Autor Wątek: Icewind Dale vs Diablo 2  (Przeczytany 7265 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arakon

Icewind Dale vs Diablo 2
« dnia: Listopad 22, 2004, 10:36:47 pm »
Co według was jest bardziej wciagającą grą i dlaczego?
Arakon pozdrawia was!!!! 8)
rakon pozdrawia

Offline SquizzZ

Icewind Dale vs Diablo 2
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 22, 2004, 11:55:59 pm »
W ID grałem przez 15 minut, Diablo II przeszedłem (jak na hack'n'slasha niezłe)...
Ale nie zagłosuję, bo obie gry wzbudzają we mnie mieszane uczucia... W przypadku D2 nie odpowiada mi konwencja (ogólnie nie lubię hack'n'slashów), zaś ID jest IMO średnim (delikatnie rzecz ujmując) cRPG-iem... (czyli konwencja dobra, tylko jako cRPG cieniutkie...)

Podkreślam, to wszystko IMO... :)

Za niedługo będzie drugie podejście do ID, więc może się jeszcze przekonam do tej gry...
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

Offline Wosho

Icewind Dale vs Diablo 2
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 23, 2004, 08:39:00 am »
Co to za porównanie...
Przecież to zupełnie inne gry... :bored:

Offline Ibram

Icewind Dale vs Diablo 2
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 23, 2004, 08:46:56 am »
Obie sa durne do kwadratu.
D2 przeszedłem z sentymentu dla wielkiego i boskiego klimatu jedynki. Jakoś się gra ale w pewnym momencie staje się to monotonne...

ID jest nudne jak flaki z olejem.
Zero w tym wszystkim ładu i składu - taki baldur tylko mniej ciekawy bo całą fabuła i questy są ograniczone do pójdź-zabij-wróć.
Strasznie mnie denerwowało to, ze ta durna gra miałą sequel a taki Torment nie.
zy opowiadasz się za polskim modelem głębokiej demokratyzacji życia politycznego, której celem jest umocnienie samorządności, rozszerzenie praw obywateli i zwiększenie ich uczestnictwa w rządzeniu krajem?

Offline Arakon

Icewind Dale vs Diablo 2
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 23, 2004, 09:47:45 am »
Wosho wcale sie z toba nie zgodze te gry sa bardzo do siebie podobne w oby dwuch zadania ogranczja sie do przyniesc idzi zabij tak jak kolega wspomniał.Dużo osób przyrownuje Icewinda Dale do Diablo 2. 8)
rakon pozdrawia

Offline Kmicic

Icewind Dale vs Diablo 2
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 23, 2004, 09:58:20 am »
Icewind Dale - Dungeons & Dragons, Forgotten Realms, Infinity - czego chcieć więcej ???
ORONA 1973 KIELCE

Offline High Elf

Icewind Dale vs Diablo 2
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 23, 2004, 03:01:59 pm »
Ja osobiście sporo zagrywałem się w IWDI i II. Diablo zupełnie mi się nie podobało, choć to wg wielu bardzo dobra gra.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Arakon

Icewind Dale vs Diablo 2
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 23, 2004, 03:30:06 pm »
High Elf popieram cie ja sam dużo grywam i Icewind Dale 1 ale zdenerwowało mnie jedno że nie można zimportować postacie z jedynki do dwójki.Mam pytanko grasz na necie w Icewinda Dale??? 8)
rakon pozdrawia

Offline Ibram

Icewind Dale vs Diablo 2
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 23, 2004, 04:04:38 pm »
Cytat: "Kmicic"
Icewind Dale - Dungeons & Dragons, Forgotten Realms, Infinity - czego chcieć więcej ???


Fabuły?
Wrażenia że twórca gry ma Cię za coś wiecej niz troglodytę z paluchem na myszce?

Nie to aby z D2 było lepiej. To tak ogólnie.
zy opowiadasz się za polskim modelem głębokiej demokratyzacji życia politycznego, której celem jest umocnienie samorządności, rozszerzenie praw obywateli i zwiększenie ich uczestnictwa w rządzeniu krajem?

Offline wiśnia

Icewind Dale vs Diablo 2
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 23, 2004, 06:47:12 pm »
Cytat: "SquizzZ"
IMO średnim (delikatnie rzecz ujmując) cRPG-iem... (czyli konwencja dobra, tylko jako cRPG cieniutkie...)


Część ludzie nie bawi się w delikatność i nazywa ID h'n's  :)

I znów głosu nie oddam, bo trudno porównywać dwie tak różne gry.
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline horsie

Icewind Dale vs Diablo 2
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 24, 2004, 10:48:50 am »
Bez sensu ankieta. Nie zagłosuję, a obie gierki lubię.

Offline Raven

Icewind Dale vs Diablo 2
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 24, 2004, 02:49:56 pm »
A ja zagłosuję. Na Diablo 2. Spędzałem nad tą gierką dłuugie godziny mimo jej prymitywności. Przednia zabawa takie naparzanie potworków. Miłe wesołe i odprężające lepiej niż nie jeden Fpp. A ID to jak dla mnie profanacja silnika infinity i porażka Bioware. Tragicznie nudna gra. I o ile jeszcze ID2 trzyma pewien poziom, to ,,jedynka" była straszna!! Walki nie wymagały ani szczególnych umiejętności taktycznych (nie to co BG2),ani nie dawały takiej morderczej radochy jak te z diablo. I a propos fabuły. Diablo2 miało ciekawszą niż icewind dale :)
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline SoCiu

Icewind Dale vs Diablo 2
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 24, 2004, 03:09:52 pm »
IWD jest tak nudne że...skończyłem grać pod koniec gry, i przeszedłem drugi raz morrowinda z dodatkami :lol: .A D2 przeszedłem pare razy(z LoD robi się z gniota coś grywalnego).Więc jednak d2.Heh ale co z tego,I  Diablo1 rulez klimacik&muzyczka na tamte czasy mistrzostwo.
ww.s.p.glt.pl

Offline SquizzZ

Icewind Dale vs Diablo 2
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 24, 2004, 08:56:48 pm »
No ba! Diablo I był swego czasu nie lada wydarzeniem (zwłaszcza jeśli chodzi o mega-hiper-rewelacyjny klimat, ta muzyka... !!!), dwójkę przeszedłem tylko z sentymentu... (hihi, Ibram, tak jak Ty z tego co tu czytam... :giggle: )
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

Offline Corum

Icewind Dale vs Diablo 2
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 24, 2004, 10:35:00 pm »
Diablo 2 - ta gra pochlonela jakis rok mojego zycia. Te mozliwosci rozwoju postaci, ta wspaniala brac battlenetowa, ten swiat, te bronie, te potwory itd itp

IWD tez kupilem, przeszedlem i lubie do tej pory, ale w porownaniu do innych gier na infinity nie wypada najlepiej.

 

anything