Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 ... 10
1
Komiksy amerykańskie / Odp: Kaczor Donald
« Ostatnia wiadomość wysłana przez radef dnia Dzisiaj o 10:28:39 pm »
Tymczasem w Rosji...
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21034314_1680633318634436_5177827020611609562_n.jpg?oh=c5bb4f35041f714f198cf048197e3057&oe=5A178C19
2
Komiks - tematy ogólne / Odp: Scream Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez nazareth dnia Dzisiaj o 10:14:48 pm »
Dzięki. Może w takim razie rozważę zakup. Nie wiem czemu, ale z automatu odrzuciłem go do "może kiedyś, jak nie będę miał na co wydać pieniędzy".
3
Komiks - tematy ogólne / Odp: Non Stop Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez nazareth dnia Dzisiaj o 10:03:56 pm »
Z tego by wynikało że rabaty powinny być na przyzwoitym poziomie i jest szansa na ceny w granicach 25-27 zł za tom.
Chyba daleko idąca nadinterpretacja :) Kolega w tamtym wątku wyłapał coś i pokazał jako ciekawostkę, a nie podstawę na której można by cokolwiek opierać. Zauważ, że te 29,99 to równo 25%, czyli taki standardowy rabat.
Może tak ustala ich system? Nie pamiętam już w którym to sklepie (może w literackiej?), ale było coś w tym stylu, że jak nowość się ukazywała to właśnie miała rabat 25%, a potem, po aktualizacji cen za kilka godzin zmieniało rabat na odpowiedni dla danego wydawcy.
No i gdyby takie miały być właśnie ceny, to pewnie już można byłoby kupić komiksy, a tak są tylko jako zapowiedzi.
4
Komiks - tematy ogólne / Odp: Non Stop Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SkandalistaLarryFlynt dnia Dzisiaj o 09:57:30 pm »
Mam rozumieć, że tam gdzie nie ma cyfry przy tytule to jest to jeden komiks bez żadnych kontynuacji?
5
Komiks - tematy ogólne / Odp: Hachette
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Inuki dnia Dzisiaj o 09:56:49 pm »
Tak na marginesie, albo nie widzę, abo źle widzę, ale Conan zniknął z zapowiedzi Ruchu, więc albo się pospieszyli, albo test i nie będzie jednak wszędzie dostępny. Jeżeli ma się ukazać w środę normalnie, to jutro powinno być wszystko jasne :-)
6
Komiks - tematy ogólne / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Leyek dnia Dzisiaj o 09:43:02 pm »
Tak na szybko po 2 zdania o ostatnich nowościach Lain, bo naprawdę są to komiksy warte wzmianki.


- Dreed Ameryka - jedno z największych zaskoczeń tego roku. W sumie nie wiedziałem czego się spodziewać, a dostałem naprawdę dojrzały i wciągający komiks. Zmuszający do refleksji jak dobre opowiadanie SF. Dodatkowo ze świetnymi rysunkami. Obie kontynuacje też trzymają niezły poziom scenariusza, gorzej trochę z rysunkami, szczególnie w części drugiej.

- ABC Warriors Wojna Volgańska t.1 - Czytałem bez znajomości "Czarnej dziury" i bawiłem się naprawdę dobrze. Scenariusz lepszy niż niektórzy tutaj przedstawiali, dialogi też czytało się bez większego zgrzytu. Warstwa graficzna to totalnie nie moja bajka ale momentami nawet mi się podobało. Nie lubię "przephotoshopowanych" rysunków, a te Langley'a są jeszcze strasznie sterylne, sztuczne, mocno przypominają mi komputerowe okładki płyt metalowych Jacka Wiśniewskiego, np. Krisiuna: http://www.tunescope.com/wp-content/uploads/2015/09/Krisiun-Works-Of-Carnage-Cover.jpg czy Vadera: http://www.leastworstoption.com/wp-content/uploads/cover-vader05.jpg
7
Komiksy amerykańskie / Odp: DC Deluxe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Leyek dnia Dzisiaj o 09:25:17 pm »
Właśnie skończyłem czytać Uniwersum DC – Odrodzenie. Historia nie rzuciła mnie na kolana ale czytało się ją bardzo przyjemnie (może dlatego, że mniej więcej wiedziałem czego i jakich postaci się spodziewać).


Ja spodziewałem się czegoś w stylu i na poziomie Flashpoint a to co dostałem mocno mnie rozczarowało. Całkiem zbędny komiks, albo inaczej: zupełnie nieprzystępny dla nowego, a nawet średniozaawansowanego w świecie DC czytelnika. Niby mógłbym powiedzieć że serie z Nowego DC mam rozpoczęte i rozgrzebane, Kryzysów nie czytałem, Strażników czytałem dawno temu, oba pre-Rebirthowe Supermany na razie pominąłem, ale mając w pamięci Flashpoint stwierdzam, że to nie moja wina a autora. Tam był w stanie napisać komiks, który miał fabułę (tutaj tak naprawdę zlepek scen), wciągał i najważniejsze mógł być czytany jako dzieło praktycznie niezależne (można było czerpać radość z lektury praktycznie nie mając wiedzy o świecie DC czy poprzednich Kryzysach).
Dziwię się że DC jak i Egmont zdecydował się na opublikowanie takiego komiksu, bo chyba więcej osób może on zniechęcić niż zachęcić do Odrodzenia.
8
Komiks - tematy ogólne / Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pokia dnia Dzisiaj o 09:20:52 pm »
A co do opłat to wydaje mi się, że obyłoby się bez żadnych spin, bo starzy wyjadacze zdają sobie sprawę jak to wygląda za granicą.

Czyli mam rozumieć, że za granicą płaci się za wrysy w komiksy?
9
Komiks - tematy ogólne / Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Cringer dnia Dzisiaj o 09:03:25 pm »
Skupiłem się na sklepie internetowym i nie przyszły mi do głowy sklepy stacjonarne.
Z tego co wyczytałem to rzeczywiście Garf masz rację, powinni taką promocję uwzględnić. Ktoś musi to jutro przetestować :)
10
Komiks - tematy ogólne / Odp: Non Stop Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Leyek dnia Dzisiaj o 08:52:53 pm »
M.in. polskie wersje okładek, tłumacze październikowych premier: http://www.komiks.gildia.pl/news/2017/08/oficjalne-zapowiedzi-non-stop-comics-na-pazdziernik-2017Jeszcze ciekawy cytat z innego wątku:
Ciekawa rzecz w Fantastycznych Światach - można podejrzeć ceny komiksów w przedsprzedaży z Muchy czy NSC, które jeszcze nie mają podanych ich w karcie produktu. Wystarczy dodać do schowka i wówczas cena się ujawnia - pewnie jeszcze nie potwierdzona, negocjowana, ale już można się o coś oprzeć. Taki UXF będzie za około 71, a NCSy przeważnie za 29 zł


Z tego by wynikało że rabaty powinny być na przyzwoitym poziomie i jest szansa na ceny w granicach 25-27 zł za tom.
Strony: [1] 2 3 4 ... 10