Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 ... 10
1
Komiks - tematy ogólne / Odp: Egmont 2017
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kleszcz dnia Sierpień 23, 2017, 11:33:53 pm »
Te komiksy z "Konkursu Christy" mogli przełożyć nie tylko dlatego, że autorzy się nie wyrobili. Wydawca może mieć problem z wydaniem w jednym miesiącu więcej, niż 5.
2
Komiksy amerykańskie / Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Cringer dnia Sierpień 23, 2017, 10:39:43 pm »
Wiecie może coś na temat komiksu Ka-Zar w kolekcji. Zawsze chciałem coś z nim przeczytać.
wiem że to nie w roli głównej i nie w tej kolekcji, więc trochę ot, wydaje mi się to jednak ciekawe. Przeglądałem sobie fotorelacje naszego forumowego kolegi dotyczącą kolekcji z Conanem. A tam proszę Ka-Zar  https://2.bp.blogspot.com/-1-1CmtF5CL8/WZ1RBxPPI6I/AAAAAAAAAKI/fPMtQoL4oOYi4-N0skm_lljXRMMwXvyZACLcBGAs/s1600/100_6139.JPG
3
Komiks - tematy ogólne / Odp: Sposoby przechowywania komiksów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Leyek dnia Sierpień 23, 2017, 10:05:51 pm »
Stad moje pytanie do uzytkownikow czy taki regał bez dodatkowego wsparcia półki dodatkową przegródką wytrzyma taki cieżar

Bałbym się takiego rozwiązania. Mam regał taki standardowy biurowy z płyt chyba z BRW. Półki nie są przytwierdzone do bocznych ścianek tylko leżą na 2 bolcach z każdej strony. Regał długość 80 cm, wysokość półek ze 35 cm, upchane na maxa (myślę że na każdej półce leży ilościowo odpowiednik tak min. 3/4 120 tomów WKKM), grubość płyty co prawda połowa tego co planujesz czyli z 18mm, ale wygięte są znacznie Środkowa półka jest dodatkowo dla stabilności całego regału przybita z tyłu do tylnej dykty, tam jest trochę lepiej, ale jakieś ugięcie też jest. Twoja konstrukcja na pewno byłaby znacznie solidniejsza, ale 230 cm to jednak spory kawał półki. Myślę że jedna ścianka działowa (sam pewnie bym myślał nawet o dwóch) zwiększyła by bezpieczeństwo zbiorów diametralnie. Wizualnie wiadomo trochę zespułaby efekt, ale chyba komiksy ważniejsze. Ew. jak bez działówki to tył chyba lepiej dodatkowo wzmocnić prętami tak jak ma to muaddib85.
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mkolek81 dnia Sierpień 23, 2017, 10:02:17 pm »
Może ktoś już o tym pisał, jeśli tak to sorry, ale ostatnio wszystkie zeszytówki Egmontu (miękka okładka A4) są jakieś 0,5 cm niższe od tych wydawanych od lat. Jest to jednak trochę irytujące jak się ma nierówne grzbiety na półce, np. dla Lucky Luka czy Księcia Nocy.
potwierdzam, wznowienia albumów Asteriksa których mi brakowało jak kupiłem to się też zorientowałem że jest różnica, jeszcze jak cała seria jest w tym samym formacie to ok, ale teraz ma "schodki" pomiędzy albumami jednej serii, nie wygląda to jakoś estetycznie
5
Komiksy amerykańskie / Odp: DC Rebirth
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Cyber dnia Sierpień 23, 2017, 09:49:22 pm »
Dzięki za odpowiedź.  :smile:
6
Komiks - tematy ogólne / Odp: Hachette
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Cyber dnia Sierpień 23, 2017, 09:46:27 pm »
Owszem bardzo zależy mi na Conanie. Są to naprawdę bardzo wyczekiwane przeze mnie komiksy. Po 5 numerach jakie zaserwował nam As Editor, czekam na kolejne już blisko 30 lat. Jeszcze te trochę poczekam, bo jakoś nie mam zamiaru dać zarabiać hienom z Allegro. Mam nadzieję, że kolekcja ruszy jednak pełną parą.
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez vision2001 dnia Sierpień 23, 2017, 09:41:58 pm »
Zabieg zrobiony po to, by komplecisci kupowali wznowienia  :lol:
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez janjedlikowski dnia Sierpień 23, 2017, 09:32:37 pm »
Może ktoś już o tym pisał, jeśli tak to sorry, ale ostatnio wszystkie zeszytówki Egmontu (miękka okładka A4) są jakieś 0,5 cm niższe od tych wydawanych od lat. Jest to jednak trochę irytujące jak się ma nierówne grzbiety na półce, np. dla Lucky Luka czy Księcia Nocy. 
9
Komiks - tematy ogólne / Odp: Wydawnictwo Ongrys
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kijanek dnia Sierpień 23, 2017, 09:28:24 pm »
W Bonito 25% plus lojalnościówka. Taniej nigdzie nie ma Ongrysa kolekcjonerskiego.
Z tego co pamiętam chyba przez dłuższy czas był rabat 20 % na bonito na KA, dopiero później jak była końcówka nakładu u nich rabat wszedł na 25 % z promocją.
Więc max liczyć trzeba 25%
10
Komiks - tematy ogólne / Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Murazor dnia Sierpień 23, 2017, 09:27:29 pm »
Szkoda, że nie było jej 2 tygodnie temu jak kupowałem Robina i Warlocka :cry:
Strony: [1] 2 3 4 ... 10