Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 ... 10
1
Komiks - tematy ogólne / Odp: Scream Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez absolutnie dnia Dzisiaj o 09:20:36 pm »
W opisie komiksu w linku "pod Górą Pięciu Elementów". Nie powinno być czasem Górą Pięciu Żywiołów???

Pamiętasz film Luca Bessona "Piąty element"?

No i jest jeszcze Element Girl w "Sandmanie". Czy nie powinna być Żywiolowa Dziewczyna?

A tak na serio, to też uważam, że powinna byc Góra Pieciu Żywiołów.
2
Komiks - tematy ogólne / Odp: Scream Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez szuwarek dnia Dzisiaj o 09:18:52 pm »
Kolejny Manara w planach https://paradoks.net.pl/read/36909-malpi-krol-od-scream-comics
W opisie komiksu w linku "pod Górą Pięciu Elementów". Nie powinno być czasem Górą Pięciu Żywiołów???
3
Komiksy amerykańskie / Odp: Marvel NOW!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mkolek81 dnia Dzisiaj o 09:07:38 pm »
@death_bird jest taka mini seria AvX: Consequences, z niej dowiesz się co się działo z Cyclopem po AvX
Spoiler: pokaż
- co dokładnie porabiał we więzieniu oraz kto go z niego wydostał. Jak chcesz bardzo wiedzieć to był Magneto z Magick i Danger.
plus kilka mniej ważnych wątków. A co do tej sceny z "Uncanny Avengers 1" to jest retrospekcja.
4
Komiks - tematy ogólne / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Szekak dnia Dzisiaj o 08:50:20 pm »
Przecież ten Nemesis wygląda fantastycznie i imo trafiłby w gusta koneserów i kolekcjonerów którzy wydają na komiksy najwięcej. Ja bym brał na pewno. Mały nakład, wysoka cena i każdy zadowolony.
5
Komiksy europejskie / Odp: Przygody dwoch Galow - Asteriksa i Obeliksa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez radef dnia Dzisiaj o 08:40:19 pm »
Jest to po prostu książkowa adaptacja filmu, jakich było wiele w przeszłości. Kolejny album jesienią.
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez misiokles dnia Dzisiaj o 08:39:19 pm »
tu szczegoly nemesis -ale jakies 350 kazdy
Cóż mogę powiedzieć - w Polsce jest całkiem pokaźna grupa komiksiarzy, która wydaje 350 zł na omnibusy. I to na kilka rocznie!
7
Komiksy europejskie / Odp: Przygody dwoch Galow - Asteriksa i Obeliksa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wonaps dnia Dzisiaj o 08:39:09 pm »
jak wrażenia po przeczytaniu?Ja trochę zmieszany bo oczekiwałem czegoś innego;) Jednak nie jest to w formie kolejnego tomu;)
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez death_bird dnia Dzisiaj o 08:24:53 pm »
Spoko to luźna uwaga, ale mam jeszcze jeden argument: Uncanny Avengers kontynuuje wątki wspomnianego XvsA oraz Uncanny X-force, czyli serii/eventów dotyczących mutantów.  :biggrin:
No właśnie te kontynuacje to jest ból. Postanowiłem zakończyć swoją przygodę z Avengers maratonem U. Avengers, "Axis", New Avengers Hickman`a i na koniec "Tajne Wojny" i oczywiście zaraz na początek pierwsze dwa tomy "U.A." to spoilery z niewydanych jeszcze "X-Force".  :roll: Jedno jest pewne: Jankesi wyciąganie kasy od czytelników poprzez miriady nawiązań mają opanowane do perfekcji.

Ale swoją drogą takie pytanie: w pierwszym tomie "Uncanny Avengers"
Spoiler: pokaż
Cyclops siedzi w pudle z czerwonymi goglami na patrzałkach. Tymczasem w drugim tomie widać go już ewidentnie na wolności z nowym image w postaci wizjera św. Andrzeja. Wiecie może jak się wydostał/kto go wydostał
?
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez nori dnia Dzisiaj o 08:19:51 pm »
mkolek81, chcesz zobaczyć moje kupki wstydu? Zgadza się, kupki, liczba mnoga. ;) Cholerstwo się mnoży niebotycznie, i mimo, że staram się czytać jak najwięcej, nadal nie znikają. Ale walczę, i kiedyś przeczytam wszystkie komiksy! Znaczy te co kupiłem, nie wszystkie na świecie. ;) Choć marzy i się kiedyś przeczytać całego Spider-mana od samusieńkiego początku...

A Uncanny X-force jest na szczycie kupki i z pewnością przeczytam przed runem Avengers.
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez -gościu- dnia Dzisiaj o 08:19:42 pm »
To pewnie z Zenithem też niezmiennie jesteście na "nie"?  :sad:
Strony: [1] 2 3 4 ... 10