie privy w tej sprawie.

Dla administratorów:

 Oto link do jednego z ostatnio aktywnych tematów działu Mordheim. Tak, aby daleko nie szukać. Jest tam mój post gdzie się uniosłem i zdenerwowałem kolejnymi błędami [może za bardzo.. ale mam dość] ale są i posty osób robiących notorycznie błędy. Można zobaczyć jak reagują na upomnienia. Tak się dzieje od dobrych kilku miesięcy.

http://forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=1159&start=1500

To tyle z mojej strony. Mam nadzieję, że coś się poprawi.

Zielony:
fakt, Misio ma racje... jakość wypowiedzi w dziale mordheim stoi na poziomie podstawówki.

Musley:
Nie chodzi mi o piętnowanie nikogo, ale posty niektórych wyglądają, jakby pisali nie patrząc na klawiaturę i w dodatku mieli poprzestawiane literki. W zasadzie - nie da się zrozumieć, co autor miał na myśli.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej