Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 ... 10
1
Komiks - tematy ogólne / Odp: Egmont 2018
« Ostatnia wiadomość wysłana przez JanT dnia Dzisiaj o 09:31:37 am »
Mam w życiu ważniejsze rzeczy niż pamiętanie na co dokładnie narzekasz.
Najwięcej to ty narzekasz na mnie i wygląda tak jakbym to ja był najważniejszą osobą w twoim życiu panie shitstorm  :smile: Przecież ty tu tylko czekasz żeby się do mnie przyczepić a nawet nie umiesz bo nic nie pamiętasz i się gubisz  :badgrin:
2

Kościana gra słowna? Tak! Łap za słówka od wydawnictwa Egmont jest świeżynką na sklepowych półkach. Czy przypadła do gustu Muffinom i jak w nią grać? Zerknijcie sami :)

Link do recenzji na YouTube:

3
Komiks - tematy ogólne / Odp: Egmont 2018
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Moreroms dnia Dzisiaj o 08:52:51 am »
Crossover All-New X-Men i GotG z Marvel NOW składający się z:

The Black Vortex Alpha #1
 Guardians of the Galaxy #24
 Legendary Star-Lord #9
 All-New X-Men #38
 All-New X-Men #39

Guardians Team-Up #3
 Guardians of the Galaxy #25
 Nova #28
 Legendary Star-Lord #10
 Cyclops #12
 Captain Marvel #14
 Legendary Star-Lord #11
 The Black Vortex Omega #1

Wydali tylko to pogrubione i masz tylko część "odcinków" ze środka. Podobno brakło miejsca a dziesiątkę Deadpoola sami wcisnęli na siłę  :roll:
To oni mogą wszystko tak urwać i "dokup se w oryginale" W ogóle po co oni to wydają po polsku?
Kiedy ja ostatnio narzekałem na tłumaczenie Egmont? Nawet się czepiać nie umiesz  :smile:
Twoje komentarze są poniżej jakiego kolwiek poziomu kultury.
Mam w życiu ważniejsze rzeczy niż pamiętanie na co dokładnie narzekasz. Na pewno narzekasz najwięcej ze wszystkich na tym forum (na fb z resztą też).
4
Komiks - tematy ogólne / Odp: Mucha Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Archie dnia Dzisiaj o 08:26:04 am »
W Stanach tak wydaja Deluxe HC i wejście w większe HC to dobry ruch. Mniej miejsca na półce będa zajmować.
5
Komiks - tematy ogólne / Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez hopsasa dnia Dzisiaj o 08:25:03 am »
Cenna informacja w dobie dużej ilości zakupów internetowych. Ostatnio miałem sporo problemów z Masterpass: nie działo logowanie na telefonie, zmarnowałem przez to kilka "masterpassów", jedna z kart Mastercard nie przyjmowała mi płatności (przez PayU było OK), usunąłem ją, nie mogłem jej dodać, druga z Visy działa, więc mogłem skorzystać z promocji, teraz jeszcze ten brak połączenia.
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez clandestino dnia Dzisiaj o 08:21:21 am »
Dzięki za info!
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez maaagdalenka dnia Dzisiaj o 08:00:34 am »
Mam tak samo z masterpass. Zawiesza się przy przejściu do PayU.

Hej, mam informacje z biura, jest awaria globalna Mastercard i w ogóle Masterpass nie działa nigdzie. Mastercard pracuje nad tym, ale nie mamy informacji, kiedy uda się to naprawić. Mamy nadzieję, że jak najszybciej :)
9
Komiks - tematy ogólne / Odp: Mucha Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez -gościu- dnia Dzisiaj o 07:33:54 am »
Czytam w oryginale i w 36 zeszycie nie ma zakonczenia serii.

No to wszystko jasne, coś mi się pomyliło  :doubt:  Niepotrzebnie wprowadzam zamieszanie.
W takiej sytuacji, nie rozumiem tego przejścia na podwójne tomy.
10
Komiksy europejskie / Odp: Azymut
« Ostatnia wiadomość wysłana przez -gościu- dnia Dzisiaj o 07:24:27 am »
Ciekawe. Jakoś w zeszłym roku wrzucili fotkę umowy na dalsze tomy Dawno temu we Francji, że wkrótce będą wydane. Oby chociaż z Azymutem się sprawdziło. Bardzo mi szkoda, że z WK wyszło jak wyszło - te kilka lat ich dużej aktywności, to była dla mnie super sprawa.
Strony: [1] 2 3 4 ... 10