Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 ... 10
1
Komiks - tematy ogólne / Odp: Giełda 4 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Marvelek dnia Dzisiaj o 06:46:43 pm »
SBM, t. 24 Daredevil "Człowiek nieznający strachu", stan nowy, przechowywany w folii:
https://allegro.pl/daredevil-superbohaterowie-marvela-t-24-nowy-i7419872284.html
2
Komiks - tematy ogólne / Odp: Giełda 4 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MLeKSk dnia Dzisiaj o 06:43:09 pm »
Pilnie sprzedam, do cen doliczamy wysyłkę. Fotki na PW :smile:

Anihilacja 1 – 40zł
Baśnie z 1001 nocy Królewny Śnieżki – 80zł
Batman i syn – 25zł
Batman: Ziemia Jeden – Tom 1 – 40zł
Battle Royale 2-5 – 10zł za tom
Blame! 4 (twarda oprawa, trochę obity) – 40zł
Conan Barbarzyńca 1 – 10zł
Głębia 1 – 20zł
Głębia 2 – 25zł
Głębia 3 – 25zł
Gnat 1 – 50zł
Hal Jordan i Korpus Zielonych Latarni – 25zł
Hrabstwo Harrow 4 – 35zł
Komiksy z Kaczogrodu 1 i 2 – 100zł
Król Lew (Disney Komis) – 10zł
Liga Sprawiedliwości kontra Suicide Squad – 40zł
Rachel Rusing 1 – 20zł
Rat Queens 2 – 20zł
Superbohaterowie Marvela 2: Wolverine – 15zł
Superior Spider-Man 1 – 20zł
Superior Spider-Man 2 – 20zł
Wbrew naturze 2 – 25zł
Wonder Woman: Krąg – 25zł
3
Komiks - tematy ogólne / Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez greg0 dnia Dzisiaj o 06:33:00 pm »
Bonito i Mestro -  kilkadziesiąt zamówień i zero uszkodzonych komiksów.
W Mesto zamawiam całego "Ongrysa" , "Kurca" ,Fistaszki z ,,N K,,   i większość"Taurusów "- towar  zawsze docierał nienaruszony.
Polecam .

To kurierzy chyba cię nie lubią jak każde lub co drugie zamówienie miałeś obite.

właśnie.
4
Komiks - tematy ogólne / Odp: Egmont 2018
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bambule dnia Dzisiaj o 06:12:55 pm »

I aksjomat komiksowa brzmi, że Mignola to mistrz, a jego rysunki są kozackie. To trzeba wiedzieć.
Dobre, ale nieprawdziwe stwierdzenie.
co do Vertigo wydawanego w PL, wiele osób przejechało sie nie na Transie oraz jest wiele głosów ze bagniak przereklamowany komiks.
5
Komiksy amerykańskie / Odp: Transmetropolitan
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mack3 dnia Dzisiaj o 05:59:01 pm »
Ja też nieco odetchnąłem, bo opinia macka trzeciego narzuciła temu wątkowi nieco czarnego PR-u.
Czemu czarnego PR-u? Nikomu nie odradzałem zakupu, napisałem tylko swoje zdanie.
Zresztą moja ostateczna ocena (4 z dużym minusem w skali szkolnej) jaką wystawiłem temu komiksowi (części wydane przez Madragorę) nie jest taka zła... jest po prostu mocno przeciętna (ok, nie licząc 5 pierwszych zeszytów, które były moim zdaniem po prostu fatalne, tak na 2 z plusem)
6
Komiks - tematy ogólne / Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Julek_ dnia Dzisiaj o 04:59:10 pm »
Jeśli zastanawialiście się co dalej z Gildią Komiksu to w najnowszym wydaniu Komix-Expressu w tej sprawie wypowiada się Wojcech Szot, redaktor naczelny portalu Gildia.pl. Niestety, nie są to zbyt dobre wieści...

(a poza tym sporo innych ciekawych komiksowych nowości z całego minionego tygodnia)

https://kolorowezeszyty.blogspot.com/2018/06/2431-komix-express-403.html
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez absolutnie dnia Dzisiaj o 04:49:12 pm »
Twierdzenie, że to komiks "zły" albo "słaby" to nie czyjeś zdanie tylko zwykła ignorancja.

W takim razie jestem ignorantem.

Czy mogę mówić znajomym, że tak mnie nazwałeś?
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SkandalistaLarryFlynt dnia Dzisiaj o 04:37:52 pm »
I aksjomat komiksowa brzmi, że Mignola to mistrz, a jego rysunki są kozackie. To trzeba wiedzieć.
Bo tak jest, pewne rzeczy to nie opinie tylko fakty.
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ryba2111 dnia Dzisiaj o 04:21:30 pm »
Tak jakbyś powiedział, że Mignola to zwykłe beztalencie, a jego Hellboy gniot z brzydkimi rysunkami.

10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez gobender dnia Dzisiaj o 04:19:34 pm »
Twierdzenie, że to komiks "zły" albo "słaby" to nie czyjeś zdanie tylko zwykła ignorancja. Tak jakbyś powiedział, że Mignola to zwykłe beztalencie, a jego Hellboy gniot z brzydkimi rysunkami.

Zatem kto jest ignorantem? Ja, krytykujący Y za naiwny i niestrawny scenariusz oraz tragiczny generyczny, bezpłciowy rysunek, czy osoba stawiająca Y na jednej półce z Mignolą? Właściwie dyletant chyba bardziej by tu pasowało. Tak czysto teoretycznie... :smile:   bo nie zamierzam ciągnać tego tematu bo był wałkowany, ale epitety to krótka droga na manowce.
Strony: [1] 2 3 4 ... 10