Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 ... 10
1
Komiksy europejskie / Odp: Thorgal
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Thomas29Needles dnia Dzisiaj o 11:29:49 pm »
Pojedyncze albumy serii głównej i spin-offy dalej mi się podobają. Prawie wszyscy lubią Strazniczke Kluczy - dla mnie to kiepski album, ale z kolei uwielbiam powszechnie krytykowaną Klatkę. Ale ogólnie seria dla mbie zaczęła podupadać po Klatce właśnie.
Dokładnie tak! "Strażniczka..." w ogóle nie zrobiła na mnie wrażenia. Z późniejszych bardzo wysoko oceniam "Piętno Wygnańców".

Ilona Łepkowska już pisze scenariusz.
Niech pisze. Kurski już zaciera ręce ale my chyba niekoniecznie ;)
2
Komiks - tematy ogólne / Odp: Tematy maturalne/licencjackie, magisterskie, ankiety itd... na temat komiksu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tounen dnia Dzisiaj o 10:50:20 pm »
Bardzo dziękuję za zainteresowanie. "Zdobyłem" już 'Love & Rockets' i ogólne przeglądnięcie mnie zachęciło.

Przejrzę również Cerebusa.

Czy powinienem się sugerować niskimi ocenami na Goodreads? 'La Perdida' została mocno zgnieciona z wynikiem 3.33. To samo tyczy się 'The Superannuated Man' i 'Cinema Purgatorio'. Oczywiście komiks jest subiektywny, ale może te oceny wskazują na jakieś niedociągnięcia w scenariuszach itd.? Ciekaw jestem za co lubicie te komiksy.

'I Kill Giants' na pierwszy rzut oka może być dobrym wyborem i też go poczytam.

Sprawdzę wszystkie propozycje chociaż pobieżnie, oddawanie pracy nastąpi dopiero w połowie 2019 roku. Po prostu muszę już mieć wybrany komiks, bo tłumaczenie mamy mieć gotowe w kwietniu lub maju, a konspekt już teraz ma zarysować temat. Obecnie przychylam się do 'Love & Rockets', ale bez przeczytania nie będę niczego pewny.

Jeżeli coś pominąłem w wypowiedzi, to nie znaczy, że nie sprawdzam. Po prostu zaskoczony jestem odezwem.
3
Komiks - tematy ogólne / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Leyek dnia Dzisiaj o 10:31:41 pm »
Limitowana okładka to był ukłon SL dla gildii właśnie więc FŚ nie mogą w nie wejść pewnie.

Studio nie wykluczyło innych sklepów po spełnieniu pewnych warunków: http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,36511.msg1433114.html#msg1433114
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mappy dnia Dzisiaj o 10:30:20 pm »
Meh wielka szkoda. Ja dostałem egzemplarze w dobrej formie ale pakowanie to raczej słabe od dawien dawna.
Ja bym odsprzedał za jakiś czas taki obity egzemplarz i kupił tego z koniem. Tyle :smile:
5
Stworze - recenzja gry planszowej - Blueberrypuddingcake

Słowiańskie mity i legendy to temat nadal rzadki jeśli chodzi o gry planszowe - Stworze wprowadza nas w ten niesamowity świat wierzeń naszych przodków, ukazując istoty  których istnienie było pewne i jasne. Przedstawiamy Wam grę w której wcielać będziemy się w różne stworza i naszym zadaniem

6
Komiks - tematy ogólne / Odp: Egmont 2018
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Szekak dnia Dzisiaj o 09:56:26 pm »
Z tego co wiem to dobrej jakości offset jest droższy niż kreda, a wiadomo, że Egmont to masówka i stąd pewnie wszędzie kreda.
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez arczi_ancymon dnia Dzisiaj o 09:55:12 pm »
Powarzam się,  ale z premedytacją. Offsetowi mówię wielkie tak.
Preacher w wydaniu absolute na kredzie jest idiotyczny. Na offsecie wygladałby super.

Potwierdzam, bo miałem oba wydania - Preacher na offsecie wygląda lepiej. Niestety Tomasz Kołodziejczak uważa najwyraźniej (a chyba i wprost kiedyś mówił), że kreda jest najlepsiejsza (czasami jest) i poza bardzo nielicznymi wyjątkami się w nią nie bawi, a szkoda, bo cenowo jest to chyba podobna sprawa.
8
Komiksy europejskie / Odp: Thorgal
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Pawel.M dnia Dzisiaj o 09:51:45 pm »
nie przepadam za rzucaniem Thorgala po świecie. Chciałbym aby solidny scenarzysta posadził podstarzałego Thorgala na tyłku gdzieś na Lofotach i otoczył go jakimiś przyziemnymi problemami z gatunku thrillera albo prawdziwej przygody, bez tego mitologicznego anturażu.
Ilona Łepkowska już pisze scenariusz.
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez parsom dnia Dzisiaj o 09:50:26 pm »
Absolutnie offset. Szczerze mówiąc nie wiem skąd to uwielbienie dla kredy. No chyba żeby była to taka kreda jak w Małym Nemo. Ale dajcie już spokój z tą świecącą się jak nie wiem co - oślepnąć od tego można.
I zgadzam się, że o ile niektóre komiksy w tej wersji jeszcze ujdą, o tyle z Kaznodziei kreda zrobiła jakiegoś świerszczyka.
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Szekak dnia Dzisiaj o 09:34:54 pm »
Limitowana okładka to był ukłon SL dla gildii właśnie więc FŚ nie mogą w nie wejść pewnie.
Strony: [1] 2 3 4 ... 10