Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 ... 10
1
Komiks - tematy ogólne / Odp: Non Stop Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kijanek dnia Dzisiaj o 09:56:51 am »
... zresztą nie wszystkie tytuły są dostępne w ich sklepie nawet (nie wspominając o empiku) brakuje np. Moonshine, które brałbym w ciemno.
Jeśli mogę coś podpowiedzieć to wstrzymaj się  na razie z tym tytułem
2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mkolek81 dnia Dzisiaj o 09:41:39 am »
A "Injection" ci się nie spodoba? Raczej nie liczę na polską edycje.
O patrz, przeoczyłem (czyli dorzucam do koszyka), zresztą nie wszystkie tytuły są dostępne w ich sklepie nawet (nie wspominając o empiku) brakuje np. Moonshine, które brałbym w ciemno.

Kurcze, niech zapowiedzą tą polską oferty bo chętnie sięgnąłbym po "Descender" czy "Injection", ale wstrzymuje się jakby to mieli wydać po polsku za chwile.
Mam te same odczucia.
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez rzem dnia Dzisiaj o 09:40:51 am »
Ja ma problem z tymi tytułami które obecnie oferuje NSC w oryginale. Większość tego co mnie interesuje to albo zostało zapowiedziane (komiksy Millara, Deadly Class) albo są w domyśle w zapowiedziach (Spawn, Goddamned) albo niedługo któreś z wydawnictw się za nie weźmie (komiksy Remendera, Brubakera, Vaughana).
Który z tych tytułów, pomijając te hipotetycznie bliskie wydaniu w naszym rodzimym języku, to "must have", tytuły tak nie pozostawiające wątpliwości (sądząc po opiniach na forum) jak Button Man od FW?
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez buczanova dnia Dzisiaj o 09:40:29 am »
Kurcze, niech zapowiedzą tą polską oferty bo chętnie sięgnąłbym po "Descender" czy "Injection", ale wstrzymuje się jakby to mieli wydać po polsku za chwile.
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez rzem dnia Dzisiaj o 09:38:22 am »

No nie- dwa wymienione są, Junior und Tarasy :smile:  Ale czemu nie CHGocław czy Promenada- skandal :biggrin:

Jak ja nie dojrzałem Juniora na tej liście, to nie wiem. Czyli dwa w centrum są - blisko siebie. No ale zapewne tam jest największa ilość odwiedzajacych.
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez LordDisneyland dnia Dzisiaj o 09:32:57 am »
A "Injection" ci się nie spodoba? Raczej nie liczę na polską edycje.
7
Komiksy amerykańskie / Odp: Lucyfer
« Ostatnia wiadomość wysłana przez LordDisneyland dnia Dzisiaj o 09:31:05 am »
Dobry klej introligatorski i po sprawie, właśnie Baśnie tak poratowałem , bo ile można wymieniać...
8
Komiksy europejskie / Odp: Lucky Luke
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pocztar dnia Dzisiaj o 09:30:59 am »
Dawno nikt nic nie pisał w tym wątku. Lucky Luke'a nie czytacie? :D
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mkolek81 dnia Dzisiaj o 09:28:51 am »
Ja ma problem z tymi tytułami które obecnie oferuje NSC w oryginale. Większość tego co mnie interesuje to albo zostało zapowiedziane (komiksy Millara, Deadly Class) albo są w domyśle w zapowiedziach (Spawn, Goddamned) albo niedługo któreś z wydawnictw się za nie weźmie (komiksy Remendera, Brubakera, Vaughana).
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez LordDisneyland dnia Dzisiaj o 09:22:36 am »
Empik Warszawa/Targówek to akurat za duży nie jest. No ale idzie zrozumieć, czemu w centrum dali tylko do jednego Empiku.

No nie- dwa wymienione są, Junior und Tarasy :)  Ale czemu nie CHGocław czy Promenada- skandal :D
Strony: [1] 2 3 4 ... 10