Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 ... 10
1
Komiks - tematy ogólne / Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Arthaniel dnia Dzisiaj o 12:42:40 am »
Livro ma od niedawna punkt odbioru w Warszawie, Metro Świętokrzyska.

Rabaty do 35% na Non Stop i Planetę Komiksów.

Wziąłem Paper Girls 4, odebrałem dzień później. Zamówienie nie leżało luzem, jak np w punktach Bonito, tylko było zapakowane w kopertę bąbelkową - za to duży plus.

Stan idealny bez uszczerbków, więc polecam.
2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mappy dnia Czerwiec 22, 2018, 11:48:15 pm »
Też mam przerobionych większość dyskontów ale postawiłem właśnie na Mestro i Bonito. Mają świetną politykę reklamacyjną więc się nie zamartwiam.
3
Komiks - tematy ogólne / Odp: Egmont 2018
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mappy dnia Czerwiec 22, 2018, 11:37:13 pm »
Zdania podzielone. Ja lubię i smuci mnie to :sad: Wracając jednak do tego Vertigo to wydają samą dobroć i moim zdaniem nie da rady się nadziać na coś słabego.
4
Gildia Gier Bitewnych / Konkurs Modelarski Forum Strategie (XIV edycja)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez RK dnia Czerwiec 22, 2018, 10:10:48 pm »
Wszystkich wargamerów malujących figurki zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie modelarskim organizowanym już po raz czternasty przez Forum Strategie. Nieważne w jaki system bitewny gracie i jaki okres historyczny preferujecie. Również jeśli chodzi o skale modelarskie, możliwości wystawiania prac są szerokie (poruszamy się jednak w ramach skal standardowo stosowanych w wargamingu historycznym). Opracowując formułę tego konkursu staraliśmy się zorganizować go w taki sposób, by mogła w nim wziąć udział jak największa liczba uczestników.

Malowanie prac potrwa do 9 września 2018 r. Potem nastąpi wyłonienie zwycięzców i wręczenie nagród. Czasu na malowanie jest więc sporo i można spróbować sił w każdej z pięciu kategorii konkursowych.

Informacja o kategoriach konkursowych, nagrodach i terminach:
http://strategie.net.pl/viewtopic.php?f=231&t=17705

Regulamin konkursu:
http://strategie.net.pl/viewtopic.php?f=231&t=13739

Dział konkursu na Forum Strategie, gdzie prezentowane są prace konkursowe:
http://www.strategie.net.pl/viewforum.php?f=231

Sponsorami nagród w konkursie są:

5
Komiksy europejskie / Odp: Manuele Fior
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mappy dnia Czerwiec 22, 2018, 09:51:14 pm »
Mało mnie ruszyło komiksów tak w życiu jak po lekturze 5000 kilometrów ale pamiętam, że nie sięgnąłem za żaden komiks i książkę przez parę następnych dni. Tyle emocji i refleksji. Meh... Nigdy tak nie miałem.
Zaszczytne miejsce na moich półkach.
Jeśli tworzy podobne rzeczy do wspomnianej pozycji to niech Kultura serio weźmie się za to.
6
Komiks - tematy ogólne / Odp: Giełda 4 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mystrzu dnia Czerwiec 22, 2018, 09:29:31 pm »
Sprzedam kompletne 1 wydanie sandmana + śmierć od egmontu. Stan db+, panie łaskawe się odkleiły od okładki ale same strony pozostają zbite (można to klejem introligatorskim naprawić), poza tym większych wad nie stwierdzono.
Cena 350zł, możliwy odbiór osobisty w w-wie.
Zdjęcia na dysku w linku poniżej :
https://drive.google.com/drive/folders/14SFLa-siDkH1K7mO6PBrHNNTqYMaDQeM?usp=sharing
7
Komiksy europejskie / Odp: Manuele Fior
« Ostatnia wiadomość wysłana przez gobender dnia Czerwiec 22, 2018, 09:25:47 pm »
Tymczasem w przygotowaniu kolejny tytuł Fiora od Fantagraphics

! Co prawda dopiero w przyszłym roku, niemniej cieszy
8
Komiks - tematy ogólne / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dembol_ dnia Czerwiec 22, 2018, 08:41:39 pm »
CF - Pokarm dla prochu (w Henryku V W. Szekspira jest takie określenie), Kanoniczna ofiara (Ew. ofiarny cośtam, ale nie wiem co)

Lawless - Bez prawa. Ew. Xena - Wojownicza Sędzina. :)
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez xanar dnia Czerwiec 22, 2018, 08:34:49 pm »
No to masz szczęście :wink: . Ja swojego czasu przerobiłem prawie wszystkie dyskonty i aktualnie kupuje tylko w Fantastycznych Światach. Chyba, że są jakieś super-extra promocje, to dwa czy trzy razy do roku kupie gdzie indziej.
10
Komiks - tematy ogólne / Odp: Egmont 2018
« Ostatnia wiadomość wysłana przez parsom dnia Czerwiec 22, 2018, 07:55:19 pm »
Zajrzyjcie do wątku o Y, tam już to było wałkowane. Co prawda złym nazwałem go tutaj w celach retorycznych, ale dobry na pewno nie jest.
Strony: [1] 2 3 4 ... 10