Autor Wątek: jedno Forum Komiksu ???  (Przeczytany 15976 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Clayman_

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 22, 2003, 07:14:57 pm »
czy nie wspominales abitou ze na stronie wraka bedzie forum?pewnie wlasnie to bedzie idealne
ale ja nie o tym
Cytuj
Forum pod Serwisem Komiksowym - to wyjście też mi odpowiada

ok,niech warlock robi sobie na zdrowie kolejne forum,tylko po co o to tyle dyskusji?
Cytuj
Ujednolicenie napewno "ujednolici" też w pewnym stopniu komiksiarzy

tego nie rozumiem ale czuje ze to jakas glupota
Cytuj
Jeżeli to "jedno" Forum zdobędzie renomę to wydawcy nie będą mogli się z nami nie liczyć... a nawet jeżeli nie z ogólem to napewno z cobardziej znanymi i cenionymi użytkownikami

dlaczego to wlasnie tamte forum mialoby zdabyc taka renome a nie np:forum wraka?
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Abito_Galou

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 22, 2003, 07:55:50 pm »
oi ioi ioi

najpierw Clayman_: Możew byc Forum Wraka ,ale na "dzień dzesiejszy" ,ze tak to ujme nie ma tego Forum ,a jezeli ma być tak "szybkie" jak ostatnio no to cóż...

Teraz reszta:

pisałem już o tym i to w tym topiku nawet. Mój główny zarzut dla tego Forum to samo to ,ze nie jest to Forum stricte komiksowe - mamy swoja małą działeczkę wydzieloną ,ale czy to Was zadawala? (jak tak to dziękuje nie mam więcej pytań) bo mnie nie.
Przedwwszystkim niech to bedzie Forum komiksowe z sensowynm podziałem kategorii i tematów.
Tego tutaj nie ma i nikt mi nie wmówi. Jeżeli nie wiecie o co mi codzi to zobaczcie tu: www.budo.net.pl/forum
moim małym marzeniem jest komikoswy odpowiednik powyższego.
Jezeli zrozumiecie ten główny zarzut to chyba już nie musze wymieniać szczegołów...
size=9]*odejdę z południcą*[/size]

Anonymous

  • Gość
jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 22, 2003, 08:01:10 pm »
a ja powtorze, to co juz kiedys pisalem na wraku - to by bylo za duze rozdrobnienie, nie jestesmy usa z setkami nowosci co miesiac, zeby rozbijac sie na tyle kategorii; wchodze codziennie na forum i miga mi 6-7 nowych topikow -- gdyby bylo ich 40 to taki podzial mialby sens

Offline Abito_Galou

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 22, 2003, 08:42:43 pm »
sęk w tym ,że byloby ich 40 i więcej.
Bo jak pisałem wcześniej chciałbym też aby Forum zawierało w sobie Mange i "Thorgale" że tak sie wyraże a to by napenwo zapewniło "oborty".
No ale w Polsce większość jednak kocha podział :manga vs reszta świata" (inny rozdrabniają to na europa ,ameryka czy jeszcze inaczej).
Wiadomo ,kreska inna itd. ale to wciąż komiks więc dlaczego nie miałby być an Forum komiksowym?
size=9]*odejdę z południcą*[/size]

Anonymous

  • Gość
jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 22, 2003, 10:42:52 pm »
sam sobie przeczysz, chcesz zlikwidowac podzialy dzieląc/rozdrabniając forum komiksu?  :?

Offline Abito_Galou

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 23, 2003, 08:19:55 am »
no cóż,brxmi absurdalnie ale to nie do końca tak - Ty to tsak przedstawiłeś :)
nie chce nic likwidować - chce zrobić nowe - tworzenie/likiwdacja - raczej przeczą sobie. Rozdrobnić? Czy podział na Wraku Wam przeszkadzał?
chodzi mi o taki podział. No ,coś w tym guscie. Zresztą nawet pisałem jak ja bym widział ten podział.
size=9]*odejdę z południcą*[/size]

Offline grze.hu

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 24, 2003, 12:04:02 pm »
Cytat: "pookie"

Więcej zależy od dobrych chęci wydawców. Przykładem koronnym FM.
.


wierzysz w dobre checi Egmontu, Amberu, Motopolu itd. ???
kiedy zostaly wyslane zaproszenia ? juz sie ktos odezwal ?
co z tego ,ze Fm "nas" odwiedza, gdy np.: miedzy soba nie mozemy ustalic 1 zdania (np.: batman czy spawn powinien byc wydany),
ralala

Offline pookie

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 24, 2003, 12:16:15 pm »
Grze.chu przeczytaj mojego posta uważnie. Czy napisałem tam, że wierzę w taki obrót sprawy? Nie, po prostu stwierdziłem pewien oczywisty dla mnie fakt. A niektórym wydawcom zależy na dobrym kontakcie z czytelnikami. Rzeżbiarz prowadzi korespondencję z 7rogiem, mi (i jeżeli pamiętam to również Kurczakowi) Mandragora regularnie odpisuje na posty. Trzeba próbować. Może nauczeni przykładem FM pojawią się kolejni?
 for Pookie

Offline Cujo

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 24, 2003, 12:31:24 pm »
A moze Egmont i reszta nas odwiedza, tylko incognito? Nie wdaje sie w dyskusje, bo moglyby sie ciagnac i ilosc pytan, zadan i prosb byla by przytlaczajaca. A tak - przychodza jako goscie, czytaja, moze nawet wyciagaja wnioski? Kto z nas moze powiedziec, ze tak nie jest?
Oczywiscie wszystkim nam odpowiadalby dialog a nie monolog, ale jezeli moje podejrzenia sie pokrywaja z prawda - dobre i to.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline grze.hu

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 27, 2003, 12:30:39 pm »
Pookie: przeczytalem (ja nie wiem , czy wszyscy moderatorzy kaza za kazdym razem czytac swoje posty ???)
a teraz Ty przeczytaj mojego: czy ja gdzies pisze , ze Ty wierzysz ???
pytanie: wierzysz, czy nie ?
Cytuj
po prostu stwierdziłem pewien oczywisty dla mnie fakt

a dla mnie oczywistym faktem ( :D )jest to , ze jezeli z kims sie rozmawia z "pozycji sily " zawsze mozna wiecej osiagnac, niz liczac na jego dobra wole . (jedno ogolne forum poswiecone komiksowi=duzo forumowiczow =sila  :D ),
pytanie2: czyj " fakt"  jest "mocniejszy"?
Cytuj
Trzeba próbować. Może nauczeni przykładem FM pojawią się kolejni?
- czy mi sie wydaje, czy to jest jednak potwierdzenie, tego, ze jednak "wierzysz" ?, ale w dzisiejszych czasach niczego nie mozna byc juz pewnym, tylko trzeba czytac, czytac....czytac.

Cujo: a moze sa w lesie ???
 
Cytuj
Nie wdaje sie w dyskusje, bo moglyby sie ciagnac i ilosc pytan, zadan i prosb byla by przytlaczajaca.  
czy to nie jest argument za "dobrymi radami"???
[/quote]
ralala

Offline grze.hu

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 31, 2003, 01:01:53 pm »
pooki, cujo ???  chlopaki ???-gdzie jestescie ???nie zostawiajcie mnie :D
ralala

 

anything