Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 ... 10
1
Komiks - tematy ogólne / Odp: Egmont 2017
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mappy dnia Dzisiaj o 11:34:40 pm »
A Eisner? Też się nikt nie upomina. "Życie w obrazkach" czy "Nowy Jork", który wg. mnie jest jeszcze lepszy niż "Umowa z Bogiem". Nikt nie woła, nikt się nie upomina. Aż żal, bo ciągle te chłopaki w rajtuzach - raz na miękko, raz na twardo...
Nowy Jork był zapowiadany na wrzesień 2016. Nawet sam się tym interesowałem bo niestety nie mam tego na półce.
Co do Sandmana to poza ''Nocami'' mogą jeszcze''Sennych łowców'' z obrazów grozy dodrukować.

Z Egmontem jest trochę dziwnie z racji właśnie tych chłopaków w rajtuzach. Zobaczyli, że strasznie dobrze to schodzi i trochę odłożyli komiks inny niż super bohaterski na dalszy plan. Oczywiście nie zapominają o tych, których on interesuje i nadal coś tam wydają.
Osobiście wychodzę z założenia, że jest bardzo dużo dobra na rynku i nie ma co się przejmować ale lista z dodrukami od Egmontu jest u mnie bardzo długa. Najbardziej chciałbym skompletować Obrazy Grozy i Mistrzów. Powoli może się uda :smile:
2
Komiks - tematy ogólne / Odp: Giełda 3 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez raskoks dnia Dzisiaj o 11:19:34 pm »
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez arczi_ancymon dnia Dzisiaj o 10:51:36 pm »
Kołodziejczak był pytany o ten komiks co najmniej kilkukrotnie i nigdy nie powiedział, że wznowienia nie będzie, chyba tylko, że nie w 2016.
4
Komiks - tematy ogólne / Odp: Non Stop Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez arczi_ancymon dnia Dzisiaj o 10:49:05 pm »
Rising Stars to całkiem fajny komiks (choć trochę taka siódma woda po kisielu, czyt. Strażnikach, i od rysunków czasem bolą oczy), więc mógłby go ktoś w końcu u nas wydać w całości.
5
Komiksy amerykańskie / Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez absolutnie dnia Dzisiaj o 10:38:42 pm »

mnie natomiast strasznie razi w oczy, ze tlumacz dopuscil sie  odmieniania imienia Bruce w taki, a nie inny sposob. niby obce imiona konczace sie na nieme 'e' mozna odmieniac, choc  czesto uzywa sie do tego apostrofu. ale zeby odmienic Bruce przez mianownik ??? to, ze wg zasad gramatyki mozna to zrobic, wcale nie oznacza przeciez, ze trzeba :smile: za kazdym razem, gdy czytalem "Brusie...", to rzucalem miesem

Rozmawiałem kiedys z osobą, która zawodowo zajmuje sie korekta i redakcją tekstów, i ona mi powiedziała, że zadaniem korektora jest wprowadzenie poprawek wedle obowiązujących zasad pisowni, nawet jeśli uważa je za niemądre lub wie, że na pewno wkrótce te zasady się zmienią. W wypadku odmiany Bruce'a we wszystkich przypadkach mamy imię z apostrofem, z jednym wyjątkiem:

https://dobryslownik.pl/slowo/Bruce/86308/4/

Odmiana jest na samym dole.
6
Komiks - tematy ogólne / Odp: Non Stop Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez JanT dnia Dzisiaj o 10:38:29 pm »
Rising Stars Straczynskiego
Inne serię to Darkness,Sam and Twitch, Tomb Raider (choć teraz to już chyba Dark Hores), Fathom.
Rzeczywiście (Top Cow zmyliło  :smile: ) ale o które z powyższych ludzie nudzili?

Ja od teraz zaczynam nudzić o Darkness  :smile:
7
Komiks - tematy ogólne / Odp: Komiksy24.pl - portal dla kolekcjonerów komiksów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez donTomaszek dnia Dzisiaj o 10:38:18 pm »
Czekam na reszte TM-Semic.
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez misiokles dnia Dzisiaj o 10:34:29 pm »
ja tam cały czas czekam na wznowienie Sandman Noce Nieskończone, ale mam wrażenie że Egmont zamknął już temat Sandmana na dobre  :doubt:
Skąd takie wrażenie? Sandmany w HC wychodziły co parę miesięcy, w ostatnich miesiącach dostaliśmy i Smierć i Uwerturę. Ja jestem pełen optymizmu.
9
Komiksy amerykańskie / Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez JanT dnia Dzisiaj o 10:30:53 pm »
rymow etrigana tez mi jakos brakuje - coprawda jakies tam drobne sie znajduja, ale jednak to nie to, do czego przyzwyczaily nas jego wystepy w innych historiach.
To już sam potwierdzam więc OK  :smile:
10
Forum Mangi i Anime / Odp: Znalezione w necie :D
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wilk Stepowy dnia Dzisiaj o 10:28:21 pm »
Widziałem, okrutna xD
Strony: [1] 2 3 4 ... 10