Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 ... 10
1
Komiks - tematy ogólne / Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mati29 dnia Dzisiaj o 01:58:35 am »
Mi w MVM przeszkadza podejście Rafała do klientów. Traktowanie ich nie jak ludzi zapewniających mu zarobek, ale jak natrętów. Po tym jak zostawiłem w tym sklepie naprawdę pokaźną sumę w trakcie ponad dwuletnich zakupów zostałem potraktowany jak oszust i ignorant. Bez cienia uprzejmości przerzuciłem mój budżet na bookdepository. Nie robię interesów z ludźmi, których nie lubię - gdy obok mam alternatywę.
Nie chodzi nawet o te drobne różnice w cenach lub stanie produktów. Po prostu nie chcę mieć z nim nic do czynienia.
2
Komiksy amerykańskie / Odp: Sandman
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dembol_ dnia Dzisiaj o 12:02:27 am »
Na P. Craiga Russella bym nie poleciał, ale tu ma być J. H. Williams III.
Co do tego, ze jest to skok na kasę: masz rację. Absolutnie.
Aaaaa, przepraszam. Coś mi się pomyliło.
Problem w tym, że gdyby to nie był tak prosty skok na moje pieniądze to prace któregokolwiek z rysowników chętnie pozyskałbym w tym czy innym formacie (bo Russell też jest świetny). Problem w tym, że sam powrót do serii po 20 latach uznaję za motywowany wyłącznie finansowo, co od razu nastawia mnie negatywnie. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że Uwertura może być całkiem niezła i lepsza niż koncert podstarzałych Rolling Stones czy reaktywowanego The Police, ale niesmak gdzieś wciąż pozostaje.
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Antari dnia Październik 20, 2017, 11:47:40 pm »
Pisałem o tym post wyżej jeżeli chodzi o zeszytówki i varianty. Ale absencja pewnych tytułów wyklucza możliwość porównania cen jak w przykładach wyżej. Innymi słowy Atom wygrywa walkowerem ale wcale nie oznacza to, że jest tani. Przydała by się jakaś promocja uruchamiana kilka razy w roku, myślę, że by dużo na tym zyskali.
4
Komiks - tematy ogólne / Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sokratesik dnia Październik 20, 2017, 11:17:20 pm »
No to rzekło się (co do rywalizacji)  :wink:
18 zł za Relax 2 (ponad 77%)
Brawo ja  :biggrin:
5
Komiks - tematy ogólne / Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Itachi dnia Październik 20, 2017, 11:01:06 pm »
Dobra ryzyk fizyk drugi tom Deadpool Classic wylądował w zamówieniach, taniej nie będzie a w końcu się przekonam, czy te zachwyty nad runem Kelly'ego są przesadzone czy nie.
6
Komiksy amerykańskie / Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SkandalistaLarryFlynt dnia Październik 20, 2017, 10:40:50 pm »
No w WKKDC jest, ale tam za to nie ma okładek. Dziwne wydawało mi się, że takie informacje należy podawać.
7
Komiks - tematy ogólne / Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kijanek dnia Październik 20, 2017, 10:27:58 pm »
2 Listopada o 23 dokument o superbohaterach
8
Komiksy amerykańskie / Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Ostatnia wiadomość wysłana przez JanT dnia Październik 20, 2017, 10:24:52 pm »
A to w WKKDC jest tylko.
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kuba g dnia Październik 20, 2017, 10:22:18 pm »
Podbił bym ten przykład czymś takim:

Bumperhead - Atom: 85,99 / Multiversum: nie ma
4 Kids Walk Into a Bank - Atom: 59,99 / Multiversum: nie ma
Heavy Metal Magazine - Atom: 39,99 / Multiversum: nie ma
Marney the Fox - Atom: 85,99 / Multiversum: nie ma

A to, że wszystko znajdę i tak taniej w innych miejscach poza Polską to już inna sprawa ;)
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez gobender dnia Październik 20, 2017, 10:08:15 pm »
Przykład z brzegu: Absolute preacher 
MVM -  459
Atom - 584

Oczywiscie obie są z kosmosu (i takie bzdury kupuje akurat w amazonie o połowę taniej niz w MVM albo i lepiej), ale dla porównania to przykład jakich wiele.

Hellboy library 153 vs  195
Jakiśtam omnibus przykładowy Spider Man  306 vs 390
Strony: [1] 2 3 4 ... 10