Autor Wątek: GTA: San Andreas  (Przeczytany 9322 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SeeMoon

GTA: San Andreas
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 03, 2005, 01:36:33 pm »
A ja poczekam na wersje PC, na PS2 wygląda jak dla mnie za słabo. (TV 28" flat)
ail Eris! Hail Dyskordia! Hail RMSS!
Zachwalają życie jak prostytutka miłość.

Offline kartofel

GTA: San Andreas
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 04, 2005, 07:24:05 pm »
Cytat: "SickBastard"
nie chcę ci psuć dobrego humoru, ale to co twój kolega ściąga to najprawdopodobniej obraz gry z wersji na PS2. współpracuje z jedną z największych w Polsce stroną (link w pierwszym poście, zajżyj tam - jest podane kiedy można się spodziewać SA na PC w Polsce) , która jest tylko i wyłącznie o GTA i jestem z newsami na bierząco. GTA:SA jest obecnie dostępna tylko na PS2.

Niestety miałeś racje :(  Poprostu kumpel ściągnął plik o nazwie GTA San Andreas, a to był Silent Hill 4. Niestety bede jeszcze musiał poczekac!
ALCEROWICZ MUSI ODEJŚĆ !!!

Offline Aver

GTA: San Andreas
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 04, 2005, 09:52:27 pm »
Cytuj
Niestety miałeś racje  Poprostu kumpel ściągnął plik o nazwie GTA San Andreas, a to był Silent Hill 4. Niestety bede jeszcze musiał poczekac!


Życzę ci abyś nigdy nie zagrał w GTA SA.

Pozdrawiam :D Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

Offline bufaloxxx

GTA: San Andreas
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 04, 2005, 10:01:05 pm »
Cytat: "Aver"
Cytuj
Niestety miałeś racje  Poprostu kumpel ściągnął plik o nazwie GTA San Andreas, a to był Silent Hill 4. Niestety bede jeszcze musiał poczekac!


Życzę ci abyś nigdy nie zagrał w GTA SA.

Pozdrawiam :D Aver


czemu jesteś taki okrutny ;) przecież to on nie ściagał tylko kumpel.
Trzeba czekać do maja i nikt mnie od kompa nie oderwie :badgrin:
zasem, kiedy jesteś smutny, nikt nie widzi twojego strapienia....
Czasem, kiedy płaczesz, nikt nie widzi twoich łez...
Czasem, kiedy jesteś szęśliwy, nikt nie widzi twojego uśmiechu...
Ale weź tylko pierdnij...

Offline SickBastard

GTA: San Andreas
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 05, 2005, 10:59:42 am »
Premiera tej gry planowana jest na 7 czerwca 2005r. ;)

Internetowy sklep Ultima.pl obniżył cenę przed premierowych zamówień Grand Theft Auto: San Andreas na peceta ze 129 do 109 zł! Wszyscy, którzy zamówią przed premierowe egzemplarze gry zaoszczędzą 20zł!


http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=2581

Offline kingquest

GTA: San Andreas
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 21, 2005, 11:31:24 am »
Jajku już nie moge się doczekać kiedy wyjdzie. A to jeszcze tyle czasu!!!

Offline Łacoo

GTA: San Andreas
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 11, 2005, 09:13:59 pm »
A ja slyszałem ze nie tak prędko wyjdzie na PC ale powiem wam ze tez bym chciał juz w to se zagrac na kompie :)
sZyStKo JeSt SpOkO...

Offline kingquest

GTA: San Andreas
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 12, 2005, 07:26:34 am »
Mi się jednak zdaje że wydadzą grę zgodnie z terminem, bo przecież to będzie konwersja z playa , czyli, że gra nie będzie robiona od podstaw i krócej im zejdzie i wyjdzie 7 czerwca tak jak planują.

Offline chleback

GTA: San Andreas
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 21, 2005, 01:31:37 pm »
Oi... Dałbym wiele żeby pogiercować sobie w San Andreas na PeCetku moim... cóż poczekamy zobaczymy :cry:
ybierz czerwoną pigułkę...

Offline yasiu210

GTA: San Andreas
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 22, 2005, 06:56:21 am »
Witam
Moim skromnym zdaniem sadze ze to bedzie kolejna kicha ktora bez modow znudzi sie po miesiacu grania. Z tego co widzialem skreeny to grafa niewiele sie zmienila. Jedna rzecz moze byc fajna to tworzenie postaci:D podchodzi z tego co wiem pod rpg'owe kreacje postaci.
niej przemocy więcej gwałtów.

Offline SquizzZ

GTA: San Andreas
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 22, 2005, 06:13:47 pm »
Ostatnio czytałem, że twórcy Rockstar Games dostali za GTA:SA wewnątrzbranżową (przyznawana przez twórców dla twórców) nagrodę, za "wkład w rozwój gier komputerowych", więc raczej nie powinno być tak źle. Zapewne jak zwykle - poczekamy, zobaczymy... ;)
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

 

anything