Autor Wątek: Naklejka na komiks "Mr X poleca!!!"  (Przeczytany 12339 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rzezbiarz.wg

Naklejka na komiks "Mr X poleca!!!"
« dnia: Styczeń 09, 2003, 02:57:02 pm »
Gdybyscie przegladajac komiksy w ksiegarni natrafili na album, na ktorego okladce jest umieszczona naklejka:
 "Pan Kowalski poleca"
albo
"ulubiony komiks pana Wiśniewskiego"

to jakie nazwiska musialyby zastapic misterów K. i W. aby przyciagnąć Waszą uwagę i zachęcić Was do wnikliwego przyjrzenia sie danemu tytułowi czy aby nie warto go nabyć?

Offline Cujo

Naklejka na komiks "Mr X poleca!!!"
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 09, 2003, 03:08:56 pm »
Zachecic lub zniechecic. Zaleznie od nazwiska :mrgreen:
Np. kiedy widze na ksiazce etykietke "Z serii Andrzej Sapkowski poleca" to mnie to zdecydowanie zacheca do kupna.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Anonymous

  • Gość
Naklejka na komiks "Mr X poleca!!!"
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 09, 2003, 03:12:49 pm »
na pewno nie "CD Jack poleca" :D

z Polakow to Parowski, Szyłak, zatapatit

Anonymous

  • Gość
Naklejka na komiks "Mr X poleca!!!"
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 09, 2003, 03:13:12 pm »
wiktor wektor

Offline Cujo

Naklejka na komiks "Mr X poleca!!!"
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 09, 2003, 03:18:23 pm »
Cytat: "2dope"
zatapatit

Cytat: "2dope"
wiktor wektor

:mrgreen:
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline Rzezbiarz.wg

Naklejka na komiks "Mr X poleca!!!"
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 09, 2003, 03:27:29 pm »
żarty, żartami  :)

Ale prosze tez o wypowiedzi serio.

Offline fjtk

Naklejka na komiks "Mr X poleca!!!"
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 09, 2003, 03:28:40 pm »
Na okładce Dylan Doga było napisane że to "Ulubiony Komiks Umberto Eco" i jakos od razu inaczej na niego spojrzalem bo normanie nie dałbym za niego 2 zł
Umysł jest jak spadachron- najlepiej działa otwarty.

Offline Cujo

Naklejka na komiks "Mr X poleca!!!"
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 09, 2003, 03:33:09 pm »
Hmm... Nie wiem, nie ma jakichs, przynajmniej w moich oczach, autorytetow na naszym rynku komiksowym... Moze Wojciech Birek. Tak, on napewno. Moze z pisarzy ktos? W kazdym razie ktos znany na obwolucie zawsze sprawi, ze inaczej sie spojrzy na dany komiks.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline mykupyku

Naklejka na komiks "Mr X poleca!!!"
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 09, 2003, 03:37:54 pm »
gildia poleca
wrak poleca
mykupyku poleca

no to wtedy bym się krócej zastanawiał nad kupnem :)
opyright by mykupyku

Offline Kurczaczek

Naklejka na komiks "Mr X poleca!!!"
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 09, 2003, 04:30:18 pm »
Nie wiem, czy kogos polskiego bym wymienil... moze gdyby Sapkowski- tak jak przy ksiazkach

Nowa Gildia Poleca bedzie trudne- bo niby kto mialby zdecydowac w imieniu Gildii? Jej tworcy nie sa znanymi osobami. Poza tym wydaje mi sie, ze Gildie tworzymy my wszyscy dyskutanci, wiec moze jakies ankiety? Ale to chyba nie przejdzie...

Przez Umberto Eco stracilem 10 zika! Wiecej mu ni zaufam...

Ogolnie rzecz biorac najardziej przekonujacy to ja jestem sam dla siebie!
...

Offline An-Nah

Naklejka na komiks "Mr X poleca!!!"
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 09, 2003, 04:38:55 pm »
Żadnych panów X! (Poza Xanatosem, hehe. Wie ktoś, o kim mówię?)

Co prawda w serii "Andrzej Sapkowski Poleca" wychodzą też arcydzieła (GAIMAN!), ale na przykład na Patricii McKillip się zawiodłam - "Mistrza Zagadek" sprzedałam, i kupiłam sobie dwa tomy mangi "X" ;) Tak więc na zaufaniu do "panów X, Y, Z" można się nieźle wywinąć... ja wolę komiks najpierw przejrzeć, przeczytać, a potem się zdecyuduję... jeśli chodzi o ksiązki, to przeważnie kupiję "na autora", "na zanjomych" albo "na fragment".
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Kurczaczek

Naklejka na komiks "Mr X poleca!!!"
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 09, 2003, 05:02:02 pm »
Tez fakt, chociaz z drugiej strony latwiej zwrocic bedzie uwage na dane komksy komus mniej obeznanemu- mi sie takie naklejki nie przydadza, bo albo cos wiem na temat danego komiksu, albo sobie pozycze ze sklepu, albo zaloze temat na forum o nim i od razu zarzucicie mnie opiniami ulatwiajacymi podjecie decyzji.

Po przemysleniu wydaje mi sie, ze jest taka naklejka potrzebna- rozpropaguje to komiksy wsrod ludzi ktorzy dotychczas sie nimi nie interesowali.
...

Offline wilk

Naklejka na komiks "Mr X poleca!!!"
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 09, 2003, 05:28:24 pm »
Jezeli bylyby to polskie komiksy to gdyby na niektorych figurowalo "Dennis Wojda poleca" to pewnie bym sie skusil. Z prostej przyczyny - uwazam ze to najlepszy scenarzysta w Polsce, tzn mi najbardziej podchodzi.
Co do zagranicznych - analogicznie. Gdyby na komiksach figurowaly nazwiska scenarzystow ktorych cenie najbardziej to bylby dla mnie jakis wabik. Np. Andreas poleca  :D
Zupelnie bez znaczenia bylyby dla mnie nazwiska rysownikow, gdyz po prostu moge sobie je przejrzec przed kupnem

Offline Kurczaczek

Naklejka na komiks "Mr X poleca!!!"
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 09, 2003, 05:41:37 pm »
Jeszcze Pilipniuk mialby moze jakies znaczenie.

A z zagranicy Gaiman
...

Offline Abito_Galou

Naklejka na komiks "Mr X poleca!!!"
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 09, 2003, 06:01:41 pm »
Nawias poleca :>
a tak serio to od nowego Nawiasu (tj. Nawiasu04) mam zamiar wprowadzić "Perłę nawiasu" :P
czyli poprostu komiksy które dostały 6/6 :)

A mnie by zachęcalo jakby było:
Komboj poleca :)
size=9]*odejdę z południcą*[/size]

 

anything