Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 ... 10
1
Komiksy amerykańskie / Odp: DC Rebirth
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mkolek81 dnia Dzisiaj o 11:26:37 am »
Pytanie - czy to znaczy, że w tym egmontowym komiksie DC Rebirth Deluxe nie będzie Convergence? No ale czemu, skoro na dziś ten komiks ma tylko 100 stron? Spokojnie by weszło i Egmont nie dołował tak bardzo. 100-stronnicowy początek DC Deluxe za 70 zł okładkowe to absurd.

Pierwsza sprawa to Convergence to jeszcze New 52 nie Rebirth. Drug sprawa z tego co pamiętam to nie lubisz Convergence, wiec nie wiem czemu się go domagasz w tym wydaniu. Trzecie to wydanie to nie żaden wymysł Egmontu gdyż tak to wydało DC (https://www.amazon.com/DC-Universe-Rebirth-Deluxe-Event/dp/1401270727/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1498559161&sr=8-1&keywords=dc+rebirth), pisał o tym nawet JanT.
2
Komiks - tematy ogólne / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kuba g dnia Dzisiaj o 11:06:58 am »
Co do różnic narracyjnych między "Black Hole" a "Volgan War" musicie wziąć pod uwagę, że Mills pisał Wojnę już pod zapewnione mu przez wydawcę zebranie tego w tomach zaraz po zamknięciu cyklu (tak pisze od dawna Slaine'a też, każda historia jest pisana bardzo pod późniejsze wydanie całości w tomie, cóż obydwie serie dorobiły się u siebie takiej renomy), coś o czym nawet nie marzył pisząc "Czarną dziurę" gdzie w 6 stronicową historię musiał/chciał napakować maksimum.
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez misiokles dnia Dzisiaj o 11:03:40 am »
Zapewne będzie to zależeć od tego, który tlumacz szybciej skończy swój komiks (dotyczy też to korekty). Dlaczego kolejność w tym przypadku ma mieć znaczenie?
4
Komiks - tematy ogólne / Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez gobender dnia Dzisiaj o 11:02:29 am »
Nie jestem pewien, czy akurat tego potrzebuję w Hellboyu. Mi osobiście zabrakło klimatu i magii w poprzednich ekranizacjach a nie gore i przekleństw. Niewiele brakowało, bo cast był super ale GDT po prostu zabił to swoim własnym klimatem, który do HB nie pasuje. No ale trzymam kciuki. Samo R jeszcze nic nie znaczy, ważne żeby było środkiem a nie celem.
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kijanek dnia Dzisiaj o 10:58:29 am »
Niet, mają być oba :smile:
A jak wejdzie się na stronę: http://www.studiolain.pl/ to nawet widać, który z Dreddów jest w trakcie tłumaczenia.
To że coś jest w tłumaczeniu nie koniecznie jest informacją wiążącą co ma wyjść i w jakiej kolejności.
Chodziło mi czy rogaty-> Dredd-> Doktorek czy rogaty -> doktorek-> Dredd?

6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez misiokles dnia Dzisiaj o 10:57:03 am »
Wg tego wpisu http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,36511.msg1408648.html#msg1408648 musisz się liczyć z tym, że wszystkie dobre bądź złe rzeczy z Czarnej Dziury znajdziesz i w tym komiksie.
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Murazor dnia Dzisiaj o 10:54:36 am »
Co do pytania o kontynuację to możesz sprawdzić w necie. Jak widać między Czarną Dziurą, a Wojną jest jeszcze kilkanaście historii zebranych w kilka tomów, więc można wnioskować, ze nie jest to bezpośrednia kontynuacja.
https://en.wikipedia.org/wiki/ABC_Warriors#Bibliography

O Wojnie się nie wypowiem, ale z Czarną Dziurą miałem podobny problem. Przy drugim czytaniu było dużo lepiej. Wydaję mi się, że na kadrach z Wojny jest dużo czytelniej (może przez to, że w kolorze.).
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ryba2111 dnia Dzisiaj o 10:47:21 am »
W lutym zadałem tutaj następujące pytanie odnośnie Czarnej Dziury
"Wszystkie historie z tymi robotami są takie chaotyczne? W kadrach strasznie dużo się dzieje i ciężko mi się skupić podczas lektury. Czarna Dziura to jakaś "początkowa" historia z tymi postaciami? Nie ukrywam, że natłok różnych nazw postaci spowodował, że po pierwszych stronach za bardzo nie wiem co i jak " i niestety nie uzyskałem komentarza od nikogo z forum. Zbliża się premiera kolejnego tomu i chciałbym wiedzieć czy jest sens kupowania i sprawdzania nowej historii? Volgan War to kontynuacja? Mogę się spodziewać narracji w podobnym stylu jak ta z Czarnej Dziury?
9
Komiks - tematy ogólne / Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez laf dnia Dzisiaj o 10:44:22 am »
Nowy Hellboy z kategorią wiekową R!!! Patrząc jak taka decyzja pozytywnie wpłynęła na filmy Deadpool czy Logan można zacierać rączki :biggrin:
10
Komiksy amerykańskie / Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Cringer dnia Dzisiaj o 10:39:40 am »
Na razie przesyłkę masz w cenie komiksów. Dlatego jest marnej jakości.
nie do końca, w przypadku prenumeraty Eaglemoss nie ma pośredników i zarabiają na komiksach więcej.
Dla tego dziwie się takiemu macoszemu podejściu do jakości (to dotyczy też Hachette).
Strony: [1] 2 3 4 ... 10