trawa

Autor Wątek: GTA: San Andreas  (Przeczytany 8868 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SickBastard

GTA: San Andreas
« dnia: Listopad 21, 2004, 11:46:00 am »
Ci co mają PS2 mogą już śmigać w najnowsze dziecko ze stajni RockStar Games: GTA:SA..., więc pytam was Forumowicze:
- Graliście już?
- Jakie są wasze odczucia co do tej gry? (to do tych co grali)
- Czy wiecie moze dokładnie kiedy będzie wersja na PCeta, bo już spotkałem się z kilkoma terminami: wiosna 2005, czerwiec 2005, trzeci kwartał 2005... i już sam nie wiem co i jak.
- Czy tak jak ja też nie możecie się doczekać kiedy wcielicie się w rolę gangstera i zawojujecie Zachodnie Wybrzeże?


osobiście to marze by zasiąść za padem w ręku i pograć kilka godzin. Miałem możliwość przez kilka minut pośmigać w Empiku i podobała mi się.
Na forum gtasite.net, na którym też sobie dyskutuje, już kilka osób grało i wszystkie opinie są bardzo pozytywne. Nie chce zdradzać sekretów, bo są ludzie, którzy wszsytko chcą odkrywać sami, ale tych co są zainteresowani zapraszam na tą strone i na to forum.

Offline Raven99

GTA: San Andreas
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 21, 2004, 11:54:10 am »
Ja podobnie - widziałem w Empiku i mi się podobało :)
ar never changes...

Offline zim

Re: GTA: San Andreas
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 21, 2004, 01:23:44 pm »
Cytat: "SickBastad"

- Czy wiecie moze dokładnie kiedy będzie wersja na PCeta, bo już spotkałem się z kilkoma terminami: wiosna 2005, czerwiec 2005, trzeci kwartał 2005... i już sam nie wiem co i jak.

poki co oficjalna data premiery podawana przez dystrybutora to maj'05
sam jeszcze nie gralem ...poki co chce skonczyc LOTR: The Third Age. pozniej sie biore za GTA SA
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline Kmicic

GTA: San Andreas
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 22, 2004, 11:45:01 am »
Co ja bym dał, żeby móc już w to sobie pograć :P
ORONA 1973 KIELCE

Offline kartofel

prawda czy fałsz???
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 24, 2005, 07:40:11 am »
Ktoś mi powiedział że GTA San Andreas pojawi sie w sklepach (nie wiem czy w Polsce czy USA) już w maju. Czy to jest prawda? Prosze oświećcie mnie :!:

(post dołączony do właściwego tematu) [Wiśnia]
ALCEROWICZ MUSI ODEJŚĆ !!!

Offline kartofel

GTA: San Andreas
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 24, 2005, 08:17:11 am »
Za tydzień bede miał GTA San Andreas :badgrin:  Kumpel od dwóch tygodni ściąga z neta tą (miejmy nadzieje) wspaniałą gre :D
ALCEROWICZ MUSI ODEJŚĆ !!!

Offline SickBastard

GTA: San Andreas
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 24, 2005, 10:39:35 am »
chiałbym cię uświadomić, że prace nad wersją PC jeszcze trwają. nie zdziw się jak twój kolega ściągnie z netu wersję na konsolę PS2 ;)

Offline kartofel

GTA: San Andreas
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 24, 2005, 11:15:20 am »
Nie wiem co ściąga ale to na pewno nie jest wersja na PS2. Może to jest jakieś poszerzone demo albo niedopracowana pełna wersja. Poczekam i zobacze :badgrin:
ALCEROWICZ MUSI ODEJŚĆ !!!

Offline SickBastard

GTA: San Andreas
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 24, 2005, 05:24:48 pm »
nie chcę ci psuć dobrego humoru, ale to co twój kolega ściąga to najprawdopodobniej obraz gry z wersji na PS2. współpracuje z jedną z największych w Polsce stroną (link w pierwszym poście, zajżyj tam - jest podane kiedy można się spodziewać SA na PC w Polsce) , która jest tylko i wyłącznie o GTA i jestem z newsami na bierząco. GTA:SA jest obecnie dostępna tylko na PS2.

Offline SquizzZ

GTA: San Andreas
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 24, 2005, 07:04:45 pm »
No ja tylko przypomnę, że postowanie na forum nie jest czynnością anonimową*, zaś moderatorom średnio uśmiecha się perspektywa ewentualnego "utrudniania śledztwa". :P

Pozdrawiam.

* podobnie jak większość usług w Internecie, np. przeglądanie stron WWW
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

Offline Draugdin

GTA: San Andreas
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 29, 2005, 11:47:21 pm »
A czy wiadomo kiedy to wyjdzie na PC???
here is no better Magic than Steel...

Offline Marek G.

GTA: San Andreas
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 30, 2005, 03:28:17 pm »
Ja miałem przyjemnośc grania na PS2... fra jest miodna, mapa OLBRZYMIA , misje ciekawe... Mocno przebija Vice City
"Pray they don't take you alive"

Offline wiśnia

GTA: San Andreas
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 31, 2005, 09:20:09 pm »
Piecowa wersja ma mieć swą premierę 10 czerwca.
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline zx

GTA: San Andreas
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 01, 2005, 04:21:47 pm »
Ja powiem, że tylko rozmawiałem z kolegą, który grał i z tego co mówił to był ZACHWYCONY. Dokładnie, nawijał i nawijał jakie to SA dobre, piękne ciekawe, ile opcji, możliwości itd... więc chyba coś w tym musi być :) Czekamy...

Offline rorkboy

GTA: San Andreas
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 03, 2005, 12:15:37 pm »
ja posiadam ps2 i san andreas bez przerwy od dwoch miesiecy. to gra tego kalibru ze zamiast czekac jak glupek na wersje na pc lepiej wyrzucic szesc stowek na konsolke
ttp://pocztowki.blox.pl

 

anything