Autor Wątek: jedno Forum Komiksu ???  (Przeczytany 15965 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline grze.hu

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 10, 2003, 12:36:01 pm »
Cytat: "Abito_Galou"
(1)heh ,widze ,że podchwyciłeś mój pomysł :)
ja już pisałem dlaczego chciałbym "globalizacji" w komiksowych stronach.
(2)Jedno Forum jeden serwis łączący wszystkie atuty SK , Wraka i Gildii Komiksów. A prócz tego mogły by być inne mniejsze - co by nie przeszkadzało i stanowiło by źródło alternatywnych wiadomości.
...


ad1-nie podchwycilem, tylko uporzadkowalem-Ty stary zaofftopywaczu :)
ad2- jedno forum: tak, jeden serwis: nie - w tym wypadku moznaby dac argument o monopolizacji (ktora szkodzi, a rywalizacja pomaga), ktory nijak ma sie do jednego forum, no dobra istnieje jeszcze kwestia moderatorow, ktorzy by naduzywali swojej wladzy, ale to tez da sie ograniczyc ( specjalne tematy itd...)
("wladza deprawuje, absolutna wladza deprawuje absolutnie ":)
ralala

Offline Clayman_

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 10, 2003, 12:40:52 pm »
jakie laczenie forum?chyba jedynie wrakowe i gildi bo pozostale maja inne profil,ale nie chce mi sie wierzyc ze dla kogos jest problemem odwiedzanie dwoch fow(z ktorych jedno nie dziala a drugie nie dziala od czasu do czasu),poza tym chcialbym miec chociaz znikoma mozliwosc wyboru poziomu dyskutantow,polaczenie for tego mnie pozbawi,przyklad:na forum gildii bardzo mnie draznia posty kilku osob ktorych nie ma na wraku czy proforum,polaczenie doprowadzi do konfilktow,a przeciez wystarczyloby przeniesc sie z rozmowa na inne forum
laczeniu for stanowcze nie!
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Abito_Galou

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 10, 2003, 12:44:24 pm »
nie chodzi tylko o problem..chodzi o idee ;)
size=9]*odejdę z południcą*[/size]

Offline grze.hu

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 10, 2003, 12:48:01 pm »
Cytat: "ponury_jay"
Cytat: "mykupyku"
Cytat: "ponury_jay"
Jeden naród, jedno państwo, jedna partia?

Variety is the spice of life.


takie są skutki komunizmu, zwane w psychologii wycofaniem opartym na lęku :)


(1)Nie musisz dorabiać do tego ideologii. BTW Lubisz wszystko szufladkować?
Czyli na forum panuje demokracja?


Cytuj
czy ludzie nagle się zmienią i będą mieli te same poglądy?


(2)Beą mieli jedyne słuszne poglady.


Cytuj
natomiast forum P jest o tyle specyficzne, że pełna integracja nie miałaby tu sensu, dlatego przy integracji o forum P nie wspominam bo nie mam pomysłu na jego połączenie, co nie znaczy że nie jest to technicznie możliwe


(3)Dlaczego nie miałaby sensu? Co to znaczy specyficzne? Gorsze?A co z jpf'em?

(4)Jeżeli powstałoby jedno forum, to dajmy na to po dwóch miesiącach wszyscy poznaliby się dobrze i dyskusja by umarła. (Na zasadzie "przecież pisalismy juz o tym/tamtym").


ad 1- Ty chyba sam zaczales !!! (jeden narod ...)
ad 2- dobry zart :), -bez komentarza.
ad 3- niech sie wszystkie polaczal, najwyzej beda rozne "grupy
       interesu" :D ( a w ogole to zadajesz dziwne pytanie, jak na kogos
       kto jest przeciw laczeniu)
ad 4- taki sam zarzut mozna postawic wszyskim forom podzielonym,
       dodatkowo poznalbys opinie ludzi, ktorych wczesnij nie "znales" ,wiec
      jest on bezpodstawny, a poza tym zawsze jest doplyw "swiezej krwi"
ralala

Offline grze.hu

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 10, 2003, 12:52:47 pm »
Cytat: "Clayman_"
(1)ale nie chce mi sie wierzyc ze dla kogos jest problemem odwiedzanie dwoch fow(z ktorych jedno nie dziala a drugie nie dziala od czasu do czasu), (2),przyklad:na forum gildii bardzo mnie draznia posty kilku osob ktorych nie ma na wraku czy proforum,polaczenie doprowadzi do konfilktow,a przeciez wystarczyloby przeniesc sie z rozmowa na inne forum
laczeniu for stanowcze nie!


ad1- dla mnie jest, ichyba dla wszyskich, ktorzy maj modem
ad2- ja bym sie bal pisac cos takiego- jeszcze Cie moga scignac (te denerwujace osoby) na innych forach  :D - i co wtedy zrobisz ???
ralala

Offline Abito_Galou

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 10, 2003, 12:58:31 pm »
Dobra ja coś może wyjaśnie.
Wiec tak ,ja to widze - nie koniecznie trzeba łączyć Fora (Wraka,Gildii ,Produktu i JPf czy innych). Ja bym był za stworzeniem od nowa ,kompletnie ,od podstaw Forum Komiksowego.
Sęk w tym ,że ja to widze pod skrzydłami Serwisu Komiksowego ,co reszcie raczej nizbyt się podoba.
Ale dobra ,jezeli znajdzie sie ktoś z rfunduszami (serwer, domen.pl to kosztuje) , chęcią i umiejenościami to moze to byźć kompletnie nowe ,niezależne od żadnego serwisu Forum (np. www.forum.komiks.pl ).
Ale nie sądze ,żeby znalazła sie taka osaoba ,dlatego moim rozwiązaniem by bylo stworzenie takiego Forum pod skrzydłami SK (Warlock ma umijętności ,wykupiony serwer i doświadczenia w Forach).
Dodać należy ,że Warlock jako webmastah JPF i SK jest pewnego rodzaju mostem łaczącym mangowiczów i komiksiarzy...
osobiście ,żywie z nim i z nowym SK nadzieje.


Pomysł połączenia WRAK i Gildii jest dla mnnie lekko poroniony...
Jakby to wyglądało? Osobne Forum sygnowane logiem Gildii i Wraka?
A co by było tutaj? Dziura ? RPG , Gildia Tajemnic ,Forum Ogóllne inne gildie a komiksu nie ma bo jest z Wrakiem? Czy może gildia by wchłonęła Wraka? Troszke bez sensu...
size=9]*odejdę z południcą*[/size]

Offline Clayman_

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 10, 2003, 12:58:44 pm »
grzechu:

1.o jakich forach mowisz?pro i jp napewno nie polaczysz wrak nie dziala,zostaje gildia,nawet jesli wrak bedzie dzialal to wystarczy sobie otworzyc dwa okna w przegladarce
2.rownie dobrze moga mnie scigac tutaj,co z tego?najwyzej bede tu rzadziej zagladal,w koncu to nie jedyne forum komiksowe
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline ponury_jay

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 10, 2003, 12:59:58 pm »
Cytat: "grze.hu"
ad 1- Ty chyba sam zaczales !!! (jeden narod ...)
ad 2- dobry zart :), -bez komentarza.
ad 3- niech sie wszystkie polaczal, najwyzej beda rozne "grupy
       interesu" :D ( a w ogole to zadajesz dziwne pytanie, jak na kogos
       kto jest przeciw laczeniu)
ad 4- taki sam zarzut mozna postawic wszyskim forom podzielonym,
       dodatkowo poznalbys opinie ludzi, ktorych wczesnij nie "znales" ,wiec
      jest on bezpodstawny, a poza tym zawsze jest doplyw "swiezej krwi"


1.To miał być sarkazm. Na to czy na forum panowałaby (panuje) demokracja, nie odpowiedziałeś.
2.Wiesz, już teraz za każde odejście od tematu (mimo, że na temat komiksu) dochodzi do dziwnych komentarzy.
3.Czyli łączenie "na żywioł"? Różne gruy interesu? Jedna już teraz ma łatke specyficznej?
4.Czyli i jedno, i drugie jest dobre. To samo mógłbym powiedzieć
o podzielonych forach.

Oczywiście nie odpowiedziałeś czy na forum panuje demokracja, wolnośc wypowiedzi, wybieralność, co by się stało z głupawymi rangami...

Offline Abito_Galou

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 10, 2003, 01:05:01 pm »
Ok jescze cos :P
Powiedzmy ,że już mamy jedno Forum (i apre mniejszych) , nie ważne w jaki sposób powstało (czy przez połączenie Gildii i Wraku ,czy to coś zupełnie nowego czy Forum Serwisu Komiksowego).
Pomyślcie "cel uświęca środki".

Jakie korzści płyną z takiego stanu rzeczy:

+ jedno Forum dla wszystkich: mangowców , komiksiarzy thorgalowców
+ wydawca sie nie gubi i nie błądzi
+ duże pole do wymiany myśli ,dużo różnych ludzi
+ duże forum ,dużo postów ,dużo zabawy ;)
+ newsy z pierwszej ręki
+ nie trzeba czekać na załadowanie sie 3 For ,wystarczy jedno
+ jezeli wciaż nie lubisz jednego Forum , to przecież jest pełno mniejszych!
size=9]*odejdę z południcą*[/size]

Offline grze.hu

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 10, 2003, 01:10:53 pm »
Cytat: "Abito_Galou"

Jakby to wyglądało? Osobne Forum (1) sygnowane logiem Gildii i Wraka?
A co by było tutaj? (2)Dziura ? RPG , Gildia Tajemnic ,Forum Ogóllne inne gildie a komiksu nie ma bo jest z Wrakiem? Czy może gildia by wchłonęła Wraka? Troszke bez sensu...


ad1- forum sygnowane logiem forum
ad2- nie dziura tylko polaczenie z tym "jednym forum"
ralala

Offline grze.hu

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 10, 2003, 01:18:23 pm »
Cytat: "Clayman_"
grzechu:

(1).o jakich forach mowisz?pro i jp napewno nie polaczysz wrak nie dziala,zostaje gildia,nawet jesli wrak bedzie dzialal to (2)wystarczy sobie otworzyc dwa okna w przegladarce
(3).rownie dobrze moga mnie scigac tutaj,co z tego?najwyzej bede tu rzadziej zagladal,w koncu to nie jedyne forum komiksowe


ad1-mowie o forach, ktore beda chcialy sie polaczyc, nie lubie jak ktos odpowiada za innych-skad wiesz ze inne fora nie beda chcialy zjednoczenia ???-czy ktos moglby na nie wejsc i zalozyc taki temat
widzisz ja jestem otwarty na innych poglady i nie skreslam nikogo, bo czyta mange, produkt, czy thorgale- wlasnie jestem ciekawy jakie jest jego zdanie na dany temat.
ad2- zgaduje, ze masz stale zlacze .-bez komentarza :)
 :D ad3- Ty juz nic nie pisz, dobrze Ci radze  :D , bo jak Cie beda scigac i tu , i tam -wszedzie-to co wtedy ??? :D
ralala

Offline Abito_Galou

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 10, 2003, 01:29:42 pm »
tak ,jak sądziłem niz z teog nie będzie...
czekam zatem na SK.
size=9]*odejdę z południcą*[/size]

Offline grze.hu

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 10, 2003, 01:30:56 pm »
Cytat: "ponury_jay"
Cytat: "grze.hu"
ad 1- Ty chyba sam zaczales !!! (jeden narod ...)
ad 2- dobry zart :), -bez komentarza.
ad 3- niech sie wszystkie polaczal, najwyzej beda rozne "grupy
       interesu" :D ( a w ogole to zadajesz dziwne pytanie, jak na kogos
       kto jest przeciw laczeniu)
ad 4- taki sam zarzut mozna postawic wszyskim forom podzielonym,
       dodatkowo poznalbys opinie ludzi, ktorych wczesnij nie "znales" ,wiec
      jest on bezpodstawny, a poza tym zawsze jest doplyw "swiezej krwi"


1.To miał być sarkazm. Na to czy na forum panowałaby (panuje) demokracja, nie odpowiedziałeś.
2.Wiesz, już teraz za każde odejście od tematu (mimo, że na temat komiksu) dochodzi do dziwnych komentarzy.
3.Czyli łączenie "na żywioł"? Różne gruy interesu? Jedna już teraz ma łatke specyficznej?
4.Czyli i jedno, i drugie jest dobre. To samo mógłbym powiedzieć
o podzielonych forach.

(5)Oczywiście nie odpowiedziałeś czy na forum panuje demokracja, wolnośc wypowiedzi, wybieralność, co by się stało z głupawymi rangami...


1- To mial byc sarkazm
2- to mial byc sarkazm ( no bo jak skomentowac sarkazm)
3- kto powiedzial na "zywiol" ??? -dlaczego sie nie wypowiadaja "tforcy" ??? , "rozne grypy"= produkty.thorgale, jpf'y, itd..."łatke specyficznej"-czepiasz sie slowek.
4-Nie, "1" jest lepsze, a chodzilo o to , ze Ty dales argument na to , ze "1" jest zle, taki jak mozna dac "podzielonym", wiec to nie moze byc argument na "nie", ani na "tak", postaraj sie mocniej, albo przyznaj sie do bledu .
5- nie odpowiedzialem (oczywiscie ???), bo nie zrozumialem o co Ci chodzi
     (moze dlatego, ze jestem nowy):
  demokracja/wolnosc wypowiedzi-nie zauwazylem, zeby jakis dyktator  
                                                 narzucal mi zdanie
  wybieralnosc -???
  glupawe rangi-???
ralala

Offline Clayman_

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 10, 2003, 01:31:04 pm »
1.no wlasnie interesuje mnie ktore twoim zdaniem fora mialyby sie polaczyc,forum jpf i pro przynaleza do oficjalnych stron wydawnictw i dlatego raczej watpie w to aby sie polaczyly z gildia
Cytuj
Cytuj
(2)wystarczy sobie otworzyc dwa okna w przegladarce
zgaduje, ze masz stale zlacze .-bez komentarza

rozumiem ze przegladanie jednego duzego forum zamiast dwoch mniejszych robi ci taka straszna roznice?
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline grze.hu

jedno Forum Komiksu ???
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 10, 2003, 01:41:17 pm »
Cytat: "Clayman_"
1.no wlasnie interesuje mnie ktore twoim zdaniem fora mialyby sie polaczyc,forum jpf i pro przynaleza do oficjalnych stron wydawnictw i dlatego raczej watpie w to aby sie polaczyly z gildia
Cytuj
Cytuj
(2)wystarczy sobie otworzyc dwa okna w przegladarce
zgaduje, ze masz stale zlacze .-bez komentarza

rozumiem ze przegladanie jednego duzego forum zamiast dwoch mniejszych robi ci taka straszna roznice?


1- to nie jest juz kwestia dogadania sie tworcow tych stron ???(jesli forumowicze z tych stron wyraza taka chec )
2- tak !!! internet ma tylko na polibudzie, -zara wejdzie pani i mnie wyrzuci z pracowni komputerowej, a mi tu nie zdazyly sie zaladowac strony ani z jednym forum, ani z drugim -dlatego przegladam tylko jedno forum, ale chcialbym, aby bylo to forum z duza iloscia forumowiczow, o roznych pogladach i upodobaniach,
ralala