Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 ... 10
1
Komiks - tematy ogólne / Odp: Egmont 2017
« Ostatnia wiadomość wysłana przez LucasCorso dnia Dzisiaj o 12:28:43 pm »
Jak w każdej dziedzinie życia (pracy, polityce, dyskusjach forumowych) bardziej szanuję tych, którzy wiedzą, że już czas kończyć bo powiedzieli wszystko co mieli do powiedzenia od tych co tłuką 300 numerów (projektów, ustaw, postów) pod rząd myśląc ze ilość jest ważniejsze od jakości...

Zostawiam ten wpis pod Twą rozwagę...
2
Komiks - tematy ogólne / Odp: Giełda 3 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez przemo1 dnia Dzisiaj o 12:22:31 pm »
Sprzedam komiksy Marvela i DC zarówno HC i zwykłe trejdy w miękkiej okładce:

Ultimate Fantastic Four vol1 HC - 70 zł
Ultimate Galactus Trilogy HC - 80 zł
Avengers Assemble Busiek/Perez vol 1 omnibus - 250 zł
Aengers omnibus vol 1 - 200 zł
Incredible Hulk: Return of the Monster - 80 zł
All Star Batman and Robin HC -  80 zł
 JSA Johnsa HC - 1, 2 - 25 zł sztuka
Justice Legaue of America vol 2 HC - 1,2 - 25 zł sztuka

Z miękkiej okładki mam tego trochę zarówno Batman jak i Spider-man, więc jak ktoś czegoś szuka zapraszam na prywatną.
Komiksy są czytane raz czy dwa i odkładane na półkę, zdjęcia wysyłam jedynie sztuk z wadami, stan pozostałych określam jako dobry. Ceny raczej stałe, zamówienia powyżej 200 zł wysyłka gratis.
3
Komiks - tematy ogólne / Odp: Egmont 2017
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gr8responsibility dnia Dzisiaj o 12:11:31 pm »
Wszelcy Deadpoolowcy w końcu przekonali by się co to humor w wydaniu superbohaterskim

Niech Ellis napisze około 300 numerów pod rząd o Nextwave a nie 12. Zobaczymy czy nie przestanie mu brakować pomysłów.

Wtedy zaczniemy rozmawiać o poziomie i porównywać.
4
Forum RPG / ULTIMA ONLINE PL RUSZA STARA CL'ka!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ultima dnia Dzisiaj o 12:10:34 pm »
Już w ten piatek tj. 25.09.2017 rusza kolejna edycja Ultimy CL !! (Clair's Lair: Resurrection) Zapraszam do gry jak i odwiedzania strony oraz forum. Zebrała się już dosyć duża ekipa więc będzie zamieszanie!! 
5
Komiks - tematy ogólne / Odp: Wyprzedaże / promocje 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kris1982 dnia Dzisiaj o 12:09:25 pm »
Tak. Ponad tydzień temu. Ja za to czekam na "Śmieci" już bardzo długo.

Ja za to "Śmieci" dostałem praktycznie na samym początku.
6
Komiksy europejskie / Odp: Thorgal
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wilk dnia Dzisiaj o 12:06:13 pm »
Wilczyca(16), ewentualnie Strażniczka kluczy(17).
Będą spoilery więc uwaga.

Problem ze "Strażniczką kluczy" jest taki, że o ile album do jego zakończenia jest całkiem fajny to samo zakończanie jest totalnie od czapy i kompletnie niewiarygodne. Te tłumaczenia Thorgala, że musi zostawić Aaricię i dzieci same bo taka ciężka karma nad nim wisi psują lekturę całości. To już bardziej zrozumiałbym gdyby Thorgal zaczął nagle pić, wydawać pieniądze na nowinki techniczne w łucznictwie czy przejawiać inne stany wskazujące na "kryzys wieku średniego" ale nie coś takiego. ;) 

Później za dużo eksperymentowania ze strony rysownika, różnie oceniane scenariusze Sente, ostatnio homowątki i przeplatanie fabuły serii głównej z seriami pobocznymi.
Mnie najbardziej załamał ten skok w bok Thorgala w Kah-Anielu. Myślę, że to mogło przelać czarę goryczy u osób/osoby decydującej o zmianie scenarzysty.
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez jeanvanhamme dnia Dzisiaj o 12:01:52 pm »
Bo widzę że tu jest duży problem :smile:
Macie tu kalkulator(zrobiony na szybko!) do szybkiego wyliczenia sobie jaki dostaniecie rabat w %, bo widzę że mamy tutaj sporo humanistów :smile:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1fif0_qoCO3sub4pwmHFXNAcwk61dZVo1OFuYhjbOsnU/edit?usp=sharing

Dzięki, ale jeśli pijesz do mnie, to nie kwestie matematyczne, a ofertowe, bo to od jakiej kwoty liczony jest rabat ma znaczenie. Dzięki anyway
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mappy dnia Dzisiaj o 11:58:23 am »
Dostaliście może Wampiry od Merlina bo u mnie dość długo wisi to zamówienie i nic się z nim nie dzieje ?
Tak. Ponad tydzień temu. Ja za to czekam na "Śmieci" już bardzo długo.
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Night wolf dnia Dzisiaj o 11:56:33 am »
Bo widzę że tu jest duży problem :smile:
Macie tu kalkulator(zrobiony na szybko!) do szybkiego wyliczenia sobie jaki dostaniecie rabat w %, bo widzę że mamy tutaj sporo humanistów :smile:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1fif0_qoCO3sub4pwmHFXNAcwk61dZVo1OFuYhjbOsnU/edit?usp=sharing
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Murazor dnia Dzisiaj o 11:48:25 am »
Zielony Szerszeń i Chłopaki 5 za 75,59 to dobra oferta?
Nie pamiętam jakie okładkowe mają, ale jeżeli wychodzi koło -40% zniżki to super jak na Planetę ;)
Strony: [1] 2 3 4 ... 10