Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 ... 10
1
Komiksy amerykańskie / Odp: Batman
« Ostatnia wiadomość wysłana przez LordDisneyland dnia Dzisiaj o 04:18:48 am »
@ Maragast

Przydatna rzecz!
2
Komiks - tematy ogólne / Odp: Egmont w roku 2019.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez LordDisneyland dnia Dzisiaj o 01:42:53 am »
Czyli na tym forum już go nie skomentujemy.

3
Komiksy amerykańskie / Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Ostatnia wiadomość wysłana przez LordDisneyland dnia Dzisiaj o 01:41:27 am »
Bartku, jak to u Starlina, człowieka od psychodelii i dragów  8)

Tu trochę do poczytania o chorobie ojca przelanej na papier - http://www.rollmagazine.com/archive/nov10/articles/art.php

Mnie  jeśli chodzi o hipisowsko-narkomańskie widzenie świata w kolekcji rozwalił płacz nad jaszczurką w Dr.Dziwaku :) - ech, te ćpuny, z niemi nie sposób się nudzić  :D
4
Komiksy europejskie / Odp: Halloween Blues
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mruk dnia Dzisiaj o 01:24:19 am »
Dlaczego egmont wznawia Halloween Blues skoro ma go jeszcze na stanie? Może coś tam jest w warstwie tekstowej do poprawienia z pierwszego wydania?

Po pierwsze - dlaczego sądzisz, że mają? Skoro wznawiają, to pewnie nie mają.

Po drugie - w albumach Egmontu nigdy nie ma nic do poprawienia. Z wyjątkiem ŻiCSMK. Im się podobają ich albumy.
5
Komiks - tematy ogólne / Odp: Scream Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Komediant dnia Dzisiaj o 12:51:35 am »
(...)

Jest jeszcze Delitte i jego "U-boot", ale to inna para kaloszy..

No tego Delitte'a i braku kontynuacji "Krwi tchórzy" też szkoda, bardzo spoko historyczny kryminał, wyraźnie ponad frankofońską średnią jak dla mnie.
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Moreroms dnia Styczeń 19, 2019, 11:58:07 pm »
"Nasz katalog i szczegółową ofertę na drugą połowę roku zaprezentujemy w kwietniu na Pyrkonie i w maju na Warszawskich Targach Książki."
7
Komiksy amerykańskie / Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bartek Gawron dnia Styczeń 19, 2019, 11:56:34 pm »
Ja lubię ramotki i wszystkie te komiksy mi się dobrze czytało, ale jeśli chodzi o "Życie i śmierć Kapitana Marvela", to ten komiks wybija się ponad resztę nie tylko pod względem zgoła "nie-cartoonowego" potraktowania tematu choroby i umierania, ale również pod względem zastosowanej stylistyki graficznej; to ostanie szczególnie w odniesieniu do przedstawiania wyrazów twarzy postaci, które rysowane są tutaj często w jakiś taki mocno specyficzny, nieco groteskowy sposób, co opowiadanej historii nadaje nowy wymiar weird, w którym jednoznaczna, twarda tragedia przenikana jest łagodnym promieniowaniem komedii. Dla mnie to jest jedno z arcydzieł tej kolekcji.
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Recoil dnia Styczeń 19, 2019, 11:51:37 pm »
Czy orientujecie się, chociażby z poprzednich lat, kiedy Egmont udostępni katalog komiksów za 2019 ?

Aktualnie cały czas dostępny jest za 2018...
9
Komiks - tematy ogólne / Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez radef dnia Styczeń 19, 2019, 11:31:54 pm »
Jeden z moich ostatnich nabytków to "Mickey Mouse: The Greatest Adventures", czyli wydany z okazji 90-lecia Mikiego zbiór najlepszych pasków Floyda Gottfredsona w kolorze. Twarda oprawa, tłoczenia na okładce, przepiękne kolory, gruby papier, żółcone grzbiety stron, duży format - przepiękne wydanie i (jak na USA) nie takie drogie (50 dolarów).

Nie chciałbym was zarzucić w tym temacie zdjęciami, więc po resztę fotografii odsyłam na bloga - http://www.komiksydisneya.pl/2019/01/rocznicowe-tomy-prosto-zza-atlantyku.html
Ostatnio doszedł do mnie jeszcze "Mickey Mouse: The 90th Anniversary Collection", ale w sumie to jest tylko taki fajnie wydany trejd, lecz z doskonałymi komiksami.
10
Komiks - tematy ogólne / Odp: Giełda 4 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wazon dnia Styczeń 19, 2019, 11:15:14 pm »
Head Looper 1 i 2
80 zł z przesyłką
Strony: [1] 2 3 4 ... 10