trawa

Autor Wątek: Zakon Mrocznego Świtu  (Przeczytany 7779 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ibram

Zakon Mrocznego Świtu
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 24, 2004, 09:18:45 am »
Jak dla mnie Baldur2 i Torment.

W Morrowinda nie grałem zbyt długo bo odmówil współpracy na moim sprzęcie  :( .
Reszta średnio mnie zaciekawiła. D1 było wielkie, D2 było mierne. Tyle, że to średnio erpegi i średnio ambitne.
zy opowiadasz się za polskim modelem głębokiej demokratyzacji życia politycznego, której celem jest umocnienie samorządności, rozszerzenie praw obywateli i zwiększenie ich uczestnictwa w rządzeniu krajem?

Offline surmik

Zakon Mrocznego Świtu
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 24, 2004, 09:24:54 am »
Daggerfall: spedzilem przy niej najwiecej czasu. Mimo wszystkich swoich glupot i bledow dla mnie byla o wiele lepsza niz Morrowwind, ktory byl szary, brudny i nieciekawy...
Pozdrowienia,
Marek

Offline Jolo

Zakon Mrocznego Świtu
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 24, 2004, 09:35:28 am »
[off-topic mode on - potem sam się za niego zbesztam :) ]

surmik - oż Ty niecny! właśnie zauważyłem, jak wrednie zmieniłeś sobie adres w podpisie :) Od dziś Bill G. dostaje 4 mln maili spamu + 1 :)

[off-topic mode off]

[besztanie mode on]
Jolo Ty paskudny, zółtorogi, niebieski bagnołazie! Nie tolerujemy tu off-topików, bo doniosę na Ciebie do głównego inkwizytora - Niebieskiej Futrzakowatości!
[besztanie mode off]
i]Blue Moose find a new world...[/i]

Offline horsie

Zakon Mrocznego Świtu
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 24, 2004, 09:36:45 am »
PEJCZ!!! :mrgreen:

Offline Arakon

Zakon Mrocznego Świtu
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 24, 2004, 12:23:58 pm »
Witajcie mam do was pytanko co to jest na marginiesie Kotor czy to rpg fantsy jaka jest grafika i fabul tej gry czy jest dobra? Ludzie powiedzcie mi coś o niej!!!!
Do nigogo nie mam żalu o zmiane ankiety modyfikujcie jak chcecie:)
Arakon pozdrawia!!!
rakon pozdrawia

Offline Arakon

Zakon Mrocznego Świtu
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 24, 2004, 12:25:54 pm »
Co to jest ten Kotor ludzie powiedzcie mi nigdy to niegrałem opiszcie troche te gry.
A do modyfikacji ankiety nie mam zazłe jak chcecie wlepiajcie swoje najleprrze tytułu .
niech RPG bedzie z wami!!! 8)
rakon pozdrawia

Offline horsie

Zakon Mrocznego Świtu
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 24, 2004, 12:53:14 pm »
Arakon--->KoTOR to Knights of the Old Republic, z serii Star Wars... I na drugi raz, nie pisz dwóch treściowo bardzo podobnych postów..

Offline Deytonus

Zakon Mrocznego Świtu
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 24, 2004, 05:40:30 pm »
A jeśli pytasz się najpierw, jaka jest grafika, a potem o fabułę, to nie wiem, w jakie rpg ty grasz . A może to tak przypadkowo ?

KoTOR jest oparty na drugim systemie D&D w praktye wygląda to na podobne w założeniach do Neverwinter Nights . Kapisz ?

Offline Kmicic

Zakon Mrocznego Świtu
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 26, 2004, 01:33:11 pm »
Tibia jest a nie ma TORMENTA - jedno słowo - paranoja!!!

[mod] Że niby czego nie ma? :P [/mod]
ORONA 1973 KIELCE

Offline Draugdin

Zakon Mrocznego Świtu
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 10, 2004, 05:45:03 am »
KOTOR też jest niezły.
here is no better Magic than Steel...

Offline horsie

Zakon Mrocznego Świtu
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 12, 2004, 12:20:42 pm »
E tam, dla mnie KotOR jest lipny. Generalnie te crpgi w 3d doprowadzają mnie do szału. Nie cierpię ich :evil:  :)

Offline zaan

Zakon Mrocznego Świtu
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 21, 2004, 11:59:14 am »
Ciekawie sformułowany temat  ;)

Moim zdaniem najlepszym crpg'iem jest morrowind. Żadna gra mnie tak nie wciągnęła oraz nie urzekła swoim rozmachem, wolnością, złożonością świata, grafiką (po wgraniu podrasowanych textur), modami, modami, modami. Fakt, że po pewnym czasie morek robił się monotonny i łatwy, ale tak to jest z grami, które nie mają końca.

Obecnie trudno mi się przekonać do innego crpga. Gdy zaczynam w niego grać, to już czuję te ograniczenia, których nie było w morrowindzie.

Jeszcze parę słów odnośnie magii w grze. Z żalem, ale trzeba to powiedzieć, że została ona potraktowana po macoszemu.
img]http://img210.imageshack.us/img210/9839/vgbar30jq.gif[/img]

 

anything