Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 ... 10
1
Komiks - tematy ogólne / Odp: Egmont 2018
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mappy dnia Dzisiaj o 09:23:51 pm »
Poprawili coś? Chociaż okładkę?
2
Komiks - tematy ogólne / Odp: Egmont 2018
« Ostatnia wiadomość wysłana przez hopsasa dnia Dzisiaj o 09:22:41 pm »
Życie i czasu Sknerusa znów dostępne. Plus dla Egmontu za dobra politykę dodruków a może minus za zbyt mała ilość produktu 😀 ja nie zdążyłem kupić i prawdopodobnie się zdecyduje.
3
Komiks - tematy ogólne / Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Ostatnia wiadomość wysłana przez JanT dnia Dzisiaj o 08:28:22 pm »
Po kiepskim tytule z Klasyki Marvela
Spider-Man i Black Cat to nie jest słaby tytuł  :smile:

Dudi też ma poklejone:
2:37 JL, 4:12 Anihilacja
https://www.youtube.com/watch?v=uE6MdPUgWjA

To już drugi miesiąc z posklejanymi stronami  :doubt: Nie uczą się na błędach  :smile:
4
Komiks - tematy ogólne / Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Ostatnia wiadomość wysłana przez marian381 dnia Dzisiaj o 07:58:03 pm »
Spider-Man nie ma coś szczęścia do polskich wydań. Po kiepskim tytule z Klasyki Marvela przyszła pora na równie słaby tytuł z Marvel Now.

Spider-Man 2099: Nie z tego czasu - recenzja komiksu

W styczniu Egmont wystartował z nową serią ze Spider-Manem. Tym razem mowa jednak o Pajęczaku z przyszłości, który trafił do czasów nam bliższych - gdy po mieście wciąż śmiga Peter Parker. Zapraszamy do lektury naszej recenzji.
5
Konkursy Komiksowe / Odp: Edycja 487 - STRATEG (do świtu kiedyś tam)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez breniary dnia Dzisiaj o 06:13:51 pm »
6
Komiks - tematy ogólne / Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez gobender dnia Dzisiaj o 04:01:35 pm »
Kilkanaście minut x kilka lat wystarczy aż nadto. Mi kiedyś podpłowiało kilka grzbietów albumów i od tego czasu pełna logistyka: tam gdzie jest światło tylko czarno białe grzbiety a tam gdzie nie ma słońca kolorowe. ;) 

A u kolegi raczej róźnice w druku raczej, bo jednak żółty siedzi mocno. U ciebie wypłowiałe jak nic.
7
Komiksy amerykańskie / Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez -gościu- dnia Dzisiaj o 03:52:28 pm »
No chyba, że ten Wolverine.

Tak mi się wydaje, w końcu od drugiego tomu miną cztery miesiące, więc najwyższa pora.

Jak to co? "Rękawica bez Granic"  :smile:

Oby!
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez JanT dnia Dzisiaj o 03:44:50 pm »
Jak to co? "Rękawica bez Granic"  :smile: Tak jak "Han Solo" w czerwcu pod film. Zapowiedzieli one-shoty i ktoś też zabronił tego w WKKM  :biggrin:

A przy premierzy DVD to https://www.amazon.com/Infinity-Gauntlet-Warzones-Gerry-Duggan/dp/0785198741  :biggrin:

9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bogi1 dnia Dzisiaj o 03:37:27 pm »
Mnie zastanawia co z klasyki Egmont rzuci na maj. Wiadomo Pyrkon więc może coś nowego od razu ? W maju wychodzi, że będą 2 tomiki. Co to będzie ? O 3 tomie Wolverine'a cisza, Anihliacja Podbój 2 dopiero w sierpniu, na piątego Punishera za wcześnie bo czwarty wyjdzie miesiąc wcześniej. Z Daredevilem pędzą dość więc może w maju dostaniemy pierwszy tom Brubakera ? Ale co jeszcze ? Chyba właśnie coś nowego, bo między Deadpoolami są spore przerwy. No chyba, że ten Wolverine.
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez -gościu- dnia Dzisiaj o 03:36:39 pm »
O sprzedaży Punishera najlepiej chyba świadczy fakt, jak szybko wyprzedał się pierwszy tom? Myślę, że będą kontynuować jego przygody i mam nadzieję właśnie na te pisane przez Ruckę i Aarona.
Strony: [1] 2 3 4 ... 10