trawa

Autor Wątek: ^v^ Klasyka filmu wampirzego ^v^  (Przeczytany 108126 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline darksphere

^v^ Klasyka filmu wampirzego ^v^
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 14, 2003, 04:30:10 pm »
Cytat: "Voytek"
a mi sie marzy na divxie nosferatu z kinskim :vampire:

Wypożycz płytę, lub lepiej kup (w sklepie internetowym najszybciej) i sobie zripuj - ale to jest piractwo  :eek:  .... i pamiętaj ,że nie wszystkie filmy o piratach się dobrze kończyły. Aż strach się bać .....

DivX podobnie jak mp3 stały się stałymi rezydentami dysków twardych
i nie ma się oczywiście oszukiwać co do tej kwestii...

Pozdrawiam!

Offline ^v^

^v^ Klasyka filmu wampirzego ^v^
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 29, 2003, 03:01:10 pm »
Piractwo, nie piractwo, co za roznica. Ciekawe ile divx'ow masz w swojej kolekcji (spojrzmy prawdzie w oczy, posiada je prawie kazdy wlasciciel komputera). Voytek - sluze pomoca.
Koniec off topic'u:>
v^

Offline radoslaw

^v^ Klasyka filmu wampirzego ^v^
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 30, 2003, 07:55:05 pm »
1.Blade (1 i 2)
2.Nosferatu
3.Dracula
4.Queen Of The Damned
efore you could "Scream"
     and way before "Last Summer..."
The Scariest name in Horror
                    was on "Elm Street"

Offline darksphere

^v^ Klasyka filmu wampirzego ^v^
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 30, 2003, 09:47:36 pm »
Cytat: "radoslaw"
1.Blade (1 i 2)
2.Nosferatu
3.Dracula
4.Queen Of The Damned

...czegoś tu nie rozumiem... ale to tylko moje zdanie ,zmień lekko kolejność... ale pamiętaj ,że to tylko moje zdanie... :twisted:

Offline Voytek

^v^ Klasyka filmu wampirzego ^v^
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 26, 2003, 06:06:49 pm »
jestem happy!!!!!
jutro!
juz jutro!~
tvp3 godz. 0:30
NOsFErATU!!!!!

^v^ ^v^
^v^

 :vampire:
ex, Drugs & CS!

Offline Abignale

^v^ Klasyka filmu wampirzego ^v^
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 27, 2003, 10:55:03 am »
Wielkie dzięki Voytek za info! Pewnie nie przejrzałabym programu i znów straciłabym okazję obejrzeć coś, na co sie czeka i czeka. (Wciąz umyka mi koło nosa "Nawiedzony dom na wzgórzu" - a tyle razy to puszczają...)

Co do klasyki kina wampirzego, to mysle sobie, że właśnie "Dracula" Coppoli. Zgadzam się, ze
Cytuj
To naprawdę klasyka ,a przedewszystkim dobre kino pełne dramturgii , smutku itp. Cieszą dobre kreacje aktorskie Anthonego Hopkinsa i Keanu Reavesa. Troszkę dogrywa wątek miłosny ,ale jak dla mnie film jest bardzo dobry. Oglądałem go z 10 razy. W sumie 9/10


No, ja widziałam go tylko raz, ale trzeba dodać, ze rzuca się w oczy przede wszystkim poetyka filmu, piękne zdjęcia, i nastrojowe sceny. Ze świeca takich filmów szukać.

Nie mogłabym też pominąć wspomnianej już wcześniej "Zagadki nieśmiertelności". Takie własnie filmy lubię - jeśli już mówimy o wampirach XX wieku. Bez zbędnej przemocy, rozlewu krwi i potworów. Zakonczenie zwłaszcza godne podziwu.

A "Wywiadu z wampirem" do tej pory nie udało mi się obejrzeć. A wciąż czekam - może TV się zlituje...
ie jestem nikim, tylko sobą. Gdziekolwiek trafiam, staję się kimś innym i nic nie możesz na to poradzić.

Ray Bradbury, "Kroniki Marsjańskie"

Offline Voytek

^v^ Klasyka filmu wampirzego ^v^
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 27, 2003, 12:33:50 pm »
Cytat: "Abignale"
A "Wywiadu z wampirem" do tej pory nie udało mi się obejrzeć. A wciąż czekam - może TV się zlituje...


POLSAT juz nie raz sie zlitowal ...
dziwie sie troche tobie ze nie widziales tego filmu- malo jest takich osob na swiecie :)
ex, Drugs & CS!

Offline Abignale

^v^ Klasyka filmu wampirzego ^v^
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 01, 2004, 03:15:19 pm »
Mało a jednak. Mam w związku z tym pytanie, licząc na to, że na to forum ludzie whodzą często i o każdej porze. Mianowicie: widziałam wczoraj v tvn reklamówki, że "wywiad z Wampirem" leci dziś - 01.01 o 22.00 na tvn. W programie natomiast jest Woo, które to Woo leciało wczoraj. Jak ktoś coś  wie to bardzo prosdzę o info, bo być może jest to okazja, żeby wreszcie osławiony "wywiad" obejrzeć. Licze na was i pozdrawiam
ie jestem nikim, tylko sobą. Gdziekolwiek trafiam, staję się kimś innym i nic nie możesz na to poradzić.

Ray Bradbury, "Kroniki Marsjańskie"

Offline Abignale

^v^ Klasyka filmu wampirzego ^v^
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 03, 2004, 07:18:03 pm »
Toż to draństwo! Wywiad z Wampirem w czwartek był jak najbardziej, ale żeby program pomieszać i nic o tym w gazecie nie napisać! A tak a propos klasyki filmu wampirzego: zakochałam się od pierwszego wejrzenia i stawiam go na 1 miejscu.
ie jestem nikim, tylko sobą. Gdziekolwiek trafiam, staję się kimś innym i nic nie możesz na to poradzić.

Ray Bradbury, "Kroniki Marsjańskie"

Offline radoslaw

^v^ Klasyka filmu wampirzego ^v^
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 26, 2004, 11:55:59 am »
Cytat: "darksphere"
Cytat: "radoslaw"
1.Blade (1 i 2)
2.Nosferatu
3.Dracula
4.Queen Of The Damned

...czegoś tu nie rozumiem... ale to tylko moje zdanie ,zmień lekko kolejność... ale pamiętaj ,że to tylko moje zdanie... :twisted:

Nie pisałem tego w kolejności "od najlepszej do nargorszej", ale "Blade" jest najlepszy. 8)
efore you could "Scream"
     and way before "Last Summer..."
The Scariest name in Horror
                    was on "Elm Street"

Offline Nihil

^v^ Klasyka filmu wampirzego ^v^
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 09, 2004, 09:59:45 am »
Stary topik ale co tam...
1. Nosferatu symfonia grozy
2. Nosferatu (z Klausem Kinsky, niestety nie pamiętam dokładnie tytułu ale wydaje mi się że był taki)
3. Cień Wampira
4. Dracula Copolli
5. Wywiad z wampirem

Teraz to już mniej klasycznie... Hellsing i Blood th last vampire, to mangi.

Moje ulubione antytypy to (tu wymieniam jak pamiętam, wszytkie je nielubie tak samo  :) )
1. Blade 1 i 2 no po prostu istny klasyk
2. Łowcy demonów
3. Królowa potępionych - po prostu trzeba mieć talent żeby spieprzyć film
eware of the light, it may take you away, to where no evil dwells.

Offline ^v^

^v^ Klasyka filmu wampirzego ^v^
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 09, 2004, 02:36:59 pm »
Cytuj

2. Łowcy demonów
3. Królowa potępionych - po prostu trzeba mieć talent żeby spieprzyć film



Zgadzam sie w pelni co do "Krolowej..", choc moja antylista pewnie wygladalaby nieco inaczej (a jak to patrz ponizej). "Lowcy demonow"? Nie znam. Wie ktos moze jaki jest oryginalny tytul tego filmu?

Obiecana antylista:
1. John Carpenter's Vampires
2. Vampires Los Muertos
3. Queen Of The Damned
4. Blade'y
5. Blood For Dracula
v^

Offline Nihil

^v^ Klasyka filmu wampirzego ^v^
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 09, 2004, 03:08:30 pm »
Celowo wprowadziłem Cię w błąd chcąc zrobić zamieszanie  :) . chodziło mi o "Łowców Wampirów". Nie wiem co mi z tymi demonami odbiło. Musiałem się gdzieś zapatrzeć... Poza tym było jeszcze dobre "kilka" filmów o draculi w których grał Saruman  :) . Wszystkie równie durne tylko tytułów nie pamiętam.
eware of the light, it may take you away, to where no evil dwells.

Offline ^v^

^v^ Klasyka filmu wampirzego ^v^
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 09, 2004, 09:41:12 pm »
Zeby wymienic tylko "Dracula - Prince Of Darkness" i "Satanic Rites Of Dracula", hammerowskie klasyki, jeden glupszy od drugiego :P  W tym pierwszym najbardziej podoba mi sie scena gdy Count potyka sie na krze i wpada pod lod (jakby latac nie umial  :lol: )
v^

Offline Abignale

^v^ Klasyka filmu wampirzego ^v^
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 11, 2004, 08:39:35 am »
Pożyczyłam sobie kiedyś Blade'a zeby obejrzeć, bo wszycy o tym mówią, to trza znać. Pierwszą i drugą część. Po godzinie pierwzej części ne wyrobiłam, drugiej nawet nie tknęłam. Może to kwestia gustu, ale fdo mnie takie mordobicie nie przemawia. Pierwsze miejce na antyliście, zdecydowanie.
ie jestem nikim, tylko sobą. Gdziekolwiek trafiam, staję się kimś innym i nic nie możesz na to poradzić.

Ray Bradbury, "Kroniki Marsjańskie"