Autor Wątek: jedno Forum Komiksu ???  (Przeczytany 15874 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cujo

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 10, 2003, 01:50:02 pm »
Malkontentom sie naprawde dziwie, ze przebywaja tu okazujac sie dodatkowo masochistami. Bo przecie nikt ich przemoca nie trzyma. Psy szczekaja, karawana jedzie dalej, jak to sie mowi.

Co do laczenia boardow jestem przeciwny. Mozna bylo o tym myslec wczesniej, kiedy jeszcze nam forum nie obroslo w mase uzytecznych informacji, inteligentnych dyskutantow i mimo, ze mialo upadki i wzloty - wytworzylo (przynajmniej w moim mniemaniu) jakis swoj charakterystyczny klimat. Zaprzepaszczenie tego, porzucenie i zaczynanie wszystkiego od nowa, to wg. mnie zwykle marnotrastwo.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline Clayman_

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 10, 2003, 01:51:02 pm »
mysle ze wiecej do powiedzenia maja wlasiciele tych stron niz uzytkownicy

ja w kazdym razie koncze dyskusje i licze na rozsadek adminow poszczegolnych for,
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline dasst

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 10, 2003, 01:55:31 pm »
 Posiadam modem i przeglądanie trzech forów nie jest dla mnie żadnym problemem.
 
Jestem przeciwnikiem połączenia, ponieważ miejsca te (Forum Wraku, Gildii, Produktu) w znaczący sposób róznią się klimatem, a połączenie ich doprowadziło by do konfliktów co nikomu by się nie przysłużyło.
Men my brothers who after us live,
have your hearts against us not hardened.
For -- if of poor us you take pity,
God of you sooner will show mercy."

Offline Kurczaczek

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 10, 2003, 03:35:51 pm »
Polaczmy  fora- to wyjdzie tylko na dobre- ktos juz pisal, ze jaki jest sens w 3 roznych miejscach dyskutowac na jakis tam temat i przytaczac te same argumenty

W przypadku problemow z dopasowaniem topicow mozna jakies skasowac- trudno- przezyjemy- zalozymy nowe- napiszemy nowe opinie na stare tematy- ogolnie odrodzilibysmy sie jak Feniks z popiolow!!! To sie nazywa "tworcze zniszczenie".
...

Offline grze.hu

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 10, 2003, 03:41:05 pm »
Cytat: "Cujo"
(1)Malkontentom sie naprawde dziwie(...)
,
(2)w mase uzytecznych informacji,
(3)inteligentnych dyskutantow .


1- ja tez :)
2-???
3-oni by tez byli na tym "1"
ralala

Offline grze.hu

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 10, 2003, 03:44:40 pm »
Cytat: "dasst"
(1) Posiadam modem i przeglądanie trzech forów nie jest dla mnie żadnym problemem.
 (2), a połączenie ich doprowadziło by do konfliktów co nikomu by się nie przysłużyło.


1-to extra  :D
2- co rozumiesz przez "konflikt", czy nasza wymiana pogladow nie jest "konfliktem"?
3- skoro uczeszczasz na tamte fora moglbys na nich zalozyc temat "1", i powiedziec pozniej jakie byly wyniki.
ralala

Offline dasst

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 10, 2003, 04:17:37 pm »
 Nie widzę takiego sensu.

Wrak ciągle nie działa (admin konsekwentnie olewa Jarka)
JPF... bez urazy, ale połączenia z tym forem napewno nikt nie chce (a jesli ktoś uważa inaczej polecam wejśc tam i posiedzieć chwilkę).
Produkt - specjalnie dla ciebie założę taki temat. Wynik jest jak najbardziej przewidywalny i równiez się pod nim podpisuję.

Z okresu funkcjonowania forum Wraku pamiętam tylko dwa tematy które wystapiły równiez na Gildii (wiek, i założony przez Rzeźbiaża No more Aldebarans...)

Co rozumiem przez słowo konflikt? A np. to, że gdybym na Wraku spotkał się z wypowiedziami, które pojawiają się czasem na np. pro - forum zaraz bym je usunął. Tam pasują, gdzie indziej nie. Poza tym drażnią mnie również niektóre osoby (których na szczęscie nigdy na Wraku nie widziałem) i podejrzewam, że gdyby istniało tylko jedno forum, to w końcu bym nie wytrzymał i zrobił się hamski.
Men my brothers who after us live,
have your hearts against us not hardened.
For -- if of poor us you take pity,
God of you sooner will show mercy."

Offline mykupyku

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 10, 2003, 04:41:10 pm »
I. łączenie serwisów nie wchodzi w gre
II. jeśli ktoś uważa że forum P nie jest specyficzne w stosunku do forum G i W, to nie ma racji (specyficzne nie znaczy gorsze czy lepsze)
III. o łączeniu z jpfem nie ma sensu mysleć
IV. to że na jakimś forum ktos jest a na innym nie wcale nie znaczy że nie będzie tam także, jego wolna wola
V. tematy z forum W i G dublowały sie niejednokrotnie
VI. nie ma mowy o wchłanianiu G przez W czy odwrotnie, ani o kasowaniou postów - rzecz idzie o połączenie
VII. dwa fora to nie tyle kwestia transferu co czasu jaki poświęca się dyskusji
VIII. klimat forum tworzą użytkownicy a nie to czyje ono jest
IX. rangi każdy może sobie podarować
opyright by mykupyku

Rorkas

  • Gość
jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 10, 2003, 04:43:27 pm »
Cytat: "dasst"
 Nie widzę takiego sensu.

Wrak ciągle nie działa (admin konsekwentnie olewa Jarka)
JPF... bez urazy, ale połączenia z tym forem napewno nikt nie chce (a jesli ktoś uważa inaczej polecam wejśc tam i posiedzieć chwilkę).
Produkt - specjalnie dla ciebie założę taki temat. Wynik jest jak najbardziej przewidywalny i równiez się pod nim podpisuję.

Z okresu funkcjonowania forum Wraku pamiętam tylko dwa tematy które wystapiły równiez na Gildii (wiek, i założony przez Rzeźbiaża No more Aldebarans...)

Co rozumiem przez słowo konflikt? A np. to, że gdybym na Wraku spotkał się z wypowiedziami, które pojawiają się czasem na np. pro - forum zaraz bym je usunął. Tam pasują, gdzie indziej nie. Poza tym drażnią mnie również niektóre osoby (których na szczęscie nigdy na Wraku nie widziałem) i podejrzewam, że gdyby istniało tylko jedno forum, to w końcu bym nie wytrzymał i zrobił się hamski.


A czy forum wraka jusz pracuje? Bardzo za nim jusz teksnie.
I zgadzamsie z Cujo, nikt tu nikogo na sile nie trzyma. Ja lubie to forum. Lubie i forum wraka. Niehczialbym by zreby to bylo JEDNO DUZRE forum.

Offline dasst

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 10, 2003, 04:46:58 pm »
Ta cała dyskusja jest trochę przedwczesna bo
- Wrak ciągle nie działa, a to jedyne forum z którym mogła by się połączyć Gildia (bardzo watpię by Śledziu i reszta ekipy odpuścili sobie swoje własne forum, jego użytkownicy napewno nie.)  
- nie wypowiedzieli się właściciele for (postaram się sciągnąc Jarka), a to przecież od nich zależy.
Men my brothers who after us live,
have your hearts against us not hardened.
For -- if of poor us you take pity,
God of you sooner will show mercy."

Offline pookie

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 10, 2003, 04:51:38 pm »
Nie zabierałem dotychczas głosu, ale najwyższy czas bym się wypowiedział. :P

Zapisałem się na WRAK-a, jak tylko zaczął funkcjonować. Kiedy forum Jarka padło, skuszony przez Rzeźbiarza począłem pisać na Gildii. I fajnie. Zauważyłem co prawda, że panuje tu odrobinę specyficzna atmosfera - sporo nie kończących się kłótni o nic, wiele osób chcących uchodzić za ekspertów w dziedzinie komiksu, trochę za mało luzu. Na szczęście to początkowe zadęcie powoli z forum uszło i nie spotykam już się z opniami, że "większośc komiksów Madragory to głęboki kibel" (hi Cujo! ). A w ogóle jak napisałem pierwszego posta o charakterze stricte newsowym, który dotyczył wydania przez Madragorę Punishera, to na WRAK-u przyjęto go entuzjastycznie, a na Gildii - blee, ale lipa, Mandragora to kibel itp. Wniosek? Każde z tych forów ma swój własny specyficzny klimat, niepowtarzalną atmosferę i łączenie ich chyba jednak nie ma sensu. I tak zawsze będą ludzie piszący na dwóch, albo trzech forach (mykupyku, Strangler, dasst, Clayman, ponury, Kane, wilk, Rzeźbiarz, czy chociażby ja). A faktycznie łączenie ich powodowałoby eskalację spięć, konfliktów - po co to komu?

Prywata - Clay, czy po jednym z moich postów na WRAK-u, znalazłem się w grupie osób, których nie darzysz nadmierną sympatią?  :wink:
Jeszcze raz prywata - dasst, czy po recenzji Twojego shorta muszę się liczyć z kasowaniem moich postów na WRAK-u :P

Uff, koniec. Mam nadzieję, że tym razem wyjątkowo wyrozumiały i cierpliwy Cujo nie przywoła mnie do porządku za OT.
 for Pookie

Offline dasst

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 10, 2003, 04:57:58 pm »
 Pookie to ty liczysz, że jeszcze wejdziesz na forum po restarcie??  :twisted:

Widze Jarka na forum. Zobaczymy co on sądzi o tym pomyśle.
Men my brothers who after us live,
have your hearts against us not hardened.
For -- if of poor us you take pity,
God of you sooner will show mercy."

Offline pookie

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 10, 2003, 05:01:45 pm »
Tego się obawiałem.
Wiesz, całkiem fajny ten Twój short :wink:
 for Pookie

Offline Jarek Obważanek

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 10, 2003, 05:36:37 pm »
Cytat: "dasst"
Widze Jarka na forum.


Ups, nie jestem niewidzialny? :)

Cytat: "dasst"
Zobaczymy co on sądzi o tym pomyśle.


Popieram generalnie wypowiedź pookiego. Każde forum ma swoją specyfikę i nie ma sensu tego psuć w jakikolwiek sposób. Poza tym, jakby na to nie patrzeć każdy serwis jest odrębną całością i mnie, jako autora jednego z nich, raczej nie interesuje tego typu porozumienie ponad podziałami.



A tak swoją drogą moje forum może zostać odpalone w parę minut, ale całkiem czyste. Ciągle mam nadzieję, że uda mi się wedrzeć na stare forum (o ile jeszcze istnieje, ja go nie widziałem od paru dni, a wtedy z kolei nie mogłem się zalogować!) i przenieść wszystkie informacje na nowe miejsce.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline dasst

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 10, 2003, 06:53:45 pm »
 Czy to wyczerpuje temat?
Men my brothers who after us live,
have your hearts against us not hardened.
For -- if of poor us you take pity,
God of you sooner will show mercy."