Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 ... 10
1
Komiks - tematy ogólne / Odp: Mucha Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez death_bird dnia Dzisiaj o 04:37:10 pm »
No chyba że lubicie czytać o śmierci postaci które mało was obchodzą.
Tak tylko trochę sarkastycznie: ale przecież kogo oni nie "zabiją" tego za jakiś rok, półtora wskrzeszą. Toteż generalnie czym tu się przejmować?  :wink:
2
Komiks - tematy ogólne / Odp: Egmont 2018
« Ostatnia wiadomość wysłana przez death_bird dnia Dzisiaj o 04:34:30 pm »
Aaa... No i teraz zaczynam rozumieć jak to może wyglądać.
@mystrzu, @nayroth - dziękować za naświetlenie sprawy.  :smile:
3
Komiks - tematy ogólne / Odp: Mucha Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mkolek81 dnia Dzisiaj o 04:32:50 pm »
Mogliby dać Messiah Complex lub Second Coming.
Dajcie spokój z tym. Czy ktokolwiek z was czytał oba mutancie eventu? Zapominajcie że między nimi są jeszcze dwa crossover. Wydanie wspomnianych eventów bez serii New X-men (tych o młodych mutantach, nie Morrisona), bez X-factor, bez X-force, bez X-men/Legacy, bez Uncanny X-men, to jest minimum a jeszcze jest New Mutants i Cable. No chyba że lubicie czytać o śmierci postaci które mało was obchodzą. To jest jedna długa epopeja zaczynające się od Rodu M, a kończąca na Avengers vs X-men. I tam naprawdę prawie wszystko ma znaczenie.
4
Komiks - tematy ogólne / Odp: Mucha Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez death_bird dnia Dzisiaj o 04:32:37 pm »
Ale - było nie było - X-Force to nie X-Men*. Tak przy okazji: wiadomo ile tomów "X-Force" ma się ukazać?
*Nie znam się na kwestiach licencyjnych: czy jeżeli Egmont na chwilę obecną wydaje to co wydaje z "Iksów" to Mucha/inni wydawcy może/mogą mieć bana na ten tytuł?
5
Komiks - tematy ogólne / Odp: Egmont 2018
« Ostatnia wiadomość wysłana przez nayroth dnia Dzisiaj o 04:28:16 pm »
Odrobinę jest tam muldera i scully, w sensie różnych miejskich legend, ale moje główne skojarzenie było z Liga Niezwykłych Dzentelmenów - o ile Moore brał na tapetę postaci z klasyki literatury, to Ellis zrobił to samo z literaturą "pulpową", czy jak napisał poprzednik - popkulturą (dinozaury, kosmici, superbohaterowie, duchy, mistrzowie kung-fu, tarzan, wampiry, james bond, itd. itp.). O dziwo ten mix wyszedł bardzo udany, zręcznie powiązane wszystkie wątkui, czyta się wyśmienicie. Tylko sam początek sprawia wrażenie luźnych parodii znanych motywów sci-fi i superhero (dlatego to co wydało Manzoku trochę nie oddaje rozmachu całej serii), ale bardzo szybko fabuła ewoluuje w kierunku pełnowymiarowej i dosyć mrocznej historii. A rysunki to jeszcze inna bajka, ogólnie polecam w ciemno.
6
Komiks - tematy ogólne / Odp: Non Stop Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez KronosMarcin dnia Dzisiaj o 04:19:49 pm »
Eh i po co ja zrobiłem wczoraj zakupy na mestro.pl jak teraz bym to kupił taniej normalnie wewnętrzna cebula się we mnie odzywa ale i tak przygarnąłem Head Looper tom 2, Głębie tom 3 i Pan Higgins  :D
7
Komiks - tematy ogólne / Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez misiokles dnia Dzisiaj o 04:11:17 pm »
Zgaduje że paczka Polską Pocztą pod podany adres. Wiele możliwości nie ma :)
8
Komiksy amerykańskie / Odp: DC Deluxe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Antari dnia Dzisiaj o 04:10:35 pm »
Jestem po lekturze Nieskończonego Kryzysu z DC Deluxe. Nie wgłębiając się zbytnio w szczegółowy - fajny event ale nie widzę w nim nic niezwykłego poza wartością historyczną. Sam zamysł raczej prosty, a rozwiązanie w żaden sposób nie zaskakujące (bez twista) a i uderzenie pod koniec wymierzone niczym prawy sierpowy w wykonaniu pijaczka pod Biedronką. Z tego typu dzieł Johnsa bardziej podobał mi się Darkseid War z N52. Patrząc z punktu widzenia kontynuacji Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach jest to dobra lektura, gdyż kontynuuje sporo wątków zapoczątkowanych w tym właśnie pionierskim evencie. Odniosłem wrażenie, że trochę brakuje wcześniejszej podbudowy i tie-inów, gdyż niektóre wątki wydawały się nie do końca zrozumiałe. Tzn. można było się tego i owego domyślić, lecz odnoszę wrażenie, że lepiej byłoby przeczytać materiał z omnibusa. Ogółem jest to solidna lektura, choć nie wiem ile zostanie mi z niej w pamięci po jakimś miesiącu. Wiele osób uważa ten event za najlepszy z Kryzysów DC - dla mnie absolutnie nie. Sprawnie i z szacunkiem przeprowadzona naparzanka sporej ilości herosów z całego uniwersum DC. Graficznie oczywiście bez zarzutów, niektóre panele bardzo dobre.
9
Komiks - tematy ogólne / Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mack3 dnia Dzisiaj o 03:59:22 pm »
U mnie, po dodaniu produktów za 113 zł pojawiają się 3 opcje darmowej dostawy (nie licząc odobioru osobistego): kurier inPost, paczkomaty inPost oraz pozycja "Darmowa wysyłka" (bez żadnego uszczegółowienia).

Czy wie ktoś może w jaki sposób są wysyłane komiksy po wybraniu tej pozycji ("Darmowa wysyłka")? Kupował już ktoś w ten sposób? (pytam, bo z różnych względów nie przepadam za inpostem i wolałbym nie wybierać tych opcji dostawy)
10
Komiks - tematy ogólne / Odp: Mucha Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Antari dnia Dzisiaj o 03:58:55 pm »
Mogłaby się Mucha wziąć za bary z "Iksami" tak samo jak Egmont z DD.  :roll:
Przecież wydają obecnie Uncanny X-Force. Trzech serii jednocześnie na pewno nie ruszą. Trzeba czekać, aż się skończy ten pierwszy to może wprowadzą coś nowego. Mogliby dać Messiah Complex lub Second Coming.
Strony: [1] 2 3 4 ... 10