Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 ... 10
1
Komiks - tematy ogólne / Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kuba g dnia Dzisiaj o 12:32:45 am »
Ja powoli będe się chyba przenosił do Atomu, bo mimo, że drożej, jednak nastawienie jest inne (przynajmniej w tych kontakctach, które miałem).

Ja stety/niestety bardzo dawno temu przestawiłem się na Atom gdy chodzi o cykliczne zakupy z Diamonda. Koniec końców różnica finansowa była minimalna gdy brałem jednocześnie pod uwagę komfort zakupów jaki zapewnia Atom. Od większej ilości wyboru metod dostawy, ustalenie terminów wysyłek bardzo pode mnie, wzorowy kontakt, pomoc w namierzaniu brakujących publikacji, po wliczone w cenę folie/boardy do zeszytów, z którym Multiversum obudziło się dopiero teraz i... tonę innych małych rzeczy, które Atom zapewnił mi przez lata (jak np. to, że przez długi czas 2000 AD było sprowadzane tylko dla mnie i w zasadzie nie było bardzo długo nawet wprowadzane w ofertę sklepu).

Oczywiście gdy chcę przyoszczędzić na cegłach i większych zamówieniach wydań zbiorczych to często nie idę przez Atom, no ale nie zmienia to faktu, że to jest po prostu najlepiej prowadzony komiksowy sklep internetowy w Polsce.
2
Komiks - tematy ogólne / Odp: Giełda 3 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mkolek81 dnia Październik 19, 2017, 11:05:52 pm »
Kilka zestawów komiksowych do sprzedania:
1) Grayson - kompletna seria (5 tomów) New52 ANG - 200 zł2) DC Young Animal - Doom Patrol, Shade, Mother Panic - 150 zł3) Kajko i Kokosz Nowe Przygody (2 tomy) + Binio Bill - 30 zł4) Tank Girl, Rachel rising, Quantum and Woody - 52 zł5) Red Skin 1+2 - 60 zł
Link do aukcji: http://allegro.pl/uzytkownik/talibo?order=m
3
Komiks - tematy ogólne / Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez AvengerGT dnia Październik 19, 2017, 10:17:05 pm »
Polecam sprawdzić w ustawieniach waszego banku jaką kwotę macie przypisaną w płatnościach internetowych kartą. U mnie było wcześniej ustawione na 0,00 zł i też nie mogłem skorzystać z promocji
Przychylam. Błędnie założyłem, że skoro 0zł to płatności są "nielimitowane". Zmieniłem na 500zł i wszystko pięknie ruszyło.

Dodam jeszcze, że pomysł z oddzielnym tematem z komentarzami do promocji to strzał w 10. Powinni brać z tego przykład przy tematach gier komputerowych na innych forach, ale i tak wiem, że takie zmiany są niechętnie wdrażane. Gra x - wrażenia, gra x - problemy techniczne i byłby idealny porządek.
4
Komiksy polskie / Odp: Jacek Świdziński
« Ostatnia wiadomość wysłana przez blackwaterpark dnia Październik 19, 2017, 10:07:39 pm »
Takie tam, na początku listopada. Minimaliści powinni się ucieszyć.  :biggrin:

5
Komiks - tematy ogólne / Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mawer dnia Październik 19, 2017, 10:04:52 pm »
Polecam sprawdzić w ustawieniach waszego banku jaką kwotę macie przypisaną w płatnościach internetowych kartą. U mnie było wcześniej ustawione na 0,00 zł i też nie mogłem skorzystać z promocji
6
Komiksy amerykańskie / Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Ostatnia wiadomość wysłana przez LordDisneyland dnia Październik 19, 2017, 09:59:08 pm »
Dembol- świetny tekst, dziekuję!
7
Komiksy amerykańskie / Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Ostatnia wiadomość wysłana przez gobender dnia Październik 19, 2017, 09:50:06 pm »
clap... clap... clap....   Mi też. Nie moje klocki, ale z ciekawoscią przeczytałem. Dzięki
8
Komiks - tematy ogólne / Odp: Mucha Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bogi1 dnia Październik 19, 2017, 09:48:27 pm »
Wiadomo już coś o październikowej Musze?

Też mi to chodzi od kilku dni po głowie bo chętnie dodałbym Alias 4 do październikowego zamówienia ale jak zwykle cisza. Jakby miało w przyszłym tygodniu wyjść to chyba by już coś napisali co ?

W takim razie Alias schodzi u mnie na listopad ;)
9
Komiksy amerykańskie / Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bogi1 dnia Październik 19, 2017, 09:38:25 pm »
No to robi się ciekawie. Może jakieś tie-iny do AvX i  ta wcześniejsza część Wolverine & X-Men, która jeszcze nie była w Marvel NOW i Egmont ja pominął ?

I te dwa tomy Brazylijskiego i Rosyjskiego ''Fearless'' też pasują i wszystko ładnie się układa w całość. Trzeba śledzić co jeszcze tamci dostaną. Może będzie się zgadzać z naszą 5 :wink:

Nie chce mi się szukać mojego oryginalnego postu, czy to ja się w nim przejęzyczyłem, czy może ktoś z was nieuważnie go przeczytał

A to nas nabrałeś. Nieumyślnie oczywiście. Każdy myślał od miesięcy, że to 5 tomów z Marvel NOW heh.
10
Komiksy amerykańskie / Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SkandalistaLarryFlynt dnia Październik 19, 2017, 09:34:47 pm »
Jezu tylko nie jakiś dodatek do Samego Strachu i jemu podobnego barachła. Anion mam nadzieję, że zostało to sensownie w miarę możliwości dobrane.
Strony: [1] 2 3 4 ... 10