Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 ... 10
1
Komiksy amerykańskie / Odp: Conan
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Motyl dnia Dzisiaj o 07:02:41 am »
21 tom będzie miał 141 stron, 22 tom 147 a 23 tom 139. Akurat wypadło że 20 tom ma najmniej stron ze wszystkich tomów które do tej pory się ukazały.

21 będzie miał 152 strony z dodatkami w tym czwartą i ostatnią część artykułu Bogowie ery hyboryjskiej, 23 również 152 strony i tym razem w dodatkach wyląduje wywiad z Johnem Buscemą przeprowadzony przez Johna Colliera i Johna Wrena. W 25 tomie nie będzie dodatkowego artykułu, ale tom z okładkami i portfolio ma 160 stron. Z kolei tom 27 ma 176 stron. Myślę, że nie ma tragedii.
2
Komiks - tematy ogólne / Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez gobender dnia Dzisiaj o 06:57:41 am »
Eeee. To nie jest generyczne?

Oczywiście, że jest, Od pewnego momentu cały Marvel jest. Ale spodobał mi się ten fajny delikatny retro vibe. I nie bez znaczenia jest moment, w którym dostajemy ten trailer. A New Hope. ;) cool

Natomiast w praniu może się to okazać mniej strawne. Bo mamy w A:IW taka sytuację jaką mamy. Naglr dostajemy genesis Captain Marvel i za chwilę odegra jakąś kluczową rolę w Avengers 4? Troche deux ex machina
3
Komiksy amerykańskie / Odp: DC Rebirth
« Ostatnia wiadomość wysłana przez nori dnia Dzisiaj o 06:45:07 am »
Czyli soczewka jest wszędzie taka sama, a wydania jedynie różnią się drukowaną okładką, która jest pod nią? Czyli soczewka nie jest przyklejona do tomiku?
4
Komiksy amerykańskie / Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Marvelek dnia Dzisiaj o 06:32:51 am »
Kabaret. Sideca podeszła do DD porządnie, mieli plan, każdy wiedział czego sie spodziewać. Co z tego, że nic nie wydali! Egmont dopiero leci w ch**a. Nieważne, że już wydali ok 2000 stron komiksow z DD.  :lol:

Nie sprowadzajmy dyskusji do absurdu. W całej dyskusji chodzi o to, że Egmont nie deklaruje jasno swoich planów co do Śmiałka. W sobotę pan Kołodziejczak zapowiedział run Millera czego się nikt nie spodziewał i nie powiedział nawet słowa czy ma w perspektywie kontynuacji wątków zaczętych przez Brubakera. Przecież jeżeli Egmont nie chce tego wydać, to pan Kołodziejczak już to wie. Zabraklo mi po prostu jakiegoś choćby małego określenia się. Tym bardziej, że od zapowiedzi Bendisa TK wiedział, że wyda trzy runy bo nie wierz€, że dostali licencje tylko.na Bendisa i Bru a później dokupili Millera. Nie ma pprzy tym tytule i np. punisherze tego co jest choćby przy UM Spider-man. Od początku było mówione, że o ile będzie sprzedaż, będą kolejne tomy i wszystko jest jasne.

Oczywiście przy założeniu, że w kontynacji kinowego Homecoming nie pojawi się Miles Morales lub nie zrobią z nim osobnego filmu, bo takim wypadku konsekwentny Egmont może zrobić przeskok do Moralesa :biggrin:
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez buczanova dnia Dzisiaj o 06:29:02 am »
To możesz odwołać reklamacje, to co widzisz pod folia o tylko „nakładka”. Pod nią jest normalna okładka z Batmanem, wszystko jest w porządku.
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez nori dnia Dzisiaj o 06:26:25 am »
Jak jest w końcu z tymi dwoma wersjami Batmana Przypinki? Odebrałem wczoraj swój egzemplarz i efekt na soczewce wygląda tak, że jak patrzy się prosto na komiks, to widać postać Flasha, a jak się przekrzywi, zmienia się w Batmana. Zamawiałem wersję z Batmanem, czyli mam rozumieć, że otrzymałem zły egzemplarz? Czy też z ta wersją chodzi o to, co jest pod soczewką, tj zwykła okładka? Zamawiałem w Bonito, póki co nie odfoliowałem egzemplarza i zgłosiłem reklamację,
7
Komiks - tematy ogólne / Odp: Egmont 2018
« Ostatnia wiadomość wysłana przez JanT dnia Dzisiaj o 05:44:26 am »
Ale będą, skoro Egmont chce wypuszczać podwójne albumy.
Ale to będą podwójne tomy za 69.99 zł a jak coś ponad 300 stron to może i więcej.
8
Komiksy amerykańskie / Odp: Wiedźmin
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mkolek81 dnia Dzisiaj o 04:52:51 am »
I jest zapowiedź nowego Wiedźmina, a niespodzianką jest że będzie całkowicie tworzony przez polskich twórców:

9
Komiks - tematy ogólne / Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez -gościu- dnia Dzisiaj o 03:47:09 am »
A tego to już nie wiem.
10
Komiks - tematy ogólne / Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Koalar dnia Dzisiaj o 12:01:11 am »
Jakaś taka niepozorna ta aktorka mi się wydaje (malutka i grzeczniutka).
Duży minus, że dopiero w 2019. Duży plus, że jest młody Coulson :)
Strony: [1] 2 3 4 ... 10