Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 ... 10
1
Sprzedam przez licytacje:
  • Obrazy Grozy: "Jestem Legendą" adaptacja Nilesa,
  • "Bruce J Hawker" wydanie zbiorcze tom 2,
  • "Wenus w futrze" Crepaxa",
  • "Morfołaki zebrane",
  • "Blankets" wydanie I z obwolutą
Zapraszam:

https://allegro.pl/uzytkownik/Client:36493060?order=m
2
Komiks - tematy ogólne / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez midar dnia Dzisiaj o 12:05:44 am »
Najgorsze jest to, że SL wydaje świetne tytuły, których nikt pewnie u nas już nie wyda, więc tym bardziej szkoda, że czytającemu niektóre dymki „włos się jeży” i „szkliwo na zębach pęka”. Nie jest dla mnie argumentem, że „czytajcie/oglądajcie i nie czepiajcie się...”. Komiks tłumaczony na polski, powinien być tłumaczony na poprawny polski (nie dotyczy celowego slangu, gwary, etc.). Inaczej jest to partactwo. Wydawca nie musi być polonistą erudytą (robi biznes), ale niech zatrudni profesjonalnych tłumaczy i korektorów, żeby jego produkt był doskonały (to już nie są czasy ™-Semic).

3
Komiks - tematy ogólne / Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sybirak dnia Grudzień 13, 2018, 11:33:35 pm »
ciekawe zapowiedzi .Olimpo Tropical na pewno kupię.Na temat Pronatuario oraz Labiryntu czekam na więcej info.
4
Komiks - tematy ogólne / Odp: Wyprzedaże / promocje 3 - same informacje -wszystkie komentarze będą kasowane!!!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Damballa dnia Grudzień 13, 2018, 10:52:40 pm »
Na https://azylkomiksu.pl/formularz-zamowienia/ do jutra wieczora można składać zamówinia w sprzedaży wysyłkowej.
Dla wydawnictw Image, DC, Marvela i Dark Horse Comics można uzyskać przelicznik nawet
1,60zł.

Natomiast w Multiversum w sobotę, dla wszystkich odwiedzających ich siedzibę, będzie obowiązywać dla Image, Marvel, DC, Dark Horse Comics, przelicznik 1,60zł.
Natomiast dla wszystkich pozostałych niewymienionych wydawnictw 2,00 zł.
Ceny niezależne od wielkości zakupów.

Np. za takiego Batman Dark Prince Charming od Mariniego w formacie 21x32cm (absolutowym) - 56zł.
5
Komiks - tematy ogólne / Odp: Komiks.ovh - nowa strona komiksowa z forum dyskusyjnym
« Ostatnia wiadomość wysłana przez absolutnie dnia Grudzień 13, 2018, 10:45:14 pm »
Jestem bardzo ciekaw jak zdefiniujecie "superhero"?

To akurat jest proste: komiksy, które nie należa do "reszty"
6
Komiks - tematy ogólne / Odp: Komiks.ovh - nowa strona komiksowa z forum dyskusyjnym
« Ostatnia wiadomość wysłana przez turucorp dnia Grudzień 13, 2018, 10:43:56 pm »
Jestem bardzo ciekaw jak zdefiniujecie "superhero"?
7
Komiks - tematy ogólne / Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez absolutnie dnia Grudzień 13, 2018, 10:43:16 pm »
Cóż, wyciągam zupełnie odmienne wnioski. A porównanie do efemerydy nie było adekwatne.

Oprócz efemerydy (swoją drogą: ładna nazwa) są wydawnictwa, które mają różne pozycje w zapowiedziach od wielu miesięcy (lat) i ani słowem nie komentują braku ich realizacji, są wydawncitwa, które milczą miesiącami i takie, które milczą cały czas, są wreszcie takie, których przedstawicielom podoba się wszystko, co robią i w związku z tym nie rozumieją głosów krytyki, ale - rzecz jasna - możesz wyciągać wnioski, jakie tylko chcesz.
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez nocny dnia Grudzień 13, 2018, 10:41:05 pm »
O i to jest świetny pomysł na podział: superhero i reszta.
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Itachi dnia Grudzień 13, 2018, 10:16:37 pm »
Po pierwsze: od miesięcy Cię ignoruję i niezwykle rzadko zdarza mi się skomentować coś, co napisałeś (ostatnio, raz rzuciłem jakąś uwagą, po wielu tygodniach omijania Cię szerokim łukiem);

Heh, dobre. Uśmiałem się. Od dobrych kilku tygodni to ja na tym forum praktycznie się nie udzielałem, także nie dziwię się że nie miałeś czego komentować :smile: 
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez adam and arluk dnia Grudzień 13, 2018, 10:16:17 pm »
Jeśli porównać WK z innymi wydawnictwami, które były wspierane przez fanów potfelem (czasem także w przedpłacie), to zachowało się ono bardzo fair i zostawiło sporo światła w tym tunelu, o którym piszesz, ale wiadomo, że jak dasz komuś palec, to będzie chciał więcej.
Cóż, wyciągam zupełnie odmienne wnioski. A porównanie do efemerydy nie było adekwatne.
Strony: [1] 2 3 4 ... 10