Autor Wątek: Jaką armie wybrać  (Przeczytany 25549 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline azrael88

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 443
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • vel Morgan Bernhardt
Jaką armie wybrać
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 06, 2007, 09:16:45 am »
Cytat: "Ten Gobo"
mam takie pytanko....po co grac w konfe skoro armie na format turniejowy sklada sie za 350pln...to jest jakies 400ptk (kumpel mial z teog mzoe 6 modeli....wilkolakow...inne armie podobno wystawiaja po 12-15) skoro można za 500-600 miec juz armie do WFB i móc jeszcze w Mordheima grac?? macie niewiele drożej skirmisha i bitewniaka...szczegolnei teraz jak maja byc malowane figurki w sprzedazy (mowie o konfie), przeciez to porażka... a poza tym i tak ladniejsze modele sa z reapera niz z rachama...


a po co grać w batla skoro ma durne zasady? I beznadziejne w porównaniu do Konfry figurki z mizernego plastiku? Poza tym jak złożysz mi armię do WFB za 500 zł to Cię ozłocę, co za to można kupić??? batalion i 3 boxy? Czyli połowę tego co potrzebne do minimalnie sensownej bitwy na 1500 pktów.

Gobo: nie bierz do serca tego co napisałem wyżej ale tak właśnie mógłby Ci odpisać ktoś kto jest zagorzałym wielbicielem Konfrontacji. K i WFB mają swoje wady i zalety, to jest już tylko i wyłącznie kwesta gustu jaki system się wybierze. A sypanie tekstami "po co?" jest co najmniej chybione.

pozdr

Offline Dabi

Jaką armie wybrać
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 06, 2007, 10:18:44 pm »
Cytat: "Ten Gobo"
mam takie pytanko....po co grac w konfe skoro armie na format turniejowy sklada sie za 350pln...to jest jakies 400ptk (kumpel mial z teog mzoe 6 modeli....wilkolakow...inne armie podobno wystawiaja po 12-15) skoro można za 500-600 miec juz armie do WFB i móc jeszcze w Mordheima grac?? macie niewiele drożej skirmisha i bitewniaka...szczegolnei teraz jak maja byc malowane figurki w sprzedazy (mowie o konfie), przeciez to porażka... a poza tym i tak ladniejsze modele sa z reapera niz z rachama...


Znajdź mi armie do WHB za takie pieniądze ! Bardzo chętnie zacznę grać pewnie w ten system

Pozatym co to jest takiego wspaniałego ten WHB ? Każdemu musi się podobać?

Może komuś nie pasować świat... Mogą komuś nie pasować modele. Może nie pasować (przede wszystkim) mechanika gry

Dla mnie WHB jest ok ale jeśli byłby tańszy i lepiej wyważony w pewnych miejscach  

Kto powiedział że nie grałem w Mordheima ? Grałem kiedyś i zasady mnie odstraszyły ostatecznie na turniejach.

Figsy Reapera znam są ładne ale Rackhama nie przebijają w niczym poza jakości stopu

Rzecz gustu
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

Offline Ten Gobo

Jaką armie wybrać
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 07, 2007, 10:37:17 am »
wiecie sam mialem grac w konfe ;)

jakos nie wyszlo... a najgorsze jest to co idzie teraz...malowane plastikowe figurki do kupienia w sklepach...

co do armi do battla za 500-600pln to ja swoją bretonie na 3500 kupilem za 550 blach... wiec jak sie chce to sie da ;)
trzeżcie się gniewu zielonego motłochu! // kupie limitowane modele!! w szczególności:

bsb bretki
bsb lizaków
bsb szczurków ;]

Offline Dabi

Jaką armie wybrać
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 11, 2007, 10:45:30 pm »
Cytat: "Ten Gobo"
wiecie sam mialem grac w konfe ;)

jakos nie wyszlo... a najgorsze jest to co idzie teraz...malowane plastikowe figurki do kupienia w sklepach...

co do armi do battla za 500-600pln to ja swoją bretonie na 3500 kupilem za 550 blach... wiec jak sie chce to sie da ;)


To wyjątkowo tanio ale to raczej wyjątek potwierdzajacy regułę że nawet małej armii za to nie kupi się (ciekawe w jakim stanie modele) pozatym akurat Bretonii to za nawet taką cenę bym nie chciał chyba że na wymianę za coś ciekawszego

Prepainty to coś innego co z tego wyjdzie się okaże
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

Offline Bambusek

Jaką armie wybrać
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 20, 2007, 08:07:47 pm »
Cytat: "Ten Gobo"

jakos nie wyszlo... a najgorsze jest to co idzie teraz...malowane plastikowe figurki do kupienia w sklepach...


I jakbyś poczytał inne fora poświęcone Konfrze, a nie siedział zapatrzony w WFB to byś wiedział, iż do prepaintów wielu podchodzi sceptycznie i zamierzają grać na swoich metalowych, pomalowanych modelach (o ile w ogóle będą grać w nową grę Rackhama).

Pisanie o Konfrze na podstawie tego, co Rackham obecnie wymyślił to tak, jakby pisać o serii Settlers na podstawie "Dziedzictwa Krolów". W obu grach pozostała nazwa i właściwie niewiele więcej.

 

anything