Autor Wątek: Icewind Dale vs Diablo 2  (Przeczytany 7244 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anonymous

  • Gość
Icewind Dale vs Diablo 2
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 24, 2004, 11:13:14 pm »
IWD jest żałosna, ale kupiłem i przeszedłem. Fajna muzyka.
D2 - ech... tak bezsensownej gry nigdy wcześniej nie widziałem...

Offline krecik_77

Icewind Dale vs Diablo 2
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 17, 2005, 04:39:28 pm »
Ice Wind Dale jest grą STRATEGICZNĄ z elementami rpg - trzeba MYŚLEĆ i PLANOWAĆ swój każdy krok, bo za rogiem czai sie kolejna banda potworów, a czary wypstrykane, potionki wypite i spać nie ma gdzie.

Diablo II natomiast to gra dla kolekcjonerów magicznych przedmiotów - ileż godzin spędziłem zaczynając co chwilę jakiś moduł z dużą ilością skrzyń wypełnionych skarbami......

obie gry sa dobrymi ZAPYCHACZAMI ( tak w latach osiemdziesiątych nazywaliśmy co poniektóre gierki )

[mod]To się nazywa odkopywanie starych tematów :shock: Wiśnia[/mod]
Rzeczą królów jest chwała, a nie długi żywot"

Offline Zibi

Icewind Dale vs Diablo 2
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 17, 2005, 07:12:11 pm »
Zdecydowanie ID. Piekna rysowana grafika, zawodowa muzyka (nagrodzona wysoko), grywalnosc etd. Ja sie bynajmniej nie nudzilem, ukonczylem gre parokrotnie. Diablo tez baaaardzo lubie, ale dla mnie ID to klasyka.

Offline Ribald

Icewind Dale vs Diablo 2
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 17, 2005, 07:44:36 pm »
W ID muzyka jest naprawdę fenomenalna, jedna z najpiękniejszych jakie słyszałem w jakimkolwiek tworze kultury, grafika ładnie narysowana, fabuła może bez jakichś szczególnych zawijasów, ale nie ona decyduje o sukcesie tej akurat gry. Choć jak już się przejdzie parę razy, potem najciekawszym elementem gry jest tworzenie drużyny :)
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Zibi

Icewind Dale vs Diablo 2
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 17, 2005, 07:52:39 pm »
Dokladnie ;) Jak tu stworzyc druzyne lepsza niz poprzednio? :)

Offline Sukul Ankhadu

Icewind Dale vs Diablo 2
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 18, 2005, 05:44:26 pm »
Zdecydowanie Icewind Dale :) Dwójeczka też może być. Do Diablo 2 nigdy się nie przekonałam i pewnie nie przekonam :)

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Icewind Dale vs Diablo 2
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 18, 2005, 06:21:23 pm »
Jeśli mam być szczery, to tego typu ankiety mnie dobijają. Przecież to dwie różne gry...jak można je porównywać. Tak...IWD jest uznane za H&S a nie klasyczny cRPG, ale nie zestawiajcie tego z klasykiem (dobra, sequelem klasyka) gatunku. Przecież to kurcze herezja...i to potworna.

Luuuudzie... :?

Squall

  • Gość
Icewind Dale vs Diablo 2
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 18, 2005, 06:33:17 pm »
Głos na Diablo 2. Grałem w ID ale jakoś mnie nie wciągnęło. Diablo zaś jest bardzo przyjemną grą, i mimo że dosyć monotonną, potrafi przykuć do monitora na długie godziny.

Offline Darth_Revan

Icewind Dale vs Diablo 2
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 07, 2005, 10:29:31 pm »
Obydwie gry bardzo mi się podobały. Mimo wszystko nie potrafię ocenić która jest lepsza - w ID2 trzeba było jednbak trochę strategicznego podejścia a w diablo2 szło się do przodu i eliminowało kolejne hordy potworów. Więc nie oddaje głosu w ankiecie i tak będzie najlepiej ;)

Offline misio141

Icewind Dale vs Diablo 2
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 08, 2005, 11:22:04 am »
Icewind Dale mnie bardziej wciągnął niż Diablo2, ale obie gry przeszedłem z wielką frajdą. A muzyka najbardziej podobała mi sie w pierwszym Diablo :D
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline Aken

Icewind Dale vs Diablo 2
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 09, 2005, 12:17:31 pm »
Ja miałem okazję zagrać w te obie gry i bardziej przekonałem się do Diablo 2. Głos na D2.

Offline Peter

Icewind Dale vs Diablo 2
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 09, 2005, 12:46:10 pm »
Mi tam bardziej diablo pasuje od ID. Przeszedłem obje gry ale ID było nudne.
Ja tam jestem miłośnikiem BG i to jest kultowa Gra ID jest tylko próbą imitaci BG moim zdaniem kompletnie nie udana ale to tylko moje zdanie
url=http://profile.xfire.com/Mordimer121][/url]

Offline Draugdin

Icewind Dale vs Diablo 2
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 09, 2005, 12:46:39 pm »
Przecież tych dwóch gier nie można ze sobą porównywać. To są zupełnie dwa odmienne gatunki.
Grałem w Baldur Gate i jeste super. Grałem w Diablo i Diablo 2 LOD i gra jest jak dotąd niedościgniona pod wieloma względami ale nie można ich porównywać.
To już prędzej Diablo i na przykład Sacred.
here is no better Magic than Steel...

Offline greah

Icewind Dale vs Diablo 2
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 09, 2005, 02:21:56 pm »
pod względem grywalności bezapelacyjnie Diablo - ok. 60 ukończeń 2 (wliczając po 3 ukończenia na postać) i ok. 40 ukończeń 1 chyba coś znaczy

pod względem fabuły - pas. w diablo "idz zabij baala" a w icdw "idz zabij blizniaki". zero wątków pochodnych jak chociażby te ze zmianą kształtu w bg2

pod względem "erpegowatości" - idwc....bo diablo z rpg to najwyżej na półce leżało

głosować nei głosuję, bo jaki sens zestawiać ze sobą dwie tak różne gry. to tak jakby zrobić vs. z tetrisem i wolfensteinem

Offline Ribald

Icewind Dale vs Diablo 2
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 10, 2005, 02:06:24 pm »
Gry można jak najbardziej ze sobą porównywać. ID I było odpowiedzią Black Isle na Diabełka. Dwójka to już troszkę coś innego, bo chodziło głównie o testowanie w praktyce nowej edycji D&D
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam