Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 ... 10
1
Komiks - tematy ogólne / Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez starcek dnia Dzisiaj o 12:45:28 pm »

Zakupy z lutego już prawie w całości przeczytane, ufff.


2
Komiks - tematy ogólne / Odp: Non Stop Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez robbirob dnia Dzisiaj o 12:36:07 pm »
:biggrin: - u mnie ta buźka zawsze oznacza żart.
Podejrzewałem, ale wiesz... jakaś nutka niepewności była :)
3
Komiks - tematy ogólne / Odp: „Krakers” i „Mały Nemo w Krainie Snów”
« Ostatnia wiadomość wysłana przez adam and arluk dnia Dzisiaj o 12:23:39 pm »
Również jestem chętny na dodruk Fluffa (stosownego maila juz wysłałem). Skłaniałbym się także ku przeprojektowaniu okładki, bez tak wielkiego napisu "Krakers" i z tytułem komiksu, którego na pierwotnej okładce brak, jak np. w publikacjach np. Mały Nemo. Może być na miękko.
5
Komiks - tematy ogólne / Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez hopsasa dnia Dzisiaj o 11:49:38 am »
Wszystko fajnie, tylko opierajcie się na założeniu ze jeden błąd skreśla przedsiębiorstwo a przecież liczy się całokształt działania i standardy jakie przedsiębiorca reprezentuje w działalności. są olbrzymie różnice w jakości usługi sprzedaży analizując kilkadziesiąt podmiotów, i ceny i jakość wysyłki i szybkość i komunikacja itd. I mam swoje preferencje w zakupach, każdy ma jakieś czy to cena czy pakowanie i szuka sklepu który spełni je wszystkie lub jak najwiecej. Wedlug mniej najlepiej poznaje się firmę wtedy kiedy przychodzi do rozpatrywania reklamacji. 😀
Ale meritum jest takie ze macie wymagania na najwyższym poziomie oferując w zamian standardowe środki. Podkreślam ze w biznesie tez istnieje coś takiego jak etyka i wartości i wyrozumialosc bo tworzą go tylko ludzie. Czasami warto o tym pamiętać.
I oczywiście nie neguje negatywnych opinii o działaniu sklepu który sprzedaje towar którego nie ma, ale jeżeli nie robi tego nagminnie czy celowo to nie skreślam go. I bierzmy pod uwagę okoliczności łagodzące, tj. Chodziło o jeden produkt, który wiadomo ze jest niedostępny i jeżeli pieniądze zostaną zwrócone w terminie to Ok. Klient tez może zaproponować jakaś drobna rekompensatę za ten błąd.
6
Komiks - tematy ogólne / Odp: „Krakers” i „Mały Nemo w Krainie Snów”
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wasilmw dnia Dzisiaj o 11:45:29 am »
Ja się piszę na dodruk Krakersa nr 39 i zachęcam pozostałych - niski nakład tego egzemplarza oraz sposób dystrybucji czyni z tego numeru swoisty unikat i prawie nie pojawia się na aukcjach oraz w drugim obiegu (wiem, bo szukam go od kilku lat :) )
7
Komiks - tematy ogólne / Odp: Non Stop Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez JanT dnia Dzisiaj o 11:44:10 am »
Biorąc pod uwagę to, co zrobili z Pieśnią Otchłani to wcale bym się nie zdziwił  :biggrin:
Ale ona też tak wychodzi w stanach (wcześniej o tym było) Za to The Black Monday Murders vol 2 będziemy mieć miesiąc wcześniej

tez nie do końca wiedziałem, czy to był żart, czy nie :smile:
:biggrin: - u mnie ta buźka zawsze oznacza żart.
8
Komiksy amerykańskie / Odp: Conan
« Ostatnia wiadomość wysłana przez rzem dnia Dzisiaj o 11:34:04 am »
Jak zaczną seryjnie przyjeżdżać zniszczone, to wiadomo, że nie będzie to miało sensu. Ale może wcześniej warto dać im szansę i wpierw zareklamować? Ludzie tu pisali, że reklamacja raczej spoko działała.


Ja z powodu tylko dłuższych terminów oczekiwania rezygnować nie będę - i tak nie czytam tego zaraz po otrzymaniu.
9
Komiks - tematy ogólne / Odp: „Krakers” i „Mały Nemo w Krainie Snów”
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mkolek81 dnia Dzisiaj o 11:23:05 am »
To się zapytam o zmianę okładki, aby wyglądała ona tak jak w stylu Nemo i zapowiedzianego Bustera Browna, ale na miękko? Wydawca rozważa taką opcję?
10
Komiks - tematy ogólne / Odp: „Krakers” i „Mały Nemo w Krainie Snów”
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Michaś P. dnia Dzisiaj o 11:08:21 am »
Zgłosiła się do mnie jedna osoba, która chciałaby abym znów spróbował zebrać chętnych na dodruk "Fluffa" czyli "Krakersa 39".Cóż, spróbujmy... Jeśli uda się zebrać 2 chętnych, cena wyjdzie 200 zł, jeśli 4 chętnych, cena wyjdzie 100 zł, jeśli więcej chętnych, będzie taniej. Zapisy rozpoczęte, koniec próby zebrania chętnych - 31 marca. Wydanie to różniłoby się od wydania pierwszego dodatkową korektą. To dodatkowa zachęta dla kolekcjonerów.
Strony: [1] 2 3 4 ... 10