gildia.pl

Gildia Literatury (www.literatura.gildia.pl) => Forum Literatury => Wątek zaczęty przez: witanet w Wrzesień 02, 2013, 01:18:16 pm

Tytuł: "Zamszak" Karoliny Baset w sprzedaży we wrześniu!
Wiadomość wysłana przez: witanet w Wrzesień 02, 2013, 01:18:16 pm
W pierwszych dniach września, nakładem Wydawnictwa Witanet (http://www.ebooki.c0.pl/), w księgarniach ukaże się kolejna, trzecia już książka Karoliny Baset – „Zamszak (http://www.ebooki.c0.pl/nowosci/48-zamszak.htmlhttp://)
Niespełna czterdziestoletnia Olimpia samotnie wychowuje trzech synów.   Pracuje w wydawnictwie, w którym szefuje jej były mąż. Ledwo starcza   jej do pierwszego, a jedyną osobą, z którą się przyjaźni jest Alicja –   matka dorastającego syna, kobieta wyzwolona, prężnie się rozwijająca   restauratorka, romansującą z żonatym facetem i ponoć… wiedząca, czego   chce. Niby ustabilizowane, choć monotonne życie Olimpii, zmienia się z   chwilą przyjęcia nowej pracy i spotkania na kursie fotografii kogoś, przy kim nie potrafi logicznie myśleć.
  Czy można rzucić życie zawodowe na rzecz pracy w zaopatrzeniu i biegania   po straganach w poszukiwaniu świeżych produktów do restauracyjnej   kuchni? Czy taka praca okaże się wystarczająco satysfakcjonująca, czy   też bohaterka da się poznać z innej, bardziej twórczej strony? Czy można   zakochać się w golfie i zamszowych butach? Jak nie wznosić oczu ku   niebiosom, mając wiecznie wtrącającego się ojca, wuja z bujną   wyobraźnią, dzieci, pochłaniające niczym szarańcza, każdą ilość jedzenia   i byłego męża, doprowadzającego człowieka do granic wytrzymałości? Czy   życie w dwudziestym pierwszym wieku jest możliwe bez posiadania telefonu   komórkowego i poruszaniu się zdezelowanym fiatem 126p?
  Rodzinne, przyjacielskie i miłosne relacje, opowiedziane z poczuciem humoru, na tle zawodowych i towarzyskich wydarzeń.
Tytuł: Odp: "Zamszak" Karoliny Baset w sprzedaży we wrześniu!
Wiadomość wysłana przez: witanet w Wrzesień 16, 2013, 12:46:14 pm
Super książka - serdecznie wszystkim polecam. Do kupienia we wszystkich dobrych księgarniach internetowych. http://www.ebooki.c0.pl/ (http://www.ebooki.c0.pl/)
Tytuł: Odp: "Zamszak" Karoliny Baset w sprzedaży we wrześniu!
Wiadomość wysłana przez: mrowka111 w Listopad 01, 2013, 08:15:33 pm
Po raz pierwszy usłyszałam o tym wydawnictwie i Autorce.
Tytuł: Odp: "Zamszak" Karoliny Baset w sprzedaży we wrześniu!
Wiadomość wysłana przez: zaciekawiony w Listopad 30, 2013, 01:15:29 pm
Drogi witanet - jeśli już uprawiasz PR nowego wydawnictwa i rejestrujesz się wyłącznie po to aby w każdym poście reklamować nowości, to z łaski swojej rób to oficjalnie, żebyśmy wiedzieli czy to przedstawiciel firmy czy kto.