Autor Wątek: Ogłoszenia  (Przeczytany 27053 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misha

Ogłoszenia
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 18, 2006, 09:46:26 am »
To ja odpowiem tak. Film był robiony troche z łapanki, bo musieliśmy szybko coś stworzyć, żeby się pokazać na Sesji Kół Naukowych AGH. Bogdan zrzucił z Solid Works'a złożenie części, a ja to zmontowałem i dodałem muzykę. Szczerze mówiąc to biorąc pod uwagę czas jaki poświęciliśmy to i tak wyszło w miarę dobrze : P

Do kogo film był skierowany? Do komisji na Sesji ;) A przy okazji chcięliśmy pokazać wam robota w może nieco innej formie.

Co do sponsorów, to zanosi się na to, że uczelnia pokryje prawie całe koszty... Brakuje bardzo niedużo, o ile wogóle coś. Oczywiście nadal chętnie podejmiemy współpracę z kimś z zewnątrz!

Ps. Projekt mechaniki i projekt elektroniki oba zajęły 2gie miejsca na XLIII Sesji Kół Naukowych Pionu Hutniczego AGH (każdy w swojej sekcji). Biorąc pod uwagę naprawdę wysoki poziom referatów jest to niewątpliwy sukces :) Gratulujemy ... sobie  8)

Offline misha

Ogłoszenia
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 17, 2006, 07:49:34 am »
Hmm, w całym tym zamieszaniu zapomniałem się pochwalić :)

Praca magisterska moja i Krzyśka Kanasa pt. "Wieloprocesorowy system pozycjonowania modelu robota" zostałą w minioną środę obroniona. Możecie od teraz mówić do nas "panowie magistrowie" :)

Dzięki umiejetnościom gawędziarskim i prezentacyjnym z egzaminu dyplomowego dostaliśmy po 6.0, a z całej pracy (ocena końcowa na dyplomie) bardzo dobry.

Oczywiście to dla nas nie koniec pracy. Po złożeniu części mechanicznej ruszamy do boju!

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
Ogłoszenia
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 18, 2006, 07:49:41 pm »
Kongratulejszyn!

Zaiste, bardzo dobra ocena! Nie ma to jak połączyć przyjemność z funkcjonalnością, chociaż pewnie nie jeden problem napotkaliście.  ;)
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

 

anything