Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 ... 10
1
Komiks - tematy ogólne / Odp: Nowości komiksowe na blogach
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dudi1212 dnia Dzisiaj o 07:11:28 pm »

Dzisiaj coś dla Pań, jak i Panów. Dla każdego po równo! No, może nie tak do końca, bo - jak to zwykle bywa - faceci mają więcej modeli do wyboru, ale i tak nie jest źle. W dwóch sieciówkach pojawiło się nieco ubrań na licencji Star Wars. Dokładnie chodzi o Sinsay - w którym to dostępne są tylko damskie ciuszki - oraz o Cropp. Panie mają do wyboru dwa T-shirty (po 39,99 PLN za każdy) oraz bluzę (49,99 PLN). Z kolei panowie mogą wybierać spośród pięciu koszulek. Każda z nich kosztuje 59,99 PLN.

http://www.geek-nerd-news.pl/2018/05/gwiezdne-wojny-w-croppie-i-sinsay.html
2
Komiks - tematy ogólne / Odp: „Krakers” - „Buster Brown" i "Fluff"
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Michaś P. dnia Dzisiaj o 06:59:49 pm »
"Buster Brown" - 97 egz. (brakuje zamówień 3 egz. do ceny minimalnej)
"Kłaczki" ("Fluff") - 43 egz. (brakuje zamówień 7 egz. do minimalnego planowanego nakładu)

Dziś naniosłem literki na pierwsze 5 stron "Bustera Browna" i wiem już, że będą trochę większe niż w "Małym Nemo".
3
Komiks - tematy ogólne / Odp: Egmont 2018
« Ostatnia wiadomość wysłana przez xanar dnia Dzisiaj o 06:29:08 pm »
co ty gadasz dobry temat  :biggrin:  Takie pytanie czy marvel now i rebirth jest wydawana na pół miękko czy pół twardo. Przykładowo taki star wars komiks jest zdecydowanie na miękko  :smile:
4
Komiks - tematy ogólne / Odp: Egmont 2018
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dziku77 dnia Dzisiaj o 06:26:13 pm »
Panowie może dajmy sobie spokój z kolejnymi dyskusjami na temat sc lub hc. Ewentualnie proponuję założyć nowy temat dla tego typu sporów .
5
Komiks - tematy ogólne / Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mappy dnia Dzisiaj o 06:25:58 pm »
Było zostawić. Recenzji nigdy za wiele.
6
Komiks - tematy ogólne / Odp: Studio Lain
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mappy dnia Dzisiaj o 06:24:59 pm »
Czyli w ciągu 2/3 tygodni będzie? Muszę dorzucić parę niszowych i mang to i się załapię na Dredda.
7
Komiksy amerykańskie / Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Marvelek dnia Dzisiaj o 06:22:20 pm »
Bardziej pod filmy i ogólnie przystępny na pewno byłby Deadpool Way'a. Najdziwniejsze że tom z WKKM cały czas na gildii https://www.gildia.pl/komiksy/363311-wielka-kolekcja-komiksow-marvela-143-deadpool-i-goscie-czesc-1

Może rzeczywiście się kończy  :smile:
Ja się nie dziwię - fajnie, że podmienili jednak na inny tom, ale przy tym Deadpoolu chyba nie zaśmiałem się ani razu. "Królowie samobójców" byli śmieszni, tutaj to prostu miła, niezobowiązująca lektura.
8
Komiks - tematy ogólne / Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dziku77 dnia Dzisiaj o 06:14:07 pm »
Istnieje w ogóle papierowa wersja katalogu? jak tak to wie ktoś czy np Gildia będzie dokładać?
W poprzednim roku otrzymałem katalog gdy kupowałem coś w internetowym sklepie Egmontu.
9
Komiksy amerykańskie / Odp: Klasyka Marvela od Egmontu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez JanT dnia Dzisiaj o 06:13:18 pm »
Bardziej pod filmy i ogólnie przystępny na pewno byłby Deadpool Way'a. Najdziwniejsze że tom z WKKM cały czas na gildii https://www.gildia.pl/komiksy/363311-wielka-kolekcja-komiksow-marvela-143-deadpool-i-goscie-czesc-1

Może rzeczywiście się kończy  :smile:
10
Komiks - tematy ogólne / Odp: Scream Comics
« Ostatnia wiadomość wysłana przez daviddaniel dnia Dzisiaj o 06:11:57 pm »
Bardzo dziękuje za odpowiedź.
Strony: [1] 2 3 4 ... 10