Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 ... 10
1
Komiks - tematy ogólne / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez 79ers dnia Dzisiaj o 05:56:28 pm »
Nie wyraziłeś się dość jasno.
A Amiga była 16-bitowa :wink:

Demencja i te rzeczy  :oops: . Dla usprawiedliwienia się w czasach XT/AT i pierwszych Amig u kumpli męczyliśmy Atarynki i C64, a w pracy u dorosłych Amstrada i ZX-a(dla mnie to były czasy 8bit). 

Jaki by tu tytuł, żeby zostać sławnym???
(up - niezłe)
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dembol_ dnia Dzisiaj o 05:54:44 pm »
Święte mięso armatnie :D
4
Komiks - tematy ogólne / Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bld dnia Dzisiaj o 05:51:40 pm »
Kilka słów o obsłudze klienta w Egmoncie i Ravelo.
7 czerwca kupiłem na oficjalnym koncie Egmont na Allegro "Zabójczy Żart" i "Daredevila t. 4". W sumie zadziałałem impulsywnie i mimo nie najniższej ceny kupiłem, bo wjechał dodruk "Zabójczego Żartu" który utraciłem.

Towar miał czekać na mnie w wybranym kiosku ruchu, który jest na tygodniu czynny do 20stej. Wskutek błędu przewoźnika (podobno - tak tłumaczy Egmont) paczkę dostarczyli do innego kiosku, trochę dalej ode mnie, ale czynnego do 17stej. Nie mogłem go tam odebrać, bo w tych godzinach pracuję.

Napisałem od razu (po spacerze do dwóch kiosków, z których drugi był już zamknięty) do Egmontu/Ravelo jaka sytuacja powstała. Trochę mnie zdziwiło że sprzedawca, pyta mnie (sic!) do jakiego punktu paczka trafiła, a nie ustala tego z przewoźnikiem z którym ma umowę. Wymieniłem z nimi z 4 maile (odpowiadali mniej więcej raz dziennie, więc czas korespondencji był wydłużony), sens był taki, że ja nadal chciałem by paczka powędrowała do kiosku który wybrałem i chcę go w nim odebrać. Zasugerowałem też, że przydała by się jakaś rekompensata za zwłokę, np. sampler Vertigo, który dodawany był za free w ich sklepie internetowym.

Nie odnieśli się do tego w żaden sposób, od 4 dni cisza, kontakt mailowy się urwał. Pieniądze wpłaciłem od razu przez PAYU. Dziś minął 11 dzień od zamówienia.

Muszę powiedzieć że zrobiłem już kilkadziesiąt zamówień komiksowych i wg. mnie Egmont jest najgorszy - takie rzeczy nie mają się prawa dziać w 2018 roku przy takiej konkurencji na rynku.

Trochę się rozpisałem, ale może przyda Wam się ta wiedza. Ja chyba poproszę o zwrot pieniędzy i wystawię im NEGATYWA.
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez studio_lain dnia Dzisiaj o 05:27:09 pm »
Tyle to nawet pamiętam z czasów 8bit
https://www.google.com/search?q=cannon+fodder+amiga&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiVr92_zt3bAhVFD5oKHbnsBOkQ_AUICigB&biw=1024&bih=615

zastanawiałem się czy dostaniemy przetłumaczony tytuł czy oryginał jak w przypadku Lawless?

jeszcze nad Lawless sie zastanawiamy - i chyba bedzie polski, tak samo Canon tam jest cholerna gra slow nawiazujaca do religijnej roli glownego bohatera i bedziemy probowac cos znalezc o podobnym wydzwieku - decyzje o tytule nie zapadly dlatego zostawilem je w wersji oryginalnej - podpowiedzi oczywiscie mile widziane :smile: takze smialo jak ktos ma ochote - jak wykorzystamy to w prezencie egzemplarz autorski za darmoche :wink:

także jak macie polskie propozycje dla Lawless i Canon Fodder - walcie :smile:  - zwrocie uwage ze canon jest przez jedno n - to ta gra slow :wink:

jesli chodzi o Canon to ja osobiscie poki co wpadlem tylko na Swieta Armata ;)
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dembol_ dnia Dzisiaj o 05:25:11 pm »
Nie wyraziłeś się dość jasno.
A Amiga była 16-bitowa ;)

7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez 79ers dnia Dzisiaj o 05:20:09 pm »
Cannon Fodder po polsku to właśnie Mięso Armatnie.

Tyle to nawet pamiętam z czasów 8bit
https://www.google.com/search?q=cannon+fodder+amiga&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiVr92_zt3bAhVFD5oKHbnsBOkQ_AUICigB&biw=1024&bih=615

zastanawiałem się czy dostaniemy przetłumaczony tytuł czy oryginał jak w przypadku Lawless?
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dembol_ dnia Dzisiaj o 04:56:06 pm »
ale w listopadzie wyjdzie CF czy Mięso armatnie  :???: ?
Cannon Fodder po polsku to właśnie Mięso Armatnie.
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez 79ers dnia Dzisiaj o 04:38:53 pm »
ale w listopadzie wyjdzie CF czy Mięso armatnie  :???: ?
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez -gościu- dnia Dzisiaj o 04:21:32 pm »
Nie. Studio Lain rzuciło kiedyś luźną uwagę, że musi kiedyś wydać Origins, pod jakimś postem, w którym ktoś nie ogarniał tych paru wydanych w Polsce komiksów z Dreddem i się pytał jak czytać Dredda by wszystko zrozumiał. I tak plotka zaczęła żyć własnym życiem;)

No właśnie - rzucone na luzie, a potraktowane jako zapowiedź. Ale nie obraziłbym się gdyby wydali Origins - tego chyba nie było jeszcze w Complete Case Files, o ile w ogóle będzie.

Absalom 2 - wakacje
Solo integral 1 - koniec sierpnia poczatek wrzesnia
Sędzia Anderson: Szamballa - wrzesien
Brygada - pazdziernik
Canon Fodder - listopad
Uniwersum Sędzia Dredd - Lawless - listopad
Slaine - Zabójca Demonów - grudzień
Epoka Cudów - styczen
Solo integral 2 - styczen
Sędzia Dredd - Krew Satanusa - luty

Ależ napięty harmonogram! Żeby tak jeszcze udało się wepchnąć w niego The Last American  :cool:
Strony: [1] 2 3 4 ... 10