Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 ... 10
1
Komiksy amerykańskie / Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SawiK dnia Dzisiaj o 08:30:28 am »
Super, dzieki za rozjasnienie sytuacji, dzwonie i zegnalski wkkdc  :cool:
2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Murazor dnia Dzisiaj o 08:19:27 am »
Moze zareklamuje jesli uwzglednia reklamacje z rezygnacja.
Mam pytanie czy rezygnujac w tym momencie dostane jeszcze jedna premke z Wladcami Losu i GL???
Wole kupic w kiosku niz dostac kolejny szmelc.
Zareklamuj, ja reklamowałem co drugą paczkę.

Nie dostaniesz następnej paczki.
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SawiK dnia Dzisiaj o 08:16:03 am »
Moja premka  z Sprawiedliwosciami tez doszla. Sprawiedliwosci stalo sie za dosc i rezygnuje z prenumeraty. Mam dosc chamsko pobijanych grzbietow i naroznikow. Dostalem jeden z obitym dolnym grzbietem i drugi z gornym naroznikiem. Paczka byla zabezpieczona pozadnie a gdyby cos sie stalo to mialbym uszkodzenia w tych samych miejscach. Moze zareklamuje jesli uwzglednia reklamacje z rezygnacja.
Mam pytanie czy rezygnujac w tym momencie dostane jeszcze jedna premke z Wladcami Losu i GL???
Wole kupic w kiosku niz dostac kolejny szmelc.
4
Komiks - tematy ogólne / Odp: Egmont 2017
« Ostatnia wiadomość wysłana przez arczi_ancymon dnia Dzisiaj o 08:04:24 am »
Bo Moore często żałuje tych komiksów z lat 80. - szczególnie często spotykałem się z jego żalem po "Zabójczym żarcie", twierdząc, że jego ukazanie się spowodowało wysyp naśladownictw, wręcz trend, który zabił beztroskę Golden Age.

Dlatego właśnie od lat 90. zaczął się z tej dekonstrukcji wycofywać. Choć Moore jest Moorem i nawet w takim "Top 10" SPOILER!!! pedofilska szajka superbohaterska KONIEC SPOILERA!!! znaleźć się musiała :wink:
5
Gildia Gier Bitewnych / Konkurs Modelarski Forum Strategie (XII edycja)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez RK dnia Dzisiaj o 07:52:14 am »
Wszystkich wargamerów malujących figurki zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie modelarskim organizowanym już po raz dwunasty przez Forum Strategie. Nieważne w jaki system bitewny gracie i jaki okres historyczny preferujecie. Również jeśli chodzi o skale modelarskie, możliwości wystawiania prac są szerokie (poruszamy się jednak w ramach skal standardowo stosowanych w wargamingu historycznym). Opracowując formułę tego konkursu staraliśmy się zorganizować go w taki sposób, by mogła w nim wziąć udział jak największa liczba uczestników.

Malowanie prac potrwa do 10 września 2017 r. Potem nastąpi wyłonienie zwycięzców i wręczenie nagród. Czasu na malowanie jest więc sporo i można spróbować sił w każdej z pięciu kategorii konkursowych.

Informacja o kategoriach konkursowych, nagrodach i terminach:
http://strategie.net.pl/viewtopic.php?f=231&t=16909

Regulamin konkursu:
http://strategie.net.pl/viewtopic.php?f=231&t=13739

Dział konkursu na Forum Strategie, gdzie prezentowane są prace konkursowe:
http://www.strategie.net.pl/viewforum.php?f=231

Sponsorami nagród w konkursie są:

6
Konkursy Komiksowe / Odp: Edycja 484 - PRZEKLĘTY (do świtu 26 czerwca)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Koller dnia Dzisiaj o 07:45:32 am »
Ano, przedłużamy, bo co zrobić ;) Mój pasek jest na etapie skończonego ołówka, czyli jeszcze tusz i obróbka, dymki, literki. Weekend był za ładny i mi się nie chciało nad paskiem ślęczeć :biggrin: Skoro więc taka bieda wyszła, to zrobimy tydzień dłużej.
7
Komiks - tematy ogólne / Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dudi1212 dnia Dzisiaj o 07:43:47 am »
Najnowsza figurka od Hot Toys to Iron Man w wersji z filmu "Spider-Man: Homecoming". Pozamiatane. Jak zwykle;)

http://www.geek-nerd-news.pl/2017/06/najnowszy-iron-man-od-hot-toys.html
8
Komiksy europejskie / Odp: Skład Główny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bosssu dnia Dzisiaj o 07:38:40 am »

nie lubię pisać źle o czymś, na co długo czekałem, a na koniec mnie to trochę rozczarowało.
po prostu zagrało lekkie rozczarowanie.
Trzeci integral najsłabszy tu się zgodzę. Przynudnawo z tymi wszystkimi tańcami. Ja śledziłem głównie moich cichych 4 bohaterów zwierzęcych- dla nich głównie zakochałem się w tym komiksie. Dodatek zdjęciowy SUPER.
9
Komiks - tematy ogólne / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez JanT dnia Dzisiaj o 06:52:05 am »
Będzie ta Ameryka 30tego? Bo chyba nie było informacji że poszło do druku.
10
Komiksy europejskie / Odp: Joann Sfar 2015 [i później...]
« Ostatnia wiadomość wysłana przez gobender dnia Dzisiaj o 06:29:31 am »
U mnie też są rozjazdy  :evil:
Strony: [1] 2 3 4 ... 10