Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 ... 10
1
Komiksy amerykańskie / Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Damballa dnia Sierpień 15, 2018, 11:26:11 pm »
Jakość tomu od strony wydania dobra, nie odbiega od tego co wydaje mucha. Fabularnie to różnie.
Nick Fury - właściwa historia, to początek runu Hickmana w serii Secret Warriors. Jest to pierwszy tom z 6. Historia w miarę zamknięta.
Thor - koniec drugiej serii Thora, po której zniknął na pewien czas. Graficznie bardzo ciekawie, fabularnie też bardzo nie odstaje. Tom stosunkowo zamknięty, o ile czytało się jakieś historie z Thorem.
Kapitan Marvel - typowa ramotka, z dość przeciętna fabuła, zwłaszcza pod kątem zeszytów, które kontynuował Starlin. Mnie się mimo wszystko podobało. Ale w porównaniu do kontynuatora, jednak bardzo daleko.
Strażnicy Galaktyki - początek runu Abnetta i Lanninga. Nowe, świeże spojrzenie na strażników po 2000 roku. Dostajemy grupę dość zbliżoną do tego co mamy w filmie. Początek nie jest zły, ale historia rozkręca się w dalszych tomach. Tom z kolekcji, nie jest zły, ale czuć że to tylko początek. Dla mnie świetna historia, ale jestem fanem kosmosu marvela.
Inhumans  - tom zamknięty, cała historia. Jest to tie-in do Secret Invasion. Czytało mnie się to bardzo dobrze, ale jest to historia mocno powiązana z kosmosem marvela, a jak już wspomniałem, osąd mój może być przez to spaczony ;-)
Pozostałych tomów jeszcze nie znam.
2
Komiks - tematy ogólne / Odp: Egmont 2018
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dziku77 dnia Sierpień 15, 2018, 11:25:22 pm »
ANAD Marvel zdominuje zapowiedzi w Łodzi  :smile: Jak puszczą Old Man Logan to myślę że małe szanse na Laurę.
Ja prorokuje ze wydadzą obie te serie.
3
Komiksy amerykańskie / Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rafi20 dnia Sierpień 15, 2018, 10:56:52 pm »
Drodzy forumowicze potrzebuję opinii odnośnie następujących tytułów: Inhumans, Thor, Kapitan Marvel, Nick Fury, Defenders, Ludzka pochodnia, X - Men, Falcon, Fantastyczna czwórka, Avengers, Beast, Power Man, Strażnicy Galaktyki.
Interesuje mnie jakość danego tomu oraz to czy wątki w nim zawarte nie są urwane. Z góry dziękuje za wasze opinie.
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez JanT dnia Sierpień 15, 2018, 10:12:36 pm »
ANAD Marvel zdominuje zapowiedzi w Łodzi  :smile: Jak puszczą Old Man Logan to myślę że małe szanse na Laurę.
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez OokamiG dnia Sierpień 15, 2018, 09:46:29 pm »
W Łodzi liczę, że Egmont powie jakich serii można się spodziewać po Secret Wars w ramach All New All Diffrent Marvel, i że znajdzie się wśród nich All-New Wolverine.
6
LOTR / Odp: Nasza Akcja Charytatywna !
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ribald dnia Sierpień 15, 2018, 08:45:05 pm »
784,70
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez -gościu- dnia Sierpień 15, 2018, 08:20:08 pm »
Czyżby pod koniec roku znalazło się jakieś miejsce na kaczki?

O, to może być dobry trop. Obyś miał rację.

A tak na serio - raczej na MFKiG pojawią się zapowiedzi na 2019, a te na ostatnie miesiące 2018 pojawią się na stronie, ale zobaczymy jak to ostatecznie będzie.

Tak, mówiłem o zapowiedziach na 2019. W sumie umknęło mi, że propozycje JanT i mkolek81 dotyczyły jeszcze tego roku.
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez radef dnia Sierpień 15, 2018, 07:44:16 pm »
E tam. Ja bym tam doszukiwał się niezapowiedzianych serii wśród komiksów dziecięcych, ponieważ oferta tego typu komiksów na listopad i grudzień jest dość słaba, szczególnie porównując z końcem poprzedniego roku. Czyżby pod koniec roku znalazło się jakieś miejsce na kaczki?
Na pewno o ewentualnych podobnych rewelacjach dowiemy się już za miesiąc  :cool:
Rozumiem, że chodzi ci o moment w którym na egmont.pl pojawią się zapowiedzi na listopad?A tak na serio - raczej na MFKiG pojawią się zapowiedzi na 2019, a te na ostatnie miesiące 2018 pojawią się na stronie, ale zobaczymy jak to ostatecznie będzie.
9
Komiks - tematy ogólne / Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ryba2111 dnia Sierpień 15, 2018, 07:26:56 pm »
Deathstroke #35 w wykonaniu Mattiny

10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez -gościu- dnia Sierpień 15, 2018, 07:08:44 pm »
Na pewno o ewentualnych podobnych rewelacjach dowiemy się już za miesiąc  :cool:

Strony: [1] 2 3 4 ... 10