trawa

Autor Wątek: Star Wars  (Przeczytany 329144 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Star Wars
« Odpowiedź #360 dnia: Styczeń 30, 2016, 10:27:19 pm »
- 1/16: miniseria Princess Leia (Waid, Dodson) + zeszyty 1-2 miniserii Shattered Empire (Rucka, Checchetto)
- 2/16: miniseria Lando (Soule, Maleev) + zeszyty 3-4 Shattered Empire
7 zeszytów z okładkami = 147 stron  :smile: może będą mieć po 156 stron albo ciachną okładki.

Offline buczanova

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #361 dnia: Styczeń 31, 2016, 09:08:13 am »
7 zeszytów z okładkami = 147 stron  :smile: może będą mieć po 156 stron albo ciachną okładki.


Ucięcia okładek nie wybaczę. Już wolę cieńsze numery, ale wraz z galeriami okładem niż grubsze i poucinane.
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline Kielo

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #362 dnia: Luty 01, 2016, 08:54:51 am »

Skoro juz o okladkach mowa to pozwole sobie wkleic zdjecia czesci mojej kolekcji wariantow.


Z okazji malego przemeblowania zrobilem troche zdjec.













































Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Star Wars
« Odpowiedź #363 dnia: Luty 01, 2016, 09:01:19 am »
 :shock: Oj, robi wrażenie! Moc naprawdę jest z Tobą!

Offline 8azyliszek

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #364 dnia: Luty 01, 2016, 09:19:49 am »
 :shock:
Jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili. Opad szczeny. Będzie co odzyskiwać po apokalipsie zombie lub falloucie. :)

JanT

  • Gość
Odp: Star Wars
« Odpowiedź #365 dnia: Luty 01, 2016, 10:09:38 am »
Czytałeś wszystkie?  :smile:

Offline Hollow

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #366 dnia: Luty 01, 2016, 03:11:57 pm »
Wspaniała kolekcja  :shock:


Pogratulować.

Offline Bogumil

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #367 dnia: Luty 02, 2016, 08:22:14 am »
@Kielo


Mam pytanko, jeśli można. Co Cię napędza do kupowania tylu wariantów okładkowych? W końcu w środku jest ta sama zawartość.

Offline Kielo

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #368 dnia: Luty 02, 2016, 08:42:37 am »
Mam pytanko, jeśli można. Co Cię napędza do kupowania tylu wariantów okładkowych? W końcu w środku jest ta sama zawartość.


Troche dziwne pytanie. Kolekcjonowac mozna wszystko, nie spytalbys chyba kolecjonera znaczkow pocztowych po co ma ich tyle, przeciez nie wysyla tylu listow...


Kiedy zaczalem kolecjonowac komiksy Star Wars postanowilem, ze zbiore absolutnie wszystkie (taki kaprys). I o ile z Dark Horse mi to wyszlo, to po przejeciu wydawania komiksow SW przez Marvela stalo sie to praktycznie niemozliwe.



[/size]Wspaniała kolekcja :shock: Pogratulować.[/font]
:shock:  Oj, robi wrażenie! Moc naprawdę jest z Tobą!
:shock:  Jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili. Opad szczeny. Będzie co odzyskiwać po apokalipsie zombie lub falloucie. :smile:
Dziekuje za mile slowa. Jest to niewielka czesc kolecji, jesli bedzie spoleczne zapotrzebowanie ;) to po remoncie zrobie zdjecia calej kolekcji.  @ 8azyliszek.Jako, ze komiksy zrobione sa z papieru, obawiam sie, ze zadnej apokalipsy ani falloutu nie przetrwaja :)
Czytałeś wszystkie?  :smile:
Wiem, ze zabrzmi to dziwnie, ale nie... :)Zeszytow raczej nie czytam. Nie chce ich zniszczyc, czekam na TPB i wtedy czytam. Robie oczywiscie wyjatki, ale niezbyt czesto.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Star Wars
« Odpowiedź #369 dnia: Luty 02, 2016, 10:06:11 am »
Jest to niewielka czesc kolecji, jesli bedzie spoleczne zapotrzebowanie ;) to po remoncie zrobie zdjecia calej kolekcji.
Ja zgłaszam zapotrzebowanie! I czekam z niecierpliwością! :)

Offline 8azyliszek

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #370 dnia: Luty 02, 2016, 11:10:23 am »
No - jakbyś @Kielo mieszkał w bezpośredniej strefie zrzutu, to oczywiście nie. Ale jeśli twój dom stoi gdzieś na uboczu i przetrwał pierwszą falę, to po uspokojeniu wszystkiego bym przyszedł i zabrał z tego pustego budynku co chciał. To samo w przypadku zombieapocalypsy - zombie zjadły by ciebie i sobie poszły dalej. A ja bym zabrał twoje dobra. :D :D :)

Też czekam na zdjęcia całości. :)

JanT

  • Gość
Odp: Star Wars
« Odpowiedź #371 dnia: Luty 10, 2016, 03:41:49 pm »
Jak przewidywałem w nowym SW Komiks brak okładek  :doubt: nie dało się dać dwóch numerów po 156 stron? (Fantasy Komiks miał na początku 160  :smile: )

Offline rand34

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #372 dnia: Luty 10, 2016, 04:14:51 pm »
Czy ktoś może mi powiedzieć na jakim dziale można znaleźć Star Wars w Empiku?
Przejrzałem wszystkie gazety i nigdzie nie ma :-/ musze chyba specjalnie do Carefuera jechać...


Szkoda mi dodatkowych okładek, ale jeśli w Shattered Empire miałoby w ogóle nie wyjść to jednak wybiorę komiks niż dodatkowe okładki i reklamy :wink:

Offline Hollow

Odp: Star Wars
« Odpowiedź #373 dnia: Luty 10, 2016, 04:16:28 pm »
W empikach przeważnie jest w dziale z gazetami młodzieżowymi lub w ich okolicach.

JanT

  • Gość
Odp: Star Wars
« Odpowiedź #374 dnia: Luty 10, 2016, 04:40:43 pm »
Szkoda mi dodatkowych okładek
Normalnych okładek nie dodatkowych. A w Empiku na prasie.