trawa

Autor Wątek: Nawias  (Przeczytany 8563 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline yaro444

Nawias
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 23, 2003, 03:47:38 pm »
Moim zdaniem zbędny jest dział muzyczny, w którym poza tekstem o Deep purple nie bylo nic nawet przeciętnego (mocno się zdziwilem, gdy zobaczyłem recenzję płyty dresiarskiego polskiego hip hopu, no ale co zrobić - kwestia gustu) Ponadto zamieszczone  komiksy prezentują się szczerze mówiąc kiepsko, wygladają najwyzej na zrobione na nudnym wykładzie nędznym długopisem. Proponowałbym także kosztem muzyki i ksiązek spróbowac zamieścić jakiś wywiad, sprawozdanie, interesujący artykuł czy tez dział o nowościach z zagranicy. Ogólnie jednak gratuluję autorom checi, bo tych jak widzę im nie brakuje. Pozdrawiam  :)
ilq vs PDW - Słaby wielbłąd kontratakuje

Offline fjtk

Nawias
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 23, 2003, 04:04:44 pm »
Cytat: "yaro444"
(mocno się zdziwilem, gdy zobaczyłem recenzję płyty dresiarskiego polskiego hip hopu, :)




jakiego dresiarskiego? jakiego dresiarskiego?
Umysł jest jak spadachron- najlepiej działa otwarty.

Offline Abito_Galou

Nawias
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 23, 2003, 04:36:37 pm »
o gustach się nie dyskutuje więc pomine ten aspekt.
Hmmm teraz jak patrze na wyniki to widze ,że Nawias jednak się nie podoba (4 dopuszczające to nic dobrego :/ ). Na szczęście jak zauważył kolega Yaro(sław?) chęci nam nie brakuje i będziemy robić Nawias póki jedna osoba będzie go chciała czytać :)
(albo stanie sie coś innego co przerwie jego działalność).
Dążenie do doskonałości w granicach własnych możliwości.
Jako taką ciekawostke dodam tylko ,że każdemu się coś innego nie podoba  - a co innego podoba więc mam mały mętlik co do tego czego czytelnicy tak naprawdę chcą a czego nie bo zdania są skrajnie podzielone :?
size=9]*odejdę z południcą*[/size]

Offline Spajder

Nawias
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 15, 2003, 12:08:06 pm »
No właśnie. Jeden kolega z Nawiasu obiecał mi rysownika juz x czasu temu. Mam seryjkę po cztery strony na odcinek i z chęcią zamieszczałbym ją w nawiasie, ale ktoś tu zapomniał. :evil:
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline Abito_Galou

Nawias
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 15, 2003, 08:43:44 pm »
Spajder: przecież wysłałem Ci maila?
size=9]*odejdę z południcą*[/size]

Offline Abito_Galou

Nawias
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 15, 2003, 08:44:30 pm »
aha nie to inaczej. Sorry troche już gonie w piętke nie wiem kogo z kim gdzie i jak :?
w kazdym razie niejaki White Rabbit powinien się do Ciebie odezwać.
size=9]*odejdę z południcą*[/size]

Offline Spajder

Nawias
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 16, 2003, 12:42:52 am »
Ach! White rabbit, tak!
Mimo, że wspominał o Nawiasie, to nie wyglądało na to, że Ty go do mnie skierowałeś. Dzięki. Facet może dużo osiągnąć.
Tyle, że myślałem o tym, żeby ktoś robił tę parodię X-Files dla was. Tzn. Dla nawiasu.
White rabbit jest ok i prawdopodobnie zacznę z nim robić album.
Chciałbyś zobaczyć scenario do tej parodii? Jeżeli tak, to daj sygnał mi na pocztę.
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline pookie

Nawias
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 16, 2003, 12:52:38 am »
Ja tylko chciałem przypomneć, pszczółki drogie, że to nie irc. Romansujcie sobie dalej na privie.

Yours madafakin pookie
 for Pookie

Offline Spajder

Nawias
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 16, 2003, 03:23:11 pm »
ok pookie. sorki, pookie  8)
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

 

anything