Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 ... 10
1
Komiksy amerykańskie / Odp: Star Wars
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Anionorodnik dnia Dzisiaj o 10:01:14 pm »
Musisz pogrzebać na Wookieepedii. Zacznij tutaj:
http://starwars.wikia.com/wiki/Timeline_of_Legends_comics

Przy okazji tutaj komiksy z nowego kanonu:
http://starwars.wikia.com/wiki/Timeline_of_canon_comics

I cały obecny filmowo-serialowo-komiksowo-książkowo-growy kanon:
http://starwars.wikia.com/wiki/Timeline_of_canon_media
2
 W tym roku wydawnictwo Egmont sięgnęło po światowy bestseller "Ubongo" który bazuje na poprawnym i szybkim ułożeniu elementów w układ, który zakryje odpowiednie pola na naszej planszy... Ale po kolei. Przedstawiam Wam tytuł idealny na prezent gwiazdkowy dla każdego - świetny filler, wspaniałe rozpoczęcie przygody z planszówkami zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

UNBOXING UBONGO – LINK

RECENZJA UBONGO – LINK

3
Komiksy polskie / Odp: komiksy z konkursu im. Janusza Christy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez keram dnia Dzisiaj o 08:42:14 pm »
Jeszcze jedno:
Były już trzy edycje konkursu, czy to koniec, czy będą kolejne?
4
Komiks - tematy ogólne / Odp: „Krakers” i „Mały Nemo w Krainie Snów”
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Michaś P. dnia Dzisiaj o 08:37:04 pm »
Pierwsze paczki w Ruchu już wyszły, kilka paczek kurierskich wyjdzie jutro i kilka poleconych z tych co dziś popakowałem. Jutro ciąg dalszy wysyłek.
5
Komiksy amerykańskie / Odp: Star Wars
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kokosz dnia Dzisiaj o 08:20:44 pm »
Jako, ze SW Legendy to już zamknięty zbiór, zastanawiałem się czy jest gdzieś spis wszystkich zeszytów, które się ukazały? Najlepiej w zestawieniu z trejdami. I omnibusami. Ktoś może widział coś takiego?
6
Komiksy polskie / Odp: komiksy z konkursu im. Janusza Christy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kleszcz dnia Dzisiaj o 07:56:30 pm »

Co sądzicie o tym by Egmont spróbował wydawać niektóre tytuły za granicą, myślę, że komiks Bereniki Kołomyckiej o Lisku i Dziku mógłby spodobać się dzieciom w innych krajach.

"Lil i Put" też mógłby się przyjąć.
7
Komiks - tematy ogólne / Odp: Odp: Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez alfred2001 dnia Dzisiaj o 07:39:27 pm »
Moje zamówienie zostało zrealizowane - czekam ;]

też dostałem takiego meila dokładnie w poniedziałek, spojrzałem sobie na fakturę online i tam na samym dole napisali że komiks zostanie wysłany w ciągu 2 dni. Czyli zrealizowane nie znaczy że wysłane. Natomiast jedna osoba z fejsa również dostała meila o tej treści (zrealizowane) i czeka na żółwie już tydzień od tej informacji.
8
Komiks - tematy ogólne / Odp: Giełda 3 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mati29 dnia Dzisiaj o 07:28:27 pm »
Sprzedam 3 tomy Ultimate Collection Daredevil’a Bendisa w oryginale (to co obecnie wydaje Egmont).
Oczywiście język angielski i tbp. Stan idealny. Cena za komplet - 100 pln + koszty wysyłki.
9
Komiks - tematy ogólne / Odp: Sideca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tucoRamirez dnia Dzisiaj o 06:59:10 pm »
nie wiem dlaczego - ale akurat jestem spokojny, że te tytuły zostaną wydane.
widać konkretne zapowiedzi z datami . cały rok zaplanowany. myślę że frycowe zostało zapłacone - teraz zostało tylko wydawanie komiksów.
też tak myślę. obawiam się jedynie o Boba Morane'a. to jedna z niewielu staroci frankońskich, których mi brakowało na naszym rynku. ale miałem nadzieję, że weźmie się za to raczej np. Ongrys, bo jednak do tego tytułu to powinno się podejść z głową; to na dziś chyba ponad 80 albumów wydanych przez różnych wydawców, narysowanych przez kilku rysowników, i akurat te z samego początku serii to typowe ramoty z początku lat '60. mam nadzieję, że polski czytelnik nie zanudzi się pierwszymi tomami i doczekamy pięknych albumów Vance'a, na pocieszenie warto dodać, że już albumy Fortona prezentują się znacznie lepiej niż tych kilka pierwszych zeszytów (i podobno też czyta się je ciut lepiej).
Wszyscy pieją i wyją z zachwytu, a mi tytuły tych albumów nic nie mówią :smile: Może ktoś coś rozjaśnić o czym są te nowości?

Postać Morane'a pojawiła się najpierw w taniej przygodowej literaturze frankojęzycznej (belgijskiej), potem powstał pierwszy film, dopiero później Morane zagościł w komiksie.

Na marginesie wątku o zapowiedziach Sideki... ciekawe, kiedy pęknie chyba już przepompowany balon klasycznych europejskich ramot na naszym ryneczku? oby wydawcy nie przegrzali segmentu!

A wracając do zapowiedzi Sideki i braku Mrocznych Miast -- ktoś coś wie więcej?  kto zgarnął licencję, no i czy w ogóle zgarnął?? przyznać się, bo ja już tracę nadzieję i zaraz chyba zacznę zbierać choćby i w suahili!
10
Komiks - tematy ogólne / Odp: Non Stop Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nafciarz dnia Dzisiaj o 06:55:07 pm »
Akurat dla.mnie im wiecej od nich tym lepiej. Wszystko co wydali kupilem i czekam z reka w gaciach na kolejne tytuly od nich bo nic nie zawiodlo.
Strony: [1] 2 3 4 ... 10