trawa

Autor Wątek: <ngc|Counter Strike 2D  (Przeczytany 57140 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline śmigło

<ngc|Counter Strike 2D
« dnia: Listopad 19, 2004, 03:10:07 pm »
dla wszystkich , ktorzy grali w cs'a, i za ta gra przepadali bedzie to fajny powrot do korzeni (wersje 1.4 i 1.5) i niezle jaja, a takze oderwanie sie od "typowych" shooterow. cala reszta tez niech sprobuje, bo gra ma same zalety. wystepuja dwa tryby - multiplayer (mozna grac przez net, malo tego kazdy moze zalozyc sobie serwer, jesli chce to nawet z haslem. zaprosic znajomych i grac) i gra z bot'ami (dobra na poczatek, zeby sie zorientowac jak to chodzi i poznac mapy - chociaz starzy wymiatacze cs'owi pewno map poznawac nie beda musieli ;)). link do oficjalnej stronki projektu : http://www.cstrike2d.de.vu/ gra do pobrania za darmo, w dziale "get cs2d". trzeba pobrac najpierw wersje 0.0.3.2. a nastepnie update do wersji - 0.0.3.3. jesli nie dzialaja mirrory, to pod mirrorami jest "related links" i tam sa kolejne mirrory (:)). wszystko jest spakowane rarem albo zipem - instalka to ok. 5mb, patch upgradeujacy ma 800kilo.
rozpakowujecie na twardzielu, wklejacie pliki z patcha do folderu wersji 0.0.3.2. zamieniacie wszystkie pliki (ktore komp bedzie chcial zamienic) i klikajac na plik .exe wchodzicie do gry! bez instalowania itp. proste i grywalne. podejrzewam, ze smiga fajnie nawet na zwyklym modemie 56k.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline wiśnia

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 19, 2004, 06:41:55 pm »
Grałem już znacznie wcześnie, niezły ubaw :)
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Piter

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 19, 2004, 11:46:42 pm »
Panowie, zacne to !
Trzeba by ustawic jakiegos mecza !!
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline surmik

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 20, 2004, 08:26:44 am »
To na kiedy sie umawiamy? :D
Pozdrowienia,
Marek

Offline śmigło

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 20, 2004, 09:05:45 am »
o ja bardzo chetnie! trzeba by tylko zebrac pare osob zeby chociaz po 3 na strone byly, zakladamy sobie serwer powiedzmy "gildia" z haslem... do ustalenia  :), zeby nam sie nikt z zewnatrz nie wpakowal, nicki takie jak na forum... i gramy. tylko by trzeba jakis termin ustalic z wyprzedzeniem zeby wszyscy sie stawili i mieli troche czasu zeby pograc.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Piter

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 20, 2004, 10:10:22 am »
Dobra wiec. Ja jestem do dyspozycji od srody wieczorem az do niedzieli. W poniedzialek i wtorek siedze na uczelni, ale gdzies tak od 20 moglbym pyknac.
A juz najlepiej to kolo 0.00 - 2.00.
Zajmuje slot terrorysty:)
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline śmigło

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 20, 2004, 10:24:45 am »
ja jestem nocnym stworem wiec godziny 0.00-2.00 jak najbardziej mi pasuje - codziennie... i tak wczesniej spac nie chodze :). no to czekamy na wiecej chetnych.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Piter

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 20, 2004, 11:54:11 am »
To co, moze dzis jakis sparing na rozgrzewke, powiedzmy o 0.00 ??
Terrorysta nr 1 zglasza gotowosc bojowa.
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline surmik

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 20, 2004, 01:23:16 pm »
Bede o 0:00. Moj nick surmik.
Pozdrowienia,
Marek

Offline śmigło

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 20, 2004, 01:47:35 pm »
dobra to ktokolwiek bedzie pierwszy o 0.00 dzisiaj niech postawi serwer "gildia" z passwordem "gildia", niech tak bedzie np na 6 graczy max, zeby lagow nie bylo, no chyba, ze macie jakies mocne lacze dsl :)
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Piter

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 20, 2004, 02:53:51 pm »
Tylko co panowie w 3 gramy ? Jeszcze jedna osobe trzeba by bylo dokooptowac zeby bylo po rowno.
Ustalmy jeszcze druzynki zeby od razu bylo wszystko jasne. Po raz kolejny mowie ze jestem terrorysta. Kto ze mna ?
W "normalnego" cs'a gralem dosc dawno wiec mapek nie kojarze - niech zakladajacy serwer wybierze jakas pomniejsza mapke zebysmy sie potem nie szukali 15 minut.
Allah Akbar !! :)
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline SquizzZ

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 20, 2004, 03:49:33 pm »
Ściągnąłem, zainstalowałem, odpaliłem...
Jeśli nie bedę miał lagów, to może się dołączę... :)

Btw. mała czerwona kreska przy pingu to dobrze (bo mała) czy źle (bo czerwona) ? :mrgreen:
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

gość1

  • Gość
...
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 20, 2004, 04:21:40 pm »
mam od czasu pojawienia sie cs2d na csbanana.com mam go=p w miedzy czasie apdejcik byl=p jak bedzie jakis tim tez bym sobie zagral byl=d

moj nickor: coen albo Deathscythe albo Alucard

pozdro zi@@@m=d

Offline śmigło

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 20, 2004, 07:45:02 pm »
na poczatek najlepszy jest de_dust, bo to mapa nie az tak duza, ale za to bardzo grywalna.
czerwona kreska oznacza chyba, ze ping jest duzy ibeda lagi, najlepiej jest jak sie wszystko swiecie na zielono(albo zolto ?). mi tam wszystko jedno w, ktorym teamie jestem. jak cos to sie poprzerzucamy w czasie gry.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline surmik

<ngc|Counter Strike 2D
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 20, 2004, 07:53:10 pm »
No to mamy w porywach do 5 osob :o)
Pozdrowienia,
Marek