Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 ... 10
1
Komiksy amerykańskie / Odp: The Punisher
« Ostatnia wiadomość wysłana przez -gościu- dnia Dzisiaj o 08:09:45 pm »
No śmieszne trochę, takie zbyt serio traktowanie komiksów superbohaterskich. Zdarzały tu się analizy w jakichś X-menach typu "jak on mógł go uderzyć w taki sposób, to fizycznie niemożliwe" czy coś takiego  :lol:  Nie twierdzę, że każdy kretyński pomysł należy akceptować, bo taka konwencja, ale dobrze zachować dystans.
Ja dziś pochłonąłem czwarty tom Punishera Ennisa i była to lektura od której nie szło się oderwać. Mam wrażenie, że z każdym tomem jest jeszcze lepszy. I pomyśleć, że niespecjalnie jarałem się, że ta seria u nas wyjdzie, oceniając przez pryzmat Witaj w domu Frank, który totalnie mi nie podszedł.


Przeglądałem na wiki zawartość edycji Complete Collection - sporo tam historii pisanych przez Ennisa spoza regularnej serii, których nie było w edycji Hardcovers, na której bazuje Egmont  :sad:  Mogliby Powinni sklecić dodatkowe tomiszcze, czy dwa, zbierające The Cell, Barracuda MAX, The End, Born, The Tyger...
2
Komiksy amerykańskie / Odp: The Punisher
« Ostatnia wiadomość wysłana przez LordDisneyland dnia Dzisiaj o 08:08:21 pm »
W zasadzie można by już ujawnić, że F.Castle to tak naprawdę Men-El, upośledzony kuzyn Supermana, który nie zdaje sobie sprawy ze swoich mocy, acz z nich korzysta ;)
3
Komiksy amerykańskie / Odp: DC Deluxe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sum41 dnia Dzisiaj o 07:25:37 pm »
Tez sie obawiam o sprzedaz tej antologi przez co potem piekna saga z N52 dlugo u nas niezawita...
4
Komiksy amerykańskie / Odp: Marvel NOW!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez LordDisneyland dnia Dzisiaj o 07:16:56 pm »
               Uchchch.....więc tak..... Byłem wiernym czytelnikiem serii Uncanny X-Men, chwaliłem serię, a nawet zachęcałem [!!!!] innych czytelników , aby dali tym komiksom szansę.
 Teraz po lekturze "Historii małych" chciałbym przeprosić za swoje - podyktowane najwyraźniej jakimś zaćmieniem umysłu-  zachowanie i obiecuję poprawę.
5
Komiksy amerykańskie / Odp: Marvel NOW!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez cro_no dnia Dzisiaj o 07:07:36 pm »
Przekartkowałem właśnie najnowszy tom Uncanny X-men i zauważyłem że w albumie brak historii o Icemanie, która w czerni i bieli pojawiła się w 600 zeszycie tej serii. W oryginale też tak jest? Jeżeli tak to głupia ta polityka Marvela. Z jednej strony dają wszystko jak leci (All new X-men i dwa zeszyty Czarnego Wiru, chociaż to zupełnie bez sensu), a z drugiej w TPB zamieszczają połowę oryginalnego zeszytu.
6
Komiksy amerykańskie / Odp: DC Rebirth
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sum41 dnia Dzisiaj o 06:32:38 pm »
Dlaczego post o okladkach Rickiego i Morthiego zostal usuniety, nie na temat?
7
Komiks - tematy ogólne / Odp: Giełda 4 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez janex69 dnia Dzisiaj o 06:16:17 pm »
Jako, że potrzebuję miejsca na półce, chciałbym zaoferować większą "partię "- myślę,  że we w miarę atrakcyjnej cenie:). Sześć tomów Rycerzy Starej Republiki w sześciotomowej  wersji z kolekcji De Agostini , plus Mroczny Rycerz Kontratakuje i Mroczny Rycerz  Rasa Panów z Egmontu. Stan bdb., za wszystkie osiem albumów 220 zł plus ew. koszt wysyłki .
8
Komiksy amerykańskie / Odp: The Punisher
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kas1 dnia Dzisiaj o 06:15:23 pm »
Wszystko wyjaśniała jedna z okładek Supermana z TM-Semic na której Lex Luthor na wielgaśnym monitorze podzielonym na pół miał Clarka w okularach i bez. I się zastanawiał, rozkminiał, analizował... :D
9
Komiksy amerykańskie / Odp: The Punisher
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SkandalistaLarryFlynt dnia Dzisiaj o 06:11:34 pm »
Zaczesanie loczka gwarantuje mu pełną anonimowość. Lepszy jest Batman, po ulicach biega w nocy facet przebrany za nietoperza, który korzysta ze sprzętu za dziesiątki milionów dolarów, regularnie zresztą niszczonego i nikt się nie zastanawia skąd facet bierze na to pieniądze, wszak lista miliarderów w Gotham idzie pewnie w tysiące. Ja to zawsze tak sobie wyobrażam:
  Przestępca A - "To może sprawdźmy tego? Przestępca zabił mu rodziców jak był dzieckiem później zniknął na kilka lat a jak wrócił to na ulicach pojawił się Batman, znany jest z tego, że jest właścicielem korporacji powiązanej z wysokimi technologiami i miliarderem-playboyem, którego w nocy nie można spotkać na żadnej dyskotece ani przyjęciu, od czasu do czasu adoptuje sieroty i niedługo później pojawiają się nowi uliczni  mściciele".
  Przestępca B - "Nieeeee to na bank nie ten".   
  No komiksy wymagają jednak od czytelnika sporej dawki "zawieszenia niewiary", czasem urealnianie tego na siłę powoduje, że widać całą nonsensowność koncepcji superbohaterskiej.   
10
Komiksy amerykańskie / Odp: The Punisher
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kas1 dnia Dzisiaj o 05:18:02 pm »
Pamiętaj, że Superman w okularach to Clark Kent i nikt go nie rozpoznaje. :)
Strony: [1] 2 3 4 ... 10