trawa

Autor Wątek: Neil Gaiman  (Przeczytany 95369 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

J.K. Gordon III

  • Gość
Neil Gaiman
« Odpowiedź #135 dnia: Luty 28, 2007, 04:27:36 pm »
18 marca, od 16 do 19 Gaiman będzie w w krakowskim empiku. tym przy rynku.
19 w empiku w warszawie na nowym świecie. 17 - 19

pozdrawiam

Offline Skavenblight

Neil Gaiman
« Odpowiedź #136 dnia: Luty 28, 2007, 07:24:13 pm »
Cytat: "J.K. Gordon III"
18 marca, od 16 do 19 Gaiman będzie w w krakowskim empiku. tym przy rynku.
19 w empiku w warszawie na nowym świecie. 17 - 19

pozdrawiam

O. W Warszawie! Świetnie.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Neil Gaiman
« Odpowiedź #137 dnia: Marzec 01, 2007, 08:18:26 pm »
Cytat: "Skavenblight"

O. W Warszawie! Świetnie.


Ja tam się bardziej cieszę z Krakowa.  :p Nigdy nie bylem na takim spotkaniu, i mam kilka pytań(nie bijcie):
-Czy to, co  Pan Gaiman będzie  mówil, będzie tłumaczone na PL?
-Czy jest jakaś możliwość dostania autografu?

Pozdrawiam

J.K. Gordon III

  • Gość
Neil Gaiman
« Odpowiedź #138 dnia: Marzec 02, 2007, 08:37:02 pm »
prawdopodobnie Gaiman nie bedzie wiele mówił, a to z tej paki, że przewidziane jest tylko rozdawanie autografów - czyli pewną szansę masz, ale radzę przyjść tydzień wcześniej i ustawić sobie namiot.

pozdrawiam

Offline morven

Neil Gaiman
« Odpowiedź #139 dnia: Marzec 06, 2007, 08:19:39 pm »
Ech. A ja po raz kolejny pluję sobie w brodę, że mieszkam nie tam, gdzie trzeba :/
 You're a Mozart fan. I love him too. I looooove Mozart! He was Austrian you know?
But for this kind of work, he's a little bit light. So I tend to go for the heavier guys. Check out Brahms. He's good too.

Offline Saladyn

Neil Gaiman
« Odpowiedź #140 dnia: Marzec 06, 2007, 08:30:20 pm »
To tylko sto kilkadziesiąt kilometrów, ja się chyba wybiorę.
A ja mam na avatarku Mangekyou Sharingana którego osiągnął Itachi"

Jestem cyckami Genesisa P-Orridga

Offline kort

Neil Gaiman w Warszawie i Krakowie
« Odpowiedź #141 dnia: Marzec 11, 2007, 08:10:59 pm »
W związku z wizytą jednego z moich ulubionych pisarzy w Polsce i z powodu tego, iż skubaniec nie chce się pokazać we Wrocławiu :doubt: mam prośbę.
Chciałbym prosić kogoś, kto będzie na spotkaniu z nim i podpisywaniu książek, aby wziął dla mnie jego autograf na moich "Amerykańskich Bogach".
Oczywiście książkę prześlę, z pieniędzmi na paczkę zwrotną. Czy podjąłby się ktoś takiej przysługi?

Offline Anonimowy Grzybiarz

Neil Gaiman
« Odpowiedź #142 dnia: Marzec 18, 2007, 04:21:59 pm »
Właśnie wrócilem ze spotkania. Kolejka ciągnęła się przezcały Empik, az do pomniku Mickiewicza przed. Na szczeście ja punkt 14 ustawiłem się na początku kolejki, i mialem dobre miejsce startowe  :) Zakupiłem Stwory Nocy, i stanolem w kolejce, szukając kogoś, kto mógłby mi pożyczyć kartkę(trzeba bylo na niej napisać swoje imię by N G mógl je przepisać do dedykacji). Miałem dziwne wrażenie, że jestem tam najmłodszy...  :roll:  Ogólnie mi się podobalo, i lud byl bardzo miły, i w miare kulturalny, tj. nie dostalem(o dziwo!) z łokcia, ani nie zrzucono mnie ze schodów... Enjoy. Najbardziej rozwaliło mnie skomentowanie huku, który rozlegl się okolo godziny piętnastej. Bylo BUUM! i ktoś powiedzial:
"No, to załatwili Gaimana przed wejściem  " :p
Pozdrwiam.

Offline lolson

wywiad z tlumaczka gaimana
« Odpowiedź #143 dnia: Marzec 19, 2007, 08:19:06 am »
polecam bardzo ciekawy wywiad z polska tlumaczka neila gaimana:
http://www.kulturaonline.pl/Neil,Gaiman,to,uroczy,kociarz,tytul,artykul,325.html
pozdrawiam

Offline steelie

Neil Gaiman
« Odpowiedź #144 dnia: Marzec 19, 2007, 08:33:30 pm »
Właśnie wróciłem ze spotkania.
3h w kolejce wypełnione układem krwionośnym i immunologicznym (klasówka!), ale mam podpisanych Amerykańskich bogów - wersję autorską i Panie łaskawe t. 1
Jupikaej!

J.K. Gordon III

  • Gość
Neil Gaiman
« Odpowiedź #145 dnia: Marzec 20, 2007, 05:19:46 pm »
heh, ja na czekanie w krakowskim empiku sie nie załapałem, ale za to wpadłem na bardzo symapatyczne spotkanie prowadzone pzrez Łukasza Orbitowskigo z kinie Raduta. a potem goniłem Gaimana po ulicy św. Jana :D strzeliłem sobie z nim fotkę.

a autograf mam na "Nocach Nieskończonych"

pozdrawiam

Offline Hargrim

Neil Gaiman
« Odpowiedź #146 dnia: Marzec 20, 2007, 07:35:07 pm »
Ja razem z moją damą serca wzieliśmy wspólny wpis :). A czekaliśmy dość długo :P. Ale jestem bardzo zadowolony, podpis dostałem w nowych Amerykańskich Bogach.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Neil Gaiman
« Odpowiedź #147 dnia: Październik 15, 2007, 02:33:17 pm »
Mam pytanie:
Czy wersja filmowa Gwiezdnego Pyłu jakoś (prócz okładki) różni się od tej "zwyczajnej"? Byłbym wdzięczny za szybką odpowiedź.
Pozdrawiam

Offline vanswirr

Neil Gaiman
« Odpowiedź #148 dnia: Październik 15, 2007, 02:37:27 pm »
Z tego co wiem to niczym, poza tym że jest brzydko wydana.
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Neil Gaiman
« Odpowiedź #149 dnia: Październik 15, 2007, 07:39:42 pm »
Dzięki. Wydanie mnie nie obchodzi. Liczy się treść :)

 

anything