trawa

Autor Wątek: GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)  (Przeczytany 199621 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline thurion

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« dnia: Grudzień 08, 2004, 05:57:43 pm »
Witam wszystkich graczy z Trojmiasta w imieniu klubu SNOT. Post ten kierowany jest glownie do osob nie zrzeszonych w klubach (lub chcacych z róznych przyczyn zmienic swoją przynalezność klubową... :D ), poszukujacych miejsca do grania itp. Jezeli nie macie gdzie grać, albo po prostu pragniecie być w 4tym klubie w Polsce ;) to zapraszamy na spotkania klubu w każdą (prawie  ;) ) Niedziele (od godz 10.) adres:Gdańsk-Przymorze, ul. Opolska 2, osiedlowy klub „Maciuś I”.  . Szczegóły o działalności klubu znajdziecie stronie www.snot.neostrada.pl  
Wszystkie nowe twarze mile widziane!!!!

Offline thurion

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 08, 2004, 07:07:31 pm »
mam takie pytanie do modów...czy nie mozna by zrobic tego tematu przyklejonym czy cos? bo pewnie zaraz zniknie a chodzi mi o to zeby mlode osoby z 3miasta wiedzialy co i jakz WFB u nas...Bo temaru "OGloszenia" nigdzie nie widzialem...

Offline dead

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 08, 2004, 08:19:28 pm »
Tak no niestety okolice 3miasta znalazly sobie miejsce do grania - tak tak Wejherowo :P , ale jesli tylko czas pozwoli to bede wpadal na turnieje (choc najpierw trezba skonczyc armie aby wiocha nie sypac ^^"). No niestety maturka to jest wiocha totalna i tylko moge brac udzial w turniejach w Wejhu bo blisko ;( a szkoda bo fajnie graloby sie w Snocie - przynajmniej skila bym sobie podniosl :P.
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline thurion

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 08, 2004, 09:02:54 pm »
Cytat: "dead"
Tak no niestety okolice 3miasta znalazly sobie miejsce do grania - tak tak Wejherowo :P , ale jesli tylko czas pozwoli to bede wpadal na turnieje (choc najpierw trezba skonczyc armie aby wiocha nie sypac ^^"). No niestety maturka to jest wiocha totalna i tylko moge brac udzial w turniejach w Wejhu bo blisko ;( a szkoda bo fajnie graloby sie w Snocie - przynajmniej skila bym sobie podniosl :P.


Nie będe gadal ze maturka to jest nic...Bo sam to w zeszlym roku przechodzilem (bylem moze na 5ciu turniejach przez caly sezon ligowy 2003/04...). Ale jednak zaluje tego calego czasu spedzonego przy wiadomo czym...Duzo mniej czasu daloby ten sam efekt...Wiecej nie mowie zeby nie wyjsc na hipokryte :D

Offline CINEK

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 09, 2004, 09:39:07 am »
Dopiero jestem poczatkującym "graczem" (jesli mozna mnie tak nazwać, bo z zasadmi jestem troche do tyłu:)) i mam jeszcze niewielu figurek, więc nie wiem czy warto wpadać... może jak cos uzbieram konkretnego (a wolno mi to idzie - szkoła, praca itd. :cry: ) to wpadne.....

Offline thurion

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 09, 2004, 09:52:22 am »
Cytat: "CINEK"
Dopiero jestem poczatkującym "graczem" (jesli mozna mnie tak nazwać, bo z zasadmi jestem troche do tyłu:)) i mam jeszcze niewielu figurek, więc nie wiem czy warto wpadać... może jak cos uzbieram konkretnego (a wolno mi to idzie - szkoła, praca itd. :cry: ) to wpadne.....


W klubie są armie którymi można sobie pograć nie mając swojej. Tzw. armie klubowe, więc nic nie szkodzi na przeszkodzie temu żebyś wpadł pograć. W ten weekend jest turniej WFB, ale w nastepną spokojnie można wpadać :D .

A tak wogle, wpisujcie się tu wszyscy gracze z 3miasta i okolic  ;)  pokażmy tym Warszawiakom ilu nas jest :D  Zalejemy ich słoną wodą niedługo :evil:

Offline KreoL

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 09, 2004, 01:54:18 pm »
Skoro mamy sie wpisywać więc oto jestem:) puf i znikam ;)a serio to będę wpadał w niedziele,jeśli nie bede miał innych planów  :badgrin:  ;)
ie będą Mody bluzgać nas,
Ni postów nam kasować.
Dzielni my ludzie,gildiowa brać.
Offtopujemy gdzie sie da. :) ;)

Offline Sheissm@ster

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 09, 2004, 07:28:44 pm »
Jak wszyscy to wszyscy :) Gdynia wita :)
od bless the Sheissm@ster !!

Offline klimatyczny powergamer

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 09, 2004, 09:03:18 pm »
wszyscy mają mambę... mam i ja.... :badgrin:
iję póki padnę... potem piję na leżąco...

Offline Raistlin

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 09, 2004, 09:09:57 pm »
EEE skoro wszyscy to wszyscy...... mamy nawet szpiega w moderaturze ;)  :lol:
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Laurelin

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 09, 2004, 10:49:34 pm »
Ok to ja też się wpisuję, żebyście o mnie nie zapomnieli  :lol:

Offline raf

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 10, 2004, 12:58:39 pm »
Ha, ponoć w Warszawce powstają specjalne kluby i organizacje tylko dla mieszkańców 3miasta, może więc czas na tajną organizację Trójmiastowcówiokolic na Gildii? Czy jest możliwość założenia tematu na który mogą wejść tylko ci, którzy w danych personalnych podali jakieś miasto woj. Pomorskiego?  :badgrin:

Offline thurion

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 10, 2004, 05:54:23 pm »
Niech ten temat sluzy jako topic 3miejski. Gadajmy tutaj o sprawach biezacych :D  klubowych itp itd. Ja wrzuce od razu 3 grosze...glupio ze w snocie sie jakos z kosmosu ustala terminy turniejow :)   :evil:

Offline Raistlin

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 10, 2004, 08:14:56 pm »
Hej chlopaki, moze zorganizujecie cos w swieta.. np. miedzy swietami a sylwkiem.. albo mega sylwek z bitewniakami..... :badgrin:  ...... czyli troszke() ;)  zakrapiana impreza na turze :D
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline dead

GRACZE Z TRÓJMIASTA i MAŁEGO 3miasta :)
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 10, 2004, 08:18:12 pm »
U nas moze sie zorganizuje tur przed swietami - jakis border patrolik dla rozrywki ale to juz z Scimim trza ugadac :D - co wy na to ??
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)