trawa

Autor Wątek: ^v^ Klasyka filmu wampirzego ^v^  (Przeczytany 107165 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Błendny Komboj

^v^ Klasyka filmu wampirzego ^v^
« Odpowiedź #75 dnia: Marzec 11, 2004, 09:10:33 pm »
"Vampyros Lesbos" Jesusa Franco.
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline ^v^

^v^ Klasyka filmu wampirzego ^v^
« Odpowiedź #76 dnia: Marzec 11, 2004, 10:52:01 pm »
Co do Vampyros Lesbos to ja mam mieszane uczucia, z jednej strony fajny scenariusz ale Jesus to ma talent do pieprzenia filmow (ten i tak nalezy do najlepszych jego produkcji).
v^

Offline Delfinka

^v^ Klasyka filmu wampirzego ^v^
« Odpowiedź #77 dnia: Marzec 13, 2004, 07:52:26 pm »
Jak dla mnie to "Wywiad z wampirem" i "Dracula" Brama Stockera.
 think I'm cute
I know I'm sexy

Offline Abignale

^v^ Klasyka filmu wampirzego ^v^
« Odpowiedź #78 dnia: Marzec 13, 2004, 10:25:08 pm »
BTW w warszawskim kinie Iluzjon wyświetlana jest w marcu klasyka filmu wampirzego, ale raczej stare filmy, Wywiadu z wampirem raczej się nie spodziewajmy...
ie jestem nikim, tylko sobą. Gdziekolwiek trafiam, staję się kimś innym i nic nie możesz na to poradzić.

Ray Bradbury, "Kroniki Marsjańskie"

Offline ^v^

^v^ Klasyka filmu wampirzego ^v^
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 28, 2004, 11:34:36 am »
Ostatnio obejrzalem 4 czesci Subspecies z wytworni Full Moon (tej samej ktora wypuscila 7 czesci Puppet Master'a). Film nie zachwyca, ale niewatpliwym plusem jest to iz w calosci byl krecony w Transylvanii.
v^

Offline Comar

^v^ Klasyka filmu wampirzego ^v^
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 28, 2004, 07:58:00 pm »
1. Wywiad z Wampirem
2. Dracula (Coppoli)
3. Nosferatu Wampir
4. Cień Wampira
5. Zagadka Nieśmiertelności
-Not bad. Congratulations. Tell me, was it necessary that you kill all of them? I only told you to scare them.
-People scare better when they're dying.

Offline Frater_ALLUS

^v^ Klasyka filmu wampirzego ^v^
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 28, 2004, 08:13:13 pm »
Jesus Christ Vampire Hunter by Troma,tjaaaaaaaaaa,to jest dopiero klasyka ;>
ża! fil it,mon!

Offline Comar

^v^ Klasyka filmu wampirzego ^v^
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 28, 2004, 08:51:09 pm »
Aha byłbym zapomniał o zarąbistych anime:
Hellsing (serial)
Vampire Hunter D Bloodlust
-Not bad. Congratulations. Tell me, was it necessary that you kill all of them? I only told you to scare them.
-People scare better when they're dying.

Offline Frater_ALLUS

^v^ Klasyka filmu wampirzego ^v^
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 28, 2004, 09:59:35 pm »
Cytat: "Comar"
Aha byłbym zapomniał o zarąbistych anime:
Hellsing (serial)
Vampire Hunter D Bloodlust


a 'blood : the last vampire" ogladal? lepsze od pozycji nr 2 ale troche slabsze od 1. w sumie byloby wypasne,gdyby nie bylo takie krotkie ;/
ża! fil it,mon!

Offline Comar

^v^ Klasyka filmu wampirzego ^v^
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 03, 2004, 10:36:29 am »
Mi się Blood nie podobał. Ani kreska, ani fabuła. Niby trwa tylko godzinę ale naprawdę się wynudziłem oglądając go. Na pocieszenie mogę jednak dodać, że moim znajomym się podobał.
-Not bad. Congratulations. Tell me, was it necessary that you kill all of them? I only told you to scare them.
-People scare better when they're dying.

Offline Fenrir

^v^ Klasyka filmu wampirzego ^v^
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 03, 2004, 06:15:04 pm »
Cytuj
Jesus Christ Vampire Hunter by Troma,tjaaaaaaaaaa,to jest dopiero klasyka ;>

tego Troma nie nakrecila. NIemniej film przedni :D

Cytuj
a 'blood : the last vampire" ogladal? lepsze od pozycji nr 2 ale troche slabsze od 1. w sumie byloby wypasne,gdyby nie bylo takie krotkie ;/

Jak dla mnie raczej sredniawe. Za filmem przemawia ladna animacja i fajne sceny zabijania w wykonaniu laseczki z katana, ale fabula to juz dno.

Offline greah

^v^ Klasyka filmu wampirzego ^v^
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 03, 2004, 10:56:46 pm »
Blood: The last vampire wyroznia sie sposrod innych filmow o wampirach chyba tylko tym, ze postac krwiopijcy nie jest przedstawiona jako piekny amant, ktory zaciaga swe ofiary do sypialni ale mutanty, ktore nie maja nic wspolnego z silami nadprzyrodzonymi a ich laknienie jest raczej przyziemne. wg mnie to i sceny rozlewu hemoglobiny przemawiaja za tym filmem....reszta jest srednia

Offline śmigło

^v^ Klasyka filmu wampirzego ^v^
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 04, 2004, 03:04:09 pm »
mi sie blood ogolnie podobal, jest zdecydowanie bardziej "dorosly" niz np. hellsing,ktory szczerze to absolutnie mi sie nie podobal, wlasnie ze wzgledu na jego typowa, mangowa animacje , prosta historie i jak dla mnie to wyjatkowo sztuczne postaci. w blood oczywiscie najciekawsze sa efekty animacji komputerowej, chociaz sama fabula, jak i podejscie do wampiryzmu tez nie sa najgorsze. a vampier hunter d to juz calkiem inna ale bardzo mila historia.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Comar

^v^ Klasyka filmu wampirzego ^v^
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpień 04, 2004, 06:45:15 pm »
Cytat: "śmigło"
mi sie blood ogolnie podobal, jest zdecydowanie bardziej "dorosly" niz np. hellsing,ktory szczerze to absolutnie mi sie nie podobal, wlasnie ze wzgledu na jego typowa, mangowa animacje , prosta historie i jak dla mnie to wyjatkowo sztuczne postaci.

Mi się tam kreska z Hellsinga bardzo podobała zwłaszcza w pierwszych odcinkach, bo potem (chyba) rysownik się zmienił. A jeśli chodzi o sztuczność postaci to wydaje mi się, że to z powodu wymieszania klimatu horroru ze spaghetti westernem, w którym postacie są bardzo sztuczne i właśnie za to go uwielbiam.
-Not bad. Congratulations. Tell me, was it necessary that you kill all of them? I only told you to scare them.
-People scare better when they're dying.

Offline greah

^v^ Klasyka filmu wampirzego ^v^
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpień 04, 2004, 07:44:02 pm »
Cytat: "śmigło"
mi sie blood ogolnie podobal, jest zdecydowanie bardziej "dorosly" niz np. hellsing,ktory szczerze to absolutnie mi sie nie podobal, wlasnie ze wzgledu na jego typowa, mangowa animacje , prosta historie i jak dla mnie to wyjatkowo sztuczne postaci.
od Hellsinga nawet Hrabia Kaczula jest bardziej "dorosly" ;]. wg mnie ten tytul nie posiada nic pozytywnego....no moze odrobina humoru ale i to neizbyt wyszukanego

Cytuj
a vampier hunter d to juz calkiem inna ale bardzo mila historia.
VHD -obok Gits- posiada chyba najbardziej szczegolowa kreske chociaz postac samego D ejst troche wymoczkowata ;]

 

anything