Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 ... 10
1
Komiks - tematy ogólne / Odp: Egmont 2018
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Feldkurat dnia Dzisiaj o 02:41:20 pm »
Nawiązując do wcześniejszej dyskusji o wznowieniu Armady 1-4 i początkowym braku dostępności tomu 1 informuję, że wznowiony tom 1 jest już w obiegu. Kupiłem wydanie II, rok 2018.
2
Komiksy amerykańskie / DC VERTIGO - EGMONT 2019
« Ostatnia wiadomość wysłana przez JanT dnia Dzisiaj o 02:37:42 pm »
Wyszło już 6 pozycji z wcześniejszej ankiety więc czas na nową.

Max 3 głosy.

Wcześniej głosowałem na Swamp Thinga, 100 Naboi, Ex Machina i wszystko wyszło  :smile:
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mibartek dnia Dzisiaj o 02:37:05 pm »
A ja myślę, że np Non Stop Comics dużą część swojego sukcesu zawdzięcza właśnie temu, że poszło w świeże serie. Człowieka mimo wszystko zawsze ciągnie jakoś podświadomie do nowości.
4
Komiks - tematy ogólne / Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez gobender dnia Dzisiaj o 02:27:29 pm »
Fajny Spidey. Klimatyczne kolorki
5
Komiks - tematy ogólne / Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez OokamiG dnia Dzisiaj o 02:23:55 pm »
Parę zeszytówek.
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SkandalistaLarryFlynt dnia Dzisiaj o 02:17:21 pm »
Byleby nie weszli w jakieś świeże serie, kosztem tych z lat 90ych, na które czekamy.

A właściwie na jakie czekamy? Pokusiłby się ktoś o chociażby dwu-trzy zdaniowy opis serii prawdopodobnych w wydaniu przez Egmont? Co to jest ten "Łasuch"?
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez -gościu- dnia Dzisiaj o 02:09:32 pm »
Zresztą niektóre z tych klasyków Vertigo z lat 90 sami tłumacze mówili, że są zbyt trudne do przekładu a jakby dostał je "ulubiony" tłumacz JanaT :wink:  to może lepiej, aby poczekały dłużej.

Poczekały dłużej na co? Jest Paulina Braiter-Ziemkiewicz, jest Jacek Drewnowski, są tłumacze, którym można powierzyć trudniejsze tytuły. Dla mnie trochę absurdalne wydawać świeże serie, kiedy klasyki pokroju Doom Patrol, Animal Man, House of Secrets, czy The Invisibles, wciąż są u nas niewydane.

Ale nie narzekam na to, co jest obecnie. O ile Egmont ostrożnie wszedł w te klasyczne serie z Vertigo, to chociaż z ostatnich kilkunastu lat, właściwie wyczyścił katalog Vertigo z tych najbardziej wartych wydania.
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mkolek81 dnia Dzisiaj o 02:00:43 pm »
W przypadku The Sheriff of Babylon to Tom King po obecnie wydawanym u nas Batmanie nie ma renomy. A niektórzy zwracają na to uwagę.
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez JanT dnia Dzisiaj o 01:54:18 pm »
10
Komiks - tematy ogólne / Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez laf dnia Dzisiaj o 01:39:29 pm »
Strony: [1] 2 3 4 ... 10