Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 ... 10
1
Komiksy amerykańskie / Odp: DC Rebirth
« Ostatnia wiadomość wysłana przez szulig dnia Dzisiaj o 05:08:03 pm »
do konca roku maja wychodzic po 4 numery na miesiac. czy wiadomo co bedzie w 2018? tzn. czy od stycznia beda wychodzily kolejne numery wydanych we wrzesniu i tak dalej? bylo gdzies info na ten temat?
2
Komiksy amerykańskie / Odp: DC Rebirth
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wojtpil dnia Dzisiaj o 02:37:54 pm »
Jestem świeżo po lekturze komiksu DC Deluxe - Uniwersum DC Odrodzenie. Jestem mocno zawiedziony, już nawet nie długością ale jakością. O co tu chodzi?

Cały komiks to zlepek scen z różnymi postaciami. Może zbyt mało wniknliwie to czytałem ale wiele sensu to tam nie ma. Nawiązania może i są smaczkami ale cała historia jest przez to mocno utrudniona w odbiorze. Jeśli jesteśmy świeżo po lekturze innych komiksów DC (głównie N52) coś tam wyłapiemy. Obawiam się, że za kilka lat ta historia może być już nieczytelna.

Co prawda na końcu komiksu Egmont dodał jakiś przewodnik jednak chyba z popierniczoną numeracją stron bo nijak mi ona nie pasuje :sad:

Flashpoint to przy tym majstersztyk.
3
Komiks - tematy ogólne / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Szekak dnia Dzisiaj o 02:30:19 pm »
Ja mimo, że kupuję warianty Białego Orła, to jednak Dredda sobie daruję. Gdzieś trzeba postawić granicę w tym szaleństwie i ja stawiam ją tutaj. I tak w ostatni miesiącu kupiłem z 50 komiksów, więc każdy przejaw walki z chorobą jest dla mnie powodem do radości. :roll:
4
Komiks - tematy ogólne / Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mappy dnia Dzisiaj o 01:57:19 pm »
Można zadać pytanie jakie standardy posiada Egmont?
Było mówione kiedyś, że sklep Egmontu to po prostu kolejny rynek zbytu dla ich produktów. Sklep mający od podstaw wdrożony brak konkurencji cenowej wobec innych dyskontów.
Co do pakowania to dostałem ostatnio z Revelo przesyłkę z dwoma cegłami od Egmontu i wrzucone w sam karton na styk. Można więc uznać, że osoby odpowiedzialne za pakowanie, zamiast jednej porządnej paczki będą mogły zrobić takich paczek trzy w takim samym czasie.
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mappy dnia Dzisiaj o 01:52:52 pm »
Starość nie radość.
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gr8responsibility dnia Dzisiaj o 01:32:36 pm »
może spędzać miło czas

A co jeżeli ja wolę przeczytać komiks niż iść na bilarda ?

7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez LucasCorso dnia Dzisiaj o 01:13:44 pm »
Wiesz, że każdego dnia coraz bardziej się przekonuję, że mnie emotka chyba też nie dotyczy...
8
Komiks - tematy ogólne / Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gr8responsibility dnia Dzisiaj o 01:10:05 pm »
Czyli oni pakują to za darmo i to tylko ich wina ? Egmont nie płaci im za to ? A skoro płaci to nie powinien wymagać pewnych standardów ?

9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez KukiOktopus dnia Dzisiaj o 01:08:35 pm »
[...] nie zapominajmy o drugich wydaniach ABC i Slaine. Chyba tam były różne okładki
Byly i mam je wszystkie, ale nie dlatego, ze jestem jakims wariantowym nerdem, tylko dlatego, bo lubie S.Laine, szanuje to co robia i staram sie w miare mozliwosci dokladac finansowa cegielke do ich pracy.

Nie każdy jest nerdem, który na wieść o wariantowej okładce "Star Wars" albo "Spidermana" wkłada rękę w gacie.
Ja to wkładam i to na dodatek w nie swoje.

Fascynuje mnie niezmiennie jak nawet najgłupszy temat może tu zacząć skręcać w średnio przyjemne tony :wink:
Jak widac w poprzednim akapicie, moze byc jednak calkiem przyjemnie :wink:

@Lucas: Pełna zgoda, chocby ja jestem na to totalnie przegranym dowodem.
{nie postawilem emotki, bo w moim przypadku to prawda}
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez LucasCorso dnia Dzisiaj o 01:07:46 pm »
Fascynuje mnie niezmiennie jak nawet najgłupszy temat może tu zacząć skręcać w średnio przyjemne tony :wink:

A mnie nie...
Przecież nie od dziś wiadomo, że jak ktoś ma umiejętności społeczne i takt, to ma dużo przyjaciół, z którymi może spędzać miło czas zamiast w samotności czytać te swoje głupie komiksy, zbierać i ustawiać w tę i we w tę ten bezwartościowy szmelc i anonimowo wyżywać swoje frustracje na forach komiksowych...

Popytaj ludzi na ulicy... Bez sondy TVP wiem, że większość ludzi powie, że komiksy czytają tylko takie przegrywy jak ja... I Ty... My wszyscy tutaj  :wink:

{UWAGA DLA MAŁO SPOSTRZEGAWCZYCH: To na końcu to obowiązkowy emotek. Nauczyłem się je stawiać od luminarza}

Strony: [1] 2 3 4 ... 10