Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 ... 10
1
Komiksy amerykańskie / Odp: Tom King
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Itachi dnia Dzisiaj o 11:34:10 am »
Zacznę od tego, że sam nie wiem co musiałby wymyślić scenarzysta, aby dłuższy run o Batmanie miał ręce i nogi... Zbyt mocne odejście od kanonu - od razu pojawia się płacz. Szczęśliwy Batman? Biorący ślub? Ten Mroczny Rycerz? Buuuu! Tom King ma jak Scott Snyder miał zarys Batmana od A do Z, no może do T. I idzie w tym kierunku, zeszyt po zeszycie. Za 2-3 voluminy będę mógł ocenić ten run. Przypomnę, że Liga z New 52 też po dwóch/trzech tomach nie zapowiadała się na taki cios jaki otrzymaliśmy w Darksaid War. Batmana da się czytać z przyjemnością, to podstawa.
2
LOTR / Odp: Nasza Akcja Charytatywna !
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ribald dnia Dzisiaj o 10:38:31 am »
768,90
3
Komiks - tematy ogólne / Odp: O komiksach w mediach II
« Ostatnia wiadomość wysłana przez starcek dnia Dzisiaj o 09:10:18 am »
W Ale kino leci właśnie dokument o ekranizacjach Marvela. Pewnie będzie miał wiele powtórek.
4
Komiksy amerykańskie / Odp: The Punisher
« Ostatnia wiadomość wysłana przez JanT dnia Dzisiaj o 07:21:41 am »
Raz, Marvel ma bufor na swoje tytuly
Na Star Wars jakoś nie ma  :smile: Tu na początku mieliśmy prawie tak samo (a pierwszy nawet wcześniej)
Poe Dameron vol 1 też po dwóch miesiącach u nas.

Myślę że Egmont nie wyda nic z najnowszych rzeczy zanim tam nie dotrze z mięczakami (i wtedy już nie będą najnowsze  :smile: )

Stary Punisher (jak i inne tytuły) jak najbardziej ale wiadomo jak Egmont wydaje starsze tytuły.
Dobrze że dzięki filmowi będziemy mieć "Rękawicę"  :smile:
5
Komiksy amerykańskie / Odp: Tom King
« Ostatnia wiadomość wysłana przez donTomaszek dnia Dzisiaj o 02:00:47 am »
Ok. To co piszesz ^ to bardzo sluszna koncepcja.
Komiksy Toma Kinga jakie czytalem to Vision oraz Sheriff of Babylon. Oba bardzo mi sie podobaly. Przyznam takze, ze wiekszosc opinii o nowym Batmanie, jakie slyszalem, byla negatywna. Nie raz i dwa sie na opiniach przejechalem (w obie strony), wiec daleki jestem od wyrokowania bez uprzedniej lektury na wlasnej skorze. Z drugiej strony, tych opinii bylo naprawde duzo i nie tylko na tym forum, wiec nie sadze aby wszystkie do konca byly z dupy.
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez donTomaszek dnia Dzisiaj o 01:47:12 am »
Podzielam zdanie misioklesa.

Raz, Marvel ma bufor na swoje tytuly i na takiego Platoon szanse na licencje poza USA sa obecnie nikle.
Dwa, Egmont raczej opieralby sie na wydanych rzeczach niz kleil swoje (choc to kwestia dyskusyjna czego przykladem jest Lobo).
Trzy, chociaz jest to miniseria -  Ennis lubi puszczac oko do swoich stalych czytelnikow i moga byc jakies male nawiazania do serii MAX (nie czytalem, wzialem Alpha King w te srode :wink: , wiec wroze z fusow), smaczki, itp.
Cztery, sa jeszcze Born (tak, wiem...) From first to the last, Naked Kills, caly Aaron, Untold Tales i pare innych tytulow wiec nie ma co sie spieszyc.

Szansa na Platoon oczywiscie jest, watpie jednak abys mogl to przeczytac po polsku w najblizszym czasie.

I od siebie dodam - sa tez fajne komiksy z poza linii MAX. Marvel ostatnio zaczal wydawac Punishera w kolekcji Epic, sa wiec rzeczy z TM-Semic. Pieknie wpasowalby sie tutaj takze War Journal by Carl Pots & Jim Lee lub wznowienie War Zone. Ja osobiscie, musze to napisac, czekam na epic zawieracjacy run Portacio. :wink:

Mam nadzieje, ze pomoglem.
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez -gościu- dnia Kwiecień 21, 2018, 11:52:09 pm »
Teen Titans wyszło u nas też dość szybko. Się czepiasz i robisz offtop  :smile:

No dobra, coś znalazłeś. Nie robiłbym offtopu, gdybyś nie wspominał błędnie o Batmanie w temacie Punishera.
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez JanT dnia Kwiecień 21, 2018, 11:49:10 pm »
Acha, "coś tam".
Teen Titans wyszło u nas też dość szybko. Się czepiasz i robisz offtop  :smile:
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez -gościu- dnia Kwiecień 21, 2018, 11:47:56 pm »
Coś tam wyszło z DC szybko i u nas.

Acha, "coś tam".
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez JanT dnia Kwiecień 21, 2018, 11:42:13 pm »
Tu mnie oszukali https://www.amazon.com/Batman-Earth-One-Vol-2/dp/1401262511  :smile: Coś tam wyszło z DC szybko i u nas.
Strony: [1] 2 3 4 ... 10