Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 ... 10
1
Komiksy amerykańskie / Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez laf dnia Kwiecień 26, 2017, 11:35:31 pm »
Ja też mam problem z archiwalnymi zeszytami. Wprawdzie na razie nie przeczytałem wielu tomów (raptem 5), ale te dodatkowe zeszyty bardzo mnie odrzucają ze względu na swoją głupkowatość i ciężko strawną naiwność. Jest w nich strasznie dużo uproszczeń, w które nie sposób uwierzyć. Nawet zachwalany przez jednego z forumowiczów Demon był męczącą lekturą. Traktuję je wyłącznie jako wartość historyczną i nie za bardzo skupiam się na zawartych w nich treściach. I nadal mam nadzieję, że jakaś perełka się w nich trafi.
2
PC / Odp: Wiedźmin!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Hollow dnia Kwiecień 26, 2017, 11:04:22 pm »
Na GoG`u jest pierwszy Wiedźmin za darmo, ale zostało tylko 10 godzin promocji.
3
Komiks - tematy ogólne / Odp: Egmont 2017
« Ostatnia wiadomość wysłana przez JanT dnia Kwiecień 26, 2017, 10:51:19 pm »
Zacytuję Kelena:
Flash też raczej zakończy się na runie Bucellatto i Manapula (5 tomów), więc zostaną 2.
W zapowiedziach we Flashu 4 jest tylko do 5 gdy np w Harley Quinn 3 jest zapowiedź wszystkich tomów HQ a ostatni dopiero na listopad. No i musieliby go puszczać pod rząd.
4
Komiksy amerykańskie / Odp: Batman
« Ostatnia wiadomość wysłana przez C.H.U.D.Y. dnia Kwiecień 26, 2017, 10:47:33 pm »
5
Komiks - tematy ogólne / Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez gobender dnia Kwiecień 26, 2017, 09:35:49 pm »
Dzięki!
6
Komiksy amerykańskie / Odp: Scalped
« Ostatnia wiadomość wysłana przez nayroth dnia Kwiecień 26, 2017, 09:22:12 pm »
Epizod z Nitzem też mi zazgrzytał.
Po pierwsze postać już swoją rolę odegrała i pasowałoby mi jej zniknięcie z fabuły. Obojętnie, czy jako dyscyplinarnie zwolnionego z FBI przegrańca i samobójcy (wersja tragiczna - OK), czy jako lucky loosera, który po cudownym wykryciu terrorystów odchodzi na rehabilitację w glorii (wersja z przymróżeniem oka - OKA).
Natomiast cała akcja tylko po to żeby wszystko wróciło do punktu wyjścia? Zalatuje mi to typowym Marvelem. Słabe.
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Antari dnia Kwiecień 26, 2017, 09:08:58 pm »
Ja nie wiem, niech ktoś mądrzejszy kto czytał Rebirth Flash się wypowie.

Mimo wszystko to raczej pobożne życzenie, bo do końca zostały 4 tomy, musieliby nas zasypać Flashem jeżeli pod koniec roku chcą startować z ofertą Rebirth.
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Night wolf dnia Kwiecień 26, 2017, 08:56:13 pm »
Jak myślicie, jest szansa na to, że Egmont wyda kolejne tomy Flasha? W czerwcu wychodzi tom 5 i nie wiadomo co dalej. Czy padło gdzieś jakieś oficjalne oświadczenie, że to koniec?

Od tomu 6 zaczyna się chyba najlepszy wątek z całego runu N52 i jest on związany z tym co się obecnie dzieje w serialu. Myślę, że mogłoby to pociągnąć sprzedaż komiksu. No i poziom graficzny też idzie w górę dzięki pracom Bretta Booth'a. Tempo wydawania tej serii przez Egmont było dość dobre, ale jeżeli to już koniec to trochę zabrakło wytrwałości. Myślę, że tom 6 i 7 sprzedałby się bardzo dobrze.
Też bym chciał żeby pociągnęli to do końca, szanse są 50/50 wszystko się rozwiąże za 3 dni. Swoją drogą wątek flasha jest w jakiś sposób kontynuowany w rebirth?
9
Komiks - tematy ogólne / Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez arczi_ancymon dnia Kwiecień 26, 2017, 08:43:26 pm »
Wszystko to wina wydawcy, mógłby niczego ni wydawać i byłby święty spokój...
10
Komiksy amerykańskie / Odp: Marvel NOW!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez death_bird dnia Kwiecień 26, 2017, 08:37:26 pm »
czytając twoją wypowiedź nie potrafię zrozumieć czego oczekiwałeś po Marvel Now, a to mnie z kolei oddala od zrozumienia dlaczego te oczekiwania nie zostały spełnione.

Po MN oczekiwałem/oczekuję nadal(?) tego co po komiksach jako takich: rozrywki na jakimś tam sensownym poziomie. Będąca de facto zabawą w wydłubywanie rodzynek z ciasta WKKM zapewnia mi tę rozrywkę oferując co jakiś czas dobre historie. Tak samo te nieliczne czytane przeze mnie komiksy luźno albo wcale nie powiązane z superhero.
Tego właśnie oczekuję po MN. Rzecz w tym, że po kilkunastu latach bez komiksów i kilku z Kolekcją mogę mieć w jakiś tam sposób nieadekwatne do sytuacji wymagania. Tutaj przyznaję się do bicia.
Być może właśnie dlatego MN na chwilę obecną mnie rozczarowuje. Wraz z Kolekcją przeżyłem lekki szok poznawczy w zakresie tego jak komiks poszedł do przodu od czasów Semica. Tymczasem MN to było nie było komiksowa codzienność.
A tutaj chciałoby się czytać jak najwięcej historii typu "Astonishing X-Men", "Spidey-Blue", czy choćby "Single Green Female". Tych zaś w tej linii wydawniczej nie bardzo widzę. Stąd te moje marudzenia. Może dziwnie to zabrzmi, ale Hachette chyba mnie rozpuściło i dlatego zderzenie z codziennością MN jest jakie jest.
Owszem - nie mogę wykluczyć, że MN zwyczajnie nie jest dla mnie. Może trzeba będzie pozostać przy Kolekcji, Marvel Classic (+ew. MN U:X-Men, bo do mutantów mam więcej cierpliwości niż do całej reszty) i próbować innych wydawnictw. Pożyję, zobaczę.
Strony: [1] 2 3 4 ... 10